Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 24 TB użytkowników w T-MobileCloud

24 TB użytkowników w T-MobileCloud

WitekT 31 Lipca 2013 15:55

5 4

Każdego miesiąca podwaja się liczba przedsiębiorców korzystających z rozwiązań T-MobileCloud, czyli chmury do przechowywania danych - informuje T-Mobile.


 

Zobacz: Startuje T-MobileCloud.


Po trzech miesiącach od uruchomienia platformy T-MobileCloud, klienci biznesowi przechowują już na niej prawie 24 TB danych. Niedługo podobne rozwiązanie zostanie udostępnione również klientom indywidualnym.


Zobacz: Do końca roku T-Mobile chce mieć 100 tys. użytkowników usług w chmurze [wideo].




Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: cloud | t-mobile

w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2013-07-31 16:01:24  host: public-gprs515154.centertel.pl

    masakra na wlasnym serwerze mam 6TB danych wiec nei wiem czym t-mobile sie chwali jak ja zwykly user mam tyle a taki GIGANT ma az 24 hahaha

  • 2

    2.  2013-07-31 16:03:10

    Głupota ludzka nie zna granic, płacić za jakąś crapowatą app, zamiast używać darmowego Dropboxa np., który jest obsługiwany w tysiącach innych app.

  • 0

    3.  2013-07-31 16:23:22

    Skydrive jest lepszy a dodatkowo tańszy (nawet od DropBoxa)

  • 2

    4.  2013-07-31 16:27:52

    @1 Oooo, kolega backup'uje internet ;-)

  • 2

    5.  2013-07-31 17:55:07

    Łuhuhu, jak widać naiwnych (żeby nie nazwać rzeczy mniej ładnie) nie brakuje... większość chmur ma g* wspólnego z prywatnością i bezpieczeństwem.. Nawet tym produktom, które z założenia mają być od początku do końca szyfrowane (choćby mega.co.nz pana .com-a ;) nie zawierzyłbym tak do końca..

  • -2

    6. ~  2013-07-31 18:23:50  host: 178-37-185-133.adsl.inetia.pl

    @5 malkontentów tez nie brakuje, .. z tego co mi wiadomo, to dropbox, skydrive itp. przechowuja dane na serwerach amerykańskich i tak wszechwładne organizacje rządowe maja dostęp do wszystkiego, T-Mobile przechowuje dane u nas w karaju i chocby z tego względu są bezpieczniejsze..

  • 1

    7. ~  2013-07-31 19:03:39  host: 93.154.154.218

    Czym się te szwabki podniecają? Korzystanie z chmury jest tak stare jak istnienie internetu.

  • 0

    8. ~  2013-07-31 19:07:18  host: 93.154.154.218

    @6 dane przechowywane w POlszy są bezpieczniejsze? Biorąc pod uwagę że mamy 31. i już nikt cie nie pobije twoja wypowiedź to dowcip miesiąca.

  • 0

    9.  2013-07-31 19:41:51

    @6 Polskie władze wydają swoich obywateli, polskie władze wysyłają naszych na misje amerykanów...to tyle w kwestii tego, że u nasi są lepsi. A same dane w chmurze...zdjęcia kota może tak, ale nie prywatne i ważne informacje, wiele firm jak Nintendo , Sony i ich PlayStation Network padło, to pokazuje że nic czego nie masz u siebie nie jest bezpieczne bo każdy tam może się dostać jeżeli się postara, oczywiście nie do twoich danych jako pojedynczej osoby, ale do całości danych, które wtedy są już coś warte i mogą być interesujące ;)

  • 0

    10. ~Jarecki  2013-07-31 22:04:43  host: 37.31.239.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    T-MobileCloud ma jedną przewagę nad innymi rozwiązaniami.... możesz przesyłać dane do chmury ze smartfona i nie tracisz pakietu danych...

  • 0

    11. ~a  2013-07-31 23:27:25  host: public-gprs517387.centertel.pl

    @10 z ich 3G? nie dzięki... wolę Dropbox/google + apka PGP, wszystko ładnie zaszyfrowane

  • 0

    12. ~Gh0st  2013-08-01 00:49:21  host: 173.242.116.232

    24TB danych, ulala... niedługo będą musieli dokupić czwarty dysk, by to wszystko pomieścić ;) @a możesz zapodać więcej info - jakie aplikacje wymagane, bom zainteresowany.

  • 0

    13.  2013-08-01 10:26:08

    ~10 to akurat duży plus, bo nie trzeba mieć wielkich pakietów, żeby sprawnie się posługiwać taką chmurą (praca w terenie).

  • 0

    14. ~code  2013-08-01 11:46:33  host: 212.160.172.70

    do osób zachwalających dropboxa: poproście dropboxa o fakturę, by wrzucić opłaty w koszty uzyskania przychodu. Faktura z 23% VAT.

  • 0

    15.  2013-08-01 11:50:19

    @Gh0st: problem nie w tym, ze to TYLKO 24 TB, tylko ze mimo wszystko, operator musi zapewnic odpowiedni dostep do tych danych. Zreszta, ten dostep musi byc zapewniony dla zdecydowanie wiekszej ilosci userow jednoczesnie, niz obecnie z niej korzysta.

Dodaj swoją opinię