Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "200% gratis za doładowania" w Orange

"200% gratis za doładowania" w Orange

sirmark 17 Listopada 2008 13:27

0 0

Orange przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Orange Go, POP, Music, Mix), w ramach której użytkownik otrzymuje dodatkowe 200% doładowania.

W ramach promocji 200% gratis za doładowania drugie doładowanie wykonane w ciągu 7 dni od pierwszego wartości 5, 25, 50 i 100 zł premiowane będzie bonusowym doładowaniem o wartości 200%. Z promocji można skorzystać wielokrotnie, z tym że łączna wartość doładowań, za które przyznane zostaną bonusy nie może przekroczyć 500 zł dla jednego numeru. Z promocji wyłączone są doładowania zakupione za punkty Profit, Przelew SMS, Doładuj Mix, doładowania pod numerami 880 i 8011 oraz przyznane w ramach reklamacji.

Bonus może być wykorzystany na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange z wyłączeniem połączeń i SMS-ów na numery specjalne oraz wykonywanych w roamingu lub na numery zagraniczne. W pierwszej kolejności wykorzystywane są środki uzyskane w ramach bonusu. Doładowanie bonusowe zostanie przyznane w ciągu 48 godzin od chwili doładowania konta, a użytkownik powiadomiony SMS-em.
Promocja trwa do 15. stycznia 2009 r.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Zobacz: regulamin promocji "200% gratis za doładowania".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet