Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 23 grosze za minutę na polskie komórki

23 grosze za minutę na polskie komórki

WitekT 2 Listopada 2006 12:08

0 0

Jeden z zagranicznych operatorów VoIP oferuje połączenia na polskie komórki za 5 eurocentów za minutę, czyli około 20 groszy. Doliczając do tego VAT w wysokości 15%, efektywny koszt minuty wynosi około 23 groszy.

Operatorem tym jest voipdiscount.com, jeden z szerokiej gamy operatorów BetaMax. Ich "znakiem szczególnym" jest możliwość wykonywania do 300 minut darmowych połączeń w ciągu każdych 7 dni na polskie telefony stacjonarne (i nie tylko) - po wpłacie kredytu, który można dowolnie wykorzystać, a jego suma nigdy nie przepada. W BetaMax-ach standardowy kredyt 10 euro netto wystarczy na 4 miesiące takich darmowych połaczeń.




Połączenia można wykonywać zarówno poprzez firmową aplikację, jak i bramkę sprzętową obsługującą popularny protokół SIP.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    54. ~robaas  2006-11-03 13:47:43  host: sg18.internetdsl.tpnet.pl

    aaa sorry, widac czytajac jeszcze sie nie obudzilem, pozniej sledzilem informacje na stronie i napisalem komentarz - niepotrzebnie, dzieki pozdrawiam:)

  • 0

    55. ~rollo  2006-11-03 15:03:13  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    Polski rynek voip jest JEDNYM z pieciu najwiejszych na swiecie !! trudno zeby o nas nie walczyli ! np ze skypem ktory polaczenia na telefony komorkowe niestety nie traktuje po macoszemu - jednego tylko zal - malej ilosci punktow wifi ! moze to sie kiedys u nas zmieni - w kazdym razie napewno nie przed wyborami - jak niektorzy sugeruja ;)

  • 0

    56.  2006-11-03 17:15:25

    Witam, Mam do sprzedania kody doładowujące voipdiscount! 5 euro netto + 120 dni ważnosci (darmowych rozmów - 300 minut na tydzien) za 26 złotych! Wiecej informacji, zamówienia- pisac na email lub na http://www.swistak.pl/uzytkownicy/dreapheus.html

  • 0

    57.  2006-11-03 19:42:45

    www.betamaxvoip.ovh.org

  • 0

    58. ~  2006-11-03 23:03:10  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    ale jaja

  • 0

    59. ~to.fi  2006-11-03 23:40:53  host: nat-dom-1.aster.pl

    do robaas - korzystam uzywajac kompa zestaw sluchawki+mikrofon, jakosc przede wszystkim zalezy od lacza, nie narzekam, do rollo - laduje za pomoca karty inteligo, jest kilka tego typu produktow jak sie nie chce ryzykowac kk do maniek -laduje bezposrednio na stronie, nie polecam posrednikow pobieraja niezla prowizje, co do ladowania to kiedys ladowalem na zapas bo to wiazalo sie z waznoscia konta, teraz jak skoncza sie free hours to zamierzam najpierw wykorzystac kaske bo troche jej juz zebralem potwierdzam tez te smsy docieraja gdzie sie chce za 5centow +Vat a nasze opy konsekwentnie podwyzszaja cene smsow za granice

  • 0

    60. ~apol  2006-11-04 00:50:10  host: 213.25.69.1

    korzystam z internetcalls.com extra usluga i 300min stykaja super dzwonie z mdavario via wifi

  • 0

    61. ~robaas  2006-11-04 12:31:17  host: sg18.internetdsl.tpnet.pl

    jeszcze mam jedno pytanie, mam konto w mBanku, nie mam ekarty ani innej karty wypukłej czyli w gre wchodzi tylko przelew, jak najszybciej doladowac konto? na paypal jest opcja tylko przez karte, a na moneybookers przelem troche potrwa, moze ktos znalazl inne szybsze rozwiazanie?

  • 0

    62. ~RobertD  2006-11-04 14:22:44  host: 213-238-120-248.adsl.inetia.pl

    @robaas co ty nie czytasz ?? przeciesz chłopaki sie tu reklamują z kodami

  • 0

    63. ~robaas  2006-11-04 14:35:16  host: sg18.internetdsl.tpnet.pl

    czytam ale cena mi troche za wysoka wychodzi:)

  • 0

    64. ~to.fi  2006-11-04 18:50:13  host: nat-dom-1.aster.pl

    do robaas - moze cos takiego jak karta z doladowaniem : http://dlaciebie.bzwbk.pl/11325; karta byla testowana na PRNews i chodzi podobno jak trza.

  • 0

    65. ~gro  2006-11-05 23:34:29  host: chello062179049142.chello.pl

    a może ktoś ładował przez moneybookers? Jaki jest rzeczywisty koszt doładowania za 10 €? (przelew z konta na mbookers i dalej na voipdiscount) Jakieś ukryte prowizje? Kusi mnie spróbować zamiast płacić 28 zł za 5 €

  • 0

    66.  2006-11-06 14:03:29

    gro wyslalem w czwartek zlotowke testowo czy dojdzie i dzisiaj doszla, zaraz dosle reszte kwoty i sprawdze co i jak bedzie dalej.

  • 0

    67. ~magnum  2006-11-07 21:39:50  host: host-ip71-228.crowley.pl

    Polecam www.jajah.com

  • 0

    68. ~montecci  2006-11-08 21:15:38  host: eter-net-56.etop.pl

    przelew do voipdiscount z konta moneybookers jest bezprowizyjny, doszło w kilka sekund, za 10 € pobrało 38,86 (czyli aktualny kurs ECB+0,8% - zgodnie z regulaminem); należy jeszcze pamiętać, żeby podać w swoich danych adres spoza Unii - wtedy nie dolicza VAT

  • 0

    69. ~va-smile  2006-11-08 22:32:13  host: acgq158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam Mam pytanie jakie oplaty sa naliczane za dzwonienie do Polski jesli wykorzystam juz wszystkie darmowe minuty.Czy naliczaja 1C/min czy jakies inne ceny

  • 0

    70. ~robaas  2006-11-10 14:23:35  host: sg18.internetdsl.tpnet.pl

    montecci: a mi pobralo jakies 45zl... to przez to ze podalem adres w Polsce? adres mam podac na moneybookers czy na VoipDiscount?

  • 0

    71. ~mijan  2006-11-10 15:37:39  host: acpc146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak to właściwie jest z tym przelewem, chodzi mi o pominięcie podatku 16% Przez PayPal chce mi zabrac z konta 45,62 ( według obecnego kursu) i dolicza 1,6 €. Gdzie należy podac adres poza unijny. W VoipDiscount nie zauważyłem takiej możliwości, ponieważ jak podałem swój telefon stacjonarny to automatycznie wybrało Polskę!?

  • 0

    72. ~montecci  2006-11-10 16:00:41  host: eter-net-56.etop.pl

    @robaas ewidentnie; w takich miejscach doliczają VAT kraju dostawcy, można sobie wyliczyć, że wynosi on 17%=(45.5/38.86-1)/1.008... @mijan obawiam się, że jak podałeś telefon to i kraj pośrednio też; kraj podajesz tam, gdzie vd prosi o podanie danych do faktury - przed wyborem sposobu płatności

  • 0

    73. ~aniołek  2006-12-21 11:37:49  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    na jaką strone mam weść żeby sobie doładować konto do plusa odpiszcie na początku napiszcie że piszecie do aniołka.

Dodaj swoją opinię