Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 200 tys. myPhone'ów

200 tys. myPhone'ów

LuiN 11 Stycznia 2011 12:50

0 0
W 2010 roku TelForceOne, właściciel marki myPhone, sprzedał ponad 200 tys. telefonów myPhone. Sprzedaż wzrosła o 76,6% w stosunku do 2009 roku gdy wyniosła 113,29 tys. sztuk.

W I półroczu 2010 roku sprzedaż wyniosła 84.110 sztuk, a w II półroczu 2010 r. sprzedaż wyniosła 116 006 sztuk, co razem daje 200.116 sztuk. W ofercie polskiego porducenta telefonów komórkowych jest obecnie 36 modeli telefonów, w tym duzy wybór urządzeń DualSIM.


Źródło tekstu: TelForceOne     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • -1

    1.  2011-01-11 12:51:01

    Nigdy w zyciu...Żadnego MyPhone'a ... Miałem 8815 tv, wiadomo ze tv to bajer bo na takim ekranie sie nie da nic oglądać o zasięgu tej tv nie wspomne.Zasięg trzyma fatalnie,moim zdaniem kolejny po LG shit... Nie ma jak to poczciwe Siemensy... :)

  • -1

    3. ~Breen  2011-01-11 12:58:20  host: 87.119.27.46

    Heheh włąśnie przypomniał mi się odcinek Simpsonów, w którym była parodia Apple'a Mapple.. Były też MyPody I Myphony.. I niestety z tym mi isę kojarzy myphone.. z podróbką. Ciekawe czy pomysłodawca marki czermał wenę z Simpsonów?

  • 1

    4. ~zz  2011-01-11 13:08:48  host: 178-36-19-150.adsl.inetia.pl

    @3 -A jakie to telefony myPhone niby podrabia?

  • 1

    5.  2011-01-11 13:08:52

    mam myPhone 3010 i jako prosty tel na 2 sim tylko do dzwonienia jest REWELACYJNY. rozmawiam nieraz po godz dziennie i bat trzyma 10-14 dni!gdyby to miał być podstawowy tel to raczej by odpadał ale jako dodatkowy na 2 sim sprawdza się wspaniale.

  • -1

    6.  2011-01-11 13:20:30

    Miałem 3370. Nie polecam. Słaba jakość połączeń (szczególnie w trybie głośnomówiącym).

  • 0

    7.  2011-01-11 15:20:40

    Jest to z pewnością sukces finansowy, technologiczny raczej nie, bo w tych telefonach polskiej myśli technicznej nie ma żadnej, po prostu chińskie telefony sprzedawane pod marką myPhone i tyle.

  • 0

    8. ~dudek984  2011-01-11 15:41:27  host: 89-78-100-228.dynamic.chello.pl

    Zgodzę się wielki syf miałem i 3razy wymieniali na nowy myphone 8815tv wole kupić u chińczyka za marne niż przepłacać w myphone 8815tv kosztuje 289zł a zamiennik ok 115zł u producenta chińskiego i 2 lata gwarancji

  • 0

    9. ~r  2011-01-11 15:41:32  host: public-gprs111876.centertel.pl

    Ale jest za to polska myśl marketingowa a skoro udało się opchnąć tej lipy 200 tysięcy to całkiem dobrze nasz marketing stoi. Może tą firmę prowadzi jakiś wnusio handlujących na różyckim? Wcale bym się nie zdziwił ;)

  • 0

    10. ~r  2011-01-11 15:45:36  host: public-gprs111876.centertel.pl

    #%: marketingowiec myphona nie agituj! Na swojej stronie piszecie że wytrzymuje do 6 dni w czuwaniu lub do 6 godzin rozmów. A tobie nagle trzyma dwa razy dłużej. Nie masz jakiegoś dziecka by mu bajeczki na dobranoc opowiadać?

  • 0

    11. ~r  2011-01-11 15:46:03  host: public-gprs111876.centertel.pl

    pisałem do #5

  • 0

    12.  2011-01-11 16:38:59

    re 10: nie będe się z glupim kłócil - wiem bo ma i używam a jak nie wierzysz to Twój problem, ja jestem z tel zadowolony bo: tani dwukartowiec z świetna baterią! EOT ps. bateria trzyma 10-14 dni ale tel wyłącza się samoczynnie o 21:00 i włącza o 7:00 co zapewne wypływa właśnie na taki czas działania. W nocy nie dzownię więc tel nie musi być włączony (w tym tel mam dodatkowe karty przeniesione z innych sieci tylko do wygadania) a taka funkcja auto off/on jest przydatna i jak widać wydłuża czas działania tel! :)

  • 0

    13.  2011-01-11 16:44:46

    a może jeszcze wpływa na to fakt, że mieszkam i pracuję w dużym mieście gdzie nadajniki play/plus są co kawałek :)

  • 0

    14. ~Arti  2011-01-11 17:04:12  host: 095160122172.warszawa.vectranet.pl

    Dawno temu czytałem taką informację, że firma będzie pracowała nad telefonem z DVB-T (nie mylić z DVB-H, gdzie Nokie niektóre już to mają). Tu mówili o odbiorze DVB-T, ale niestety tylko raz o tym czytałem. Nie wiem czy to miał być żart, ale jak dla mnie to mogliby coś takiego wymyśleć o ile to jest możliwe? Wtedy chyba bym sobie kupił na próbę (ale za rozsądne pieniądze), tylko że jak na razie nigdzie już o tym nie czytałem. I dodam że chyba nie było to 1 kwietnia.

  • 0

    15. ~Hean  2011-01-12 01:52:19  host: caresa.static.korbank.pl

    @14 - to nie prima aprilis, u Czechów już wprowadzili model 8855, z DVB-T właśnie. Pewnie jak cyfra to żyleta, co najwyżej mniej klatek pokaże, nie to co analog.

  • 0

    16. ~  2011-01-12 08:22:27  host: 212.160.172.70

    #4 ogolnie myphone jest podrobka telefonu - samego urzadzenia w sobie.

  • 0

    17. ~maurycy  2011-03-19 22:17:48  host: h82-143-129-70-static.e-wro.net.pl

    dlaczego uważasz, że podróba?

  • 0

    18. ~maurycy  2011-03-19 22:23:46  host: h82-143-129-70-static.e-wro.net.pl

    #1 siemensy już nie takie poczciwe bo zrobily się już parę lat temu strasznie słabo i niepopularne. tv w komórce to bajer owszem ale spodziewałeś się kupując telefon, że 2 calowy ekran wystarczy do oglądania full wypas? tv w komórce umila czas w podróży, na jakiś wykładach czy w parku podczas teleekspresu.

Dodaj swoją opinię