Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 200 mln sztuk Nokii 1100

200 mln sztuk Nokii 1100

WitekT 9 Maja 2007 10:35

0 0
Seria modeli 11xx Nokii to najlepiej sprzedające się produkty elektroniki użytkowej na świecie. Na całym świecie nabywców znalazło już około 200 mln tych urządzeń.

Nokia 1100 trafiła na rynek w 2003 roku, a potem sukcesywnie pojawiały się modele 1101, 1108, 1110, 1110i oraz 1112.

Inny produkt Nokii - seria 3310 / 3330 znalazła aż 126 mln nabywców. Wynik nie zostanie niestety pobity, bo te telefony nie są już produkowane.

Kultowa seria Motoroli - RAZR V3, V3i, V3x i V3xx - sprzedała się w ilości około 50 mln egzemplarzy.


Źródło tekstu: Engadget     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~mm  2007-05-09 11:12:19  host: bxp36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja swoja 1100 kupilem w 2004 roku (wtedy kosztowal 399zl!!!!) - do dnia dzisiejszego bateria trzyma tydzien - na poczatku dwa tygodnie...! - swietny telefon jako uzupelnienie do tych dzisiejszych kombajnow - poprostu do dzwonienia...

  • 0

    4. ~jojo  2007-05-09 11:17:03  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekaw jestem jaki kraj njbardziej się temu pszysłużył.

  • 0

    5. ~  2007-05-09 11:17:43  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    Przysłużył :-)

  • 0

    6.  2007-05-09 11:33:57

    WitekT: nie powinno raczej byc: 'nie zostanie niestety poDbity' ??

  • 0

    7. ~  2007-05-09 11:34:03  host: aclf160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko nie normalni kupują telefony po 1000 zł czy więcej nawet. Telefon jest do dzwonienia, a nie do szpanowania.

  • 0

    8. ~  2007-05-09 11:42:50  host: p04-09.opera-mini.net

    7: "nienormalni" pisze się łącznie. A poza tym nie prowokuj, w realu wszyscy Cię olewają to tutaj próbujesz zabłysnąć :-P

  • 0

    9. ~PLANET  2007-05-09 11:49:12  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Otoz to, kolejne dziecko neostrady :)

  • 0

    10. ~  2007-05-09 11:50:09  host: aclf160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie próbuje zabłysnąć bo nawet się nie podpisałem, a poza tym super jest mieć telefon z EDGE,HDSPA itd. a nawet z tego nie korzystać, więc po co wam dzieci telefony za 1000 zł? Mi telefon służy do rozmów a wam? Jako wibrator czy co?

  • 0

    11.  2007-05-09 12:04:26

    jako wibrator z hdspa :)

  • 0

    12. ~Nienormalny  2007-05-09 12:27:00  host: chello087207241176.chello.pl

    A niektórzy nie chcą nosić oddzielnie odtwarzacza mp3 i nei słyszeć jak dzwoni telefon, niektórym też przydaje się aparat, mi przykładowo na studiach zamiast kserowania bardzo często. Nie mam ochoty nosić ze sobą 3 urządzeń, wole mieć wszystko w jednym. KPW? Jesteś w stanie to zrozumieć czy to zbyt skomplikowane? Zastanów się co piszesz, kogo obchodzi jaki masz telefon... ehhh...

  • 0

    13. ~venro  2007-05-09 13:03:04  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    Różni ludzie, różne potrzeby. Tylko, żeby jedni nie narzucali gustu drugim...

  • 0

    14. ~jarekt  2007-05-09 13:58:11  host: edi209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moje 2 telefony (nowe) kosztowalyby w Erze 5k zl razem. Teraz kupuje Samsunga 600i, Se daje zonie a jej V3 po prostu opchne wiec moje 2 beda kosztowaly 6,5k a zona bedzie nosila 1k zamiast polowy z tego w torebce. Nie licze SPVM3000 ktory sie kurzy i ktorego tez musze sie pozbyc. Lubie gadzety (o innych nawet nie zaczynam pisac) i stac mnie na to - za to samochodem jezdze za 10k raptem i mi starcza.

  • 0

    15.  2007-05-09 13:59:12

    Trochę to dla mnie dziwne bo tych Nokii wcale na allegro i w komisach nie jest dużo,w życiu bym się nie spodziewał że przebije 3310 w liczbie sprzedanych egzemplarzy.

  • 0

    16.  2007-05-09 14:34:03

    "Gruby" ale po co maja byc na allegro czy w komisach jak mozna bylo nokie 1110i za 99zl nowke kupic bez simlocka. sam 2 zakupilem. dobry prosty tel, wygodne klawisze. modele sa dobre wlasnie ze wzgledy na swoja prostote.

  • 0

    17.  2007-05-09 14:39:37

    widać 200 milionów mądrych ludzi było w sklepie... i nie śliniło sie na aparat z milionem bajerów co sie zawiesi -:) lub wersja 2 200 minionow ludzie mieszkających w blokach zrobiło zakupy anty-blokowe :)

  • 0

    18.  2007-05-09 14:46:15

    widać w czym tkwi sukces... SE "tanimi" super telefonami nie podbije rynku. Nokia była, jest i będzie najlepsza. RULEZ :]

  • 0

    19.  2007-05-09 14:49:05

    18 - nokia w czym??? zakupiła "z tira spadło" poskładała tanie telefony i finito... % userów "mam nawet różowe stringi w telefonie a ty nie masz" jest nikły :)

  • 0

    20. ~Dina  2007-05-09 17:08:14  host: p04-05.opera-mini.net

    W takim razie jestem nienormalna,bo kupiłam Nokię N70 za 1100zł. :-P A do czego mi służy taki telefon? Najczęściej do internetu-otwiera wszystkie strony jak komputer,a jest mniejsza i tańsza.

  • 0

    21. ~  2007-07-03 17:34:57  host: lesna-215.unicity.pl

    hej wy cioty zajebane

  • 0

    22. ~YHG  2007-10-31 15:26:31  host: gsv98.internetdsl.tpnet.pl

    BRZYBKA

Dodaj swoją opinię