Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 21. grudnia ważny wyrok w sprawie PTC

21. grudnia ważny wyrok w sprawie PTC

WitekT 1 Grudnia 2005 23:46

0 0

21. grudnia sąd rozpatrzy wyrok wiedeńskiego sądu arbitrażowego w sprawie sporu o udziały w PTC.

Sąd ma zdecydować o rozciągnięciu decyzji wiedeńskiego arbitrażu na terytorium Polski. Sąd już raz uznał wyrok arbitrażu za obowiązujący, ale po wniesionej przez Elektrim Telekomunikacja apelacji, sąd apelacyjny w maju uchylił to postanowienie. Stwierdził, iż ET powinno być dopuszczone do ponownego postępowania o uznanie wyroku arbitrażu.
W grudniu 2004 roku sąd arbitrażowy w Wiedniu uznał, że sprzedaż w grudniu 1999 roku przez Elektrim 48% udziałów w PTC na rzecz kontrolowanego przez francuski Vivendi Elektrimu Telekomunikacja była bezskuteczna. Decyzja sądu oznaczała, że Elektrim w dalszym ciągu pozostaje właścicielem 48% udziałów w PTC.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~2005  2005-12-02 19:31:08  host: azg245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe kto dostanie prezencik pod choinkę a kogo Mikołaj kopnie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet