Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 23. marca - w Orange bez zmian

23. marca - w Orange bez zmian

WitekT 18 Marca 2006 19:51

0 0
Według informacji, które udało nam się uzyskać, 23. marca Orange rozpocznie promocję jednej z usług dla klientów biznesowych, która dostępna jest już w ofercie operatora.

W związku z tym zwołana zostanie konferencja. Nie są na razie planowane żadne zmiany w ofercie taryfowej Orange.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~D@rio  2006-03-18 20:47:55  host: gprs6.plusgsm.pl

    Orange wraz z nadejsciem nowego prezesa odziedziczylo taki fajny styl: Zwolywac konferencje i mowic o tym co juz jest, a o czym kazdy zorientowany w branzy wie. O czym to swiadczy? A o czym ze Orange ma w powazaniu wszelkie towarzystwo medialno-informacyjne i leci sobie w kulki :). Poprostu. A wnioski moze kazdy sam wyciagnac ...

  • 0

    5. ~  2006-03-18 20:49:08  host: 194.9.223.113

    blackberry?

  • 0

    6. ~danio2002  2006-03-18 20:56:29  host: 83.68.80.95.ostrow80.tnp.pl

    Cos widze ze telepolis coraz wolniej reaguje na newsy ze swiata gsm poniewaz jeden z portali o komorkach juz podal co to za zmiany w orange. Kiedys telepolis rzadzil w newsach a teraz cos sie sypie moze po zmianie szaty graficznej bedzie jak dawniej czyli portal no.1

  • 0

    7.  2006-03-18 21:00:17

    danio2002: a co? Mieliśmy tylko napisać o samej dacie? Bez sensu... Zdobyliśmy informacje - napisaliśmy. I tyle. :) GoL, ztcw, napisał tę wiadomość dokładnie w tym samym momencie co my.

  • 0

    8. ~  2006-03-18 21:35:09  host: dqn183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GoL przez ponad 24 godziny mamil ludzi, ze bedzie nowa oferta. A potem po cichu zmienil tytul informacji i z sensacji wyszla kupa. No ale ma ponad 160 opinii... Sa jak typowy brukowiec... Najpierw sensacyjny news, a potem sprostowanko najmniejsza czcionka w prawym dolnym roku na odleglej lewej stronie, tak by nikt nie zauwazyl

  • 0

    9. ~czarny  2006-03-18 21:39:07  host: wysz.forweb.pl

    do mojego przedmowcy: wpisz sobie orangeportal.pl to bedziesz wiedzial czemu mamili... :/

  • 0

    10.  2006-03-18 21:57:25

    czarny: że niby co z tego wynika? :)

  • 0

    11. ~  2006-03-18 22:20:58  host: dqn183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czarny: ja ten adres oraz kilka innych znam ;-) Kiedys fajny byl www.gsmofline.pl, ale juz znikl z sieci...

  • 0

    12. ~Jural  2006-03-18 22:40:53  host: 82.160.20.5

    A ja naiwny liczyłem na koncert Aguilery i wprowadzenie SE W300i czy W810i . . .

  • 0

    13. ~danio2002  2006-03-18 22:45:47  host: 83.68.80.95.ostrow80.tnp.pl

    Niestety to nie prawda na tej drugiej stronie news o niby zmianie w orange byl dzien przed telepolis, z reszta podobnie bylo w przypadku taryf nowych dla biznesu w plusie. Kiedys telepolis rzadzilo bylo no.1 od miesiaca jest wolniejsze zdobywanie newsow, ale licze na WAS, ze sie poprawicie i znow na piedestale bedziecie

  • 0

    14.  2006-03-18 22:50:34

    danio: ok, już rozumiem o co Ci chodzi. Samo info o taryfach Plusa GoL podał wcześniej, ale wszystkie szczegóły najszybciej mieliśmy my. ;)

  • 0

    15.  2006-03-19 04:42:31

    ja to odnosze wrazenie ze pewne opoznienia na telepolis zwiazane sa z nowym wygladem strony ktory lada dzien nastapi i wszystko wybaczam, ale po zmianie juz nic nie wybacze :DD

  • 0

    16. ~wlo  2006-03-20 09:06:26  host: atd52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    danio2002 - o którym serwisie mówiśz? czy nie o tym który zmienia tytuły neswów po kilku dniach, żeby taki jak Ty czytelnik miał wrażenie, że jest lepszy od innych serwisów?
    I gdzie ktoś kogoś mamił? Właśnie podali informację o dacie a ludzie sami jak zwykle się nakręcali wzajemnie. Później tylko właśnie zmienili tytuł i nieco tekst newsa... I są najlepszi!!?? Żenada...

  • 0

    17. ~jarekt  2006-03-20 09:18:22  host: ecq204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telepolis Rulez :) Ja olalem gsmonline po kolejnym skasowanym bez widocznych powodow komentarzu. I nie tesknie...

  • 0

    18. ~Pero  2006-03-20 12:00:43  host: pf.epsa.pl

    nie ma gorszej oferty biznesowej niż Orange :(

  • 0

    19. ~numa  2006-03-20 12:01:13  host: dpu125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli nie będzie nic nowego? Szkoda, by wydawało by sie, że orange ma teraz zdecyodwnie najgorsza taryfy dla biznesu i głupio, ze tak dalej zostanie

  • 0

    20. ~  2006-03-20 14:08:25  host: chello084010018219.chello.pl

    Witku, Telepolis owszem w niktórych segmentach informacji jest pierwszy, ale w dużej większości już stracił swój zapał.

  • 0

    21.  2006-03-20 14:17:59

    chello: ostatni miesiąc może i nie był taki, jaki byśmy chcieli, żeby był. Na to składało się wiele czynników, głównie finansowych.

  • 0

    22. ~czarny  2006-03-25 18:40:38  host: wysz.forweb.pl

    danio2002: ale tylko telepolis udostepnia newsy poprzez kanal rss :) na golu o czyms takim chyba nie slyszeli... Chociaz czego ja od nich wymagam. przeciez dopiero niedawno poprawili strone tak zeby dzialala poprawnie pod nowoczesnymi przegladarkami a nie tylko pod jedyna sluszna.

  • 0

    23. ~Ganging  2006-03-25 20:33:12  host: cqo210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    będzie konferencja prezentująca dotychczasowe propozycje taryfowe :] trudno na to wpaść co nie

Dodaj swoją opinię