Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "200% gratis za doładowania" w Orange

"200% gratis za doładowania" w Orange

sirmark 17 Listopada 2008 13:27

0 0

Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, Music, Mix), w ramach której użytkownik otrzymuje dodatkowe 200% doładowania.

W ramach promocji 200% gratis za doładowania drugie doładowanie wykonane w ciągu 7 dni od pierwszego wartości 5, 25, 50 i 100 zł premiowane będzie bonusowym doładowaniem o wartości 200%. Z promocji można skorzystać wielokrotnie, z tym że łączna wartość doładowań, za które przyznane zostaną bonusy nie może przekroczyć 500 zł dla jednego numeru. Z promocji wyłączone są doładowania zakupione za punkty Profit, Przelew SMS, Doładuj Mix, doładowania pod numerami 880 i 8011 oraz przyznane w ramach reklamacji.

Bonus może być wykorzystany na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange z wyłączeniem połączeń i SMS-ów na numery specjalne oraz wykonywanych w roamingu lub na numery zagraniczne. W pierwszej kolejności wykorzystywane są środki uzyskane w ramach bonusu. Doładowanie bonusowe zostanie przyznane w ciągu 48 godzin od chwili doładowania konta, a użytkownik powiadomiony SMS-em.
Promocja trwa do 15. stycznia 2009 r.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Zobacz: regulamin promocji "200% gratis za doładowania".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet