Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 zł bonusu za transakcje Blikiem w BZWBK

20 zł bonusu za transakcje Blikiem w BZWBK

sirmark 19 Czerwca 2016 16:02

1 2
Do 10 lipca trwa promocja, w ramach której klienci BZ WBK za wykonanie transakcji systemem Blik mogą otrzymać bonus w wysokości 20 zł.

Tym razem jednak warunki są trochę bardziej wymagające. Użytkownik musi posiadać konto złotówkowe w banku oraz wykonać minimum trzy płatności Blikiem na łączną kwotę minimum 30 zł. Dodatkowo trzeba wykonać Blikiem wypłatę z bankomatu oraz przelew na numer telefonu.

Do rozdania jest w sumie 2500 nagród, co daję łączną pulę 50 tys. zł. Weryfikacja uczestników nastąpi do 25 lipca, a bonus zostanie przelany na konto do 10 sierpnia.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: BZWBK, wł     

Dodaj do:

Tagi: bzwbk | blik

w sumie: 37
  • 0

    18. ~=÷=÷=  2016-06-20 10:36:18  host: n24-01-08.opera-mini.net

    15. ty jestes tym zlodziejem!!!!!! My ciezko pracujemy. ciemnoto

  • 0

    19. ~  2016-06-20 11:03:05  host: 188.146.10.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tylko gdzie tym można płacić?

  • 0

    20. ~m-a-t  2016-06-20 11:24:11  host: public-gprs351772.centertel.pl

    To rozwiązanie jest niewygodny i bardzo mało popularne. Jedyny sens mają płatności zbliżeniowe, ja od pewnego czasu płacę za pomocą Apple Pay jest to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie bo nie musimy nosić portfela.

  • 0

    21.  2016-06-20 11:51:27

    20 - w Polsce? Jaką kartą dysponujesz?

  • 0

    22. ~m-a-t  2016-06-20 11:56:57  host: public-gprs351772.centertel.pl

    @21 korzystam z aplikacji boon, taki brytyjski prepaid. Na start dają 5 funtów.

  • 0

    23.  2016-06-20 12:00:00

    No - jakże popularne w Polsce ;-)

  • 0

    24. ~m-a-t  2016-06-20 12:21:57  host: public-gprs351772.centertel.pl

    @21 nie musi być popularne bo działa z każdym terminalem zbliżeniowym i sklepikarze potrafią to obsługiwać.

  • 0

    25.  2016-06-20 12:42:05

    wlo: akurat popatrzyłem sporo w ostatnich czasach i wybacz, ale takich kwiatków nie ma u konkurencji.. Pomijam banki spółdzielcze i tym podobne kasy stefczyka jako z zasady produkty z nienajlepszą ofertą.

  • 0

    26.  2016-06-20 12:50:00

    PLANET - jakich kwiatków konkretnie? Ja ostatnio przeglądałem tabelę ING i tylko jedna wyłata jest darmo (z obcego bankomatu)... Po co w ogóle? Żeby komuś się zapomniało czy 25 dni wstecz wypłacał kasę?
    W przypadku BZ WBK te esemesy budzą rzeczywiście kontrowersje, bo to jednak wiąże się z bezpieczeństwem. Ale jednak jeśli na liście odbiorców mamy zweryfikowany numer rachunku odbiorcy, to co za problem bez dodatkowej autoryzacji przelew wysłać? Przecież wpisany zły rachunek nawet z autoryzacją esemesową nie wpłynie na bezpieczeństwo bo kasa pójdzie tam gdzie została nadana, nie?

  • 0

    27.  2016-06-20 14:00:47

    wlo: takich jak płatność za przelew online : ) Jak właśnie potwierdzenie za SMSy autoryzacyjne - no błagam.. dla wielu osób istotne jest zlecenie stałe.. Dla mnie osobiście przynajmniej wpłata (i rzadziej wypłata) w oddziale jest także istotna.
    Owszem, odbiorcy zdefiniowani to nie problem, ale jeśli robisz przelew za klientów w ciągu całego miesiąca (bo jeśli robi się ich parę naraz to jeszcze można ominąć problem koszykiem autoryzacji), gdzie za każdym razem masz inny numer konta, to niestety ale rozwiązanie BZa jest po prostu śmieszne (żeby nie powiedzieć żałosne).
    Nie do końca rozumiem Twoje ostatnie zdanie, daj znać ocb.

    ING też ma słaby TOiP, ale nie TAK słaby. Nie pomnę teraz detali (sprawdzałem dla koleżanki), ale właśnie np. wpłata gotówkowa w oddziale czy ograniczone wypłaty z bankomatów są dla mnie minusem, w aktualnych czasach nie widzę sensu w to pakować - mamy wybór i to mimo wszystko dość dobry.

    Ostatecznie pozostałem jednak przy TMUB (w wersji premium) i do tego otworzyłem w Alior "Konto Wyższej Q" (choć wiem że różnie z tym bywa w Aliorze ; ). Cała baza w TMUB (i do tego moneyback) - w zasadzie jest wszystko co było poza przelewami natychmiastowymi, w dużym Aliorze przynajmniej 4 spore zalety. Kryteria spełniam, efektywnie jest to komfortowa sytuacja :)

  • 0

    28.  2016-06-20 15:03:15

    No i o to właśnie chodzi ! Że każdy bierze co mu odpowiada ;-)

  • 0

    29.  2016-06-20 17:40:26

    A Ty jak? W PlusBanku i coś jeszcze oprócz?

  • 0

    30.  2016-06-20 20:28:03

    BZ WBK

  • 0

    31. ~  2016-06-20 23:14:17  host: 5.174.21.45

    @27 W ING Wystarczy założyć OKO i masz wpłaty na konto za darmo nieograniczone. Jedna wypłata z konto OKO w danym okresie rozliczeniowym jest za darmo.
    Obecnie jeśli chodzi o konto jak najtańsze i ofertę rządzi mBank. Smart jest najtańszy ale wiele usług w tym banku nie ma.

  • 0

    32. ~  2016-06-20 23:19:01  host: 5.174.21.45

    @wlo
    Bank BZWBK pojechał na po bandzie. http://tlp.is/a9r

    Opłata za OKO 1zł. Za zakupy w necie - przelew 50groszy. Za zlecenia stałe - 50groszy. Za wznowienie karty - 15zł. Za zmianę nr telefonu - 25zł!!! Wplata wypłata w placówce - 5zł. Ich darmowe JESZCZE bankomaty nic w tym przypadku nie ratują. Jest obecnie z jedną z gorszych ofert na rynku

  • 0

    33.  2016-06-21 07:54:52

    32 - już dawno bank przysłał informację z kompletem nowych regulaminów, taryf itp.
    Ja osobiście nie polecam czytać jakichś sensacyjnych wiadomości na wątpliwej jakości blogach. Wszystko wiadomo, można porównać co jest i co będzie... Już dawno gość powinien coś napisać a jednak nie napisał. Czemu?
    Bo nie chodzi o informację a o sensację.
    Jaka tu sensacja jest? Taka, ze bank kilka miesięcy wcześniej podał informację o zmianach? Jakiś inny tak wcześnie o planowanych zmianach informuje?

  • 0

    34. ~  2016-06-21 21:47:36  host: 89-69-208-98.dynamic.chello.pl

    @33 Wlo - ale Ty bajki opowiadasz. ING daje szybciej informację, nawet szybciej niż Twój ukochany BZWBK. Druga sprawa - nie kilka miesięcy wcześniej tylko chyba na początku maja się pojawiła informacja. Każdy czyta i rozumie tabelkę. BZWBK pojechał po bandzie i jest obecnie jednym z droższych banków. Sam system rewelacją nie jest. Godziny księgowania są chyba najgorsze z banków. Wiele razy dochodziło do mnie wynagrodzenie dzień później jak kolegów w pracy. ITD. Ogólnie lipa. Jest wiele lepszych i tańszych banków. A Ciebie pewnie trzyma jakiś kredyt albo masz kogoś z rodziny, jeśli go tak chwalisz.

  • 0

    35.  2016-06-22 13:42:29

    34 - BZ WBK nie jest moim ukochanym bankiem. Mam tam tylko konto. Nawet nie podstawowe ;-)
    MKilka miesięcy przed wejściem w życie nowych taryf. Z pismem zwracającym uwagę klientów na zmiany i prawami jakie klient ma. tylko o tym mówiłęm. Nic więcej.
    Czy najdroższy? Nie sądzę ;-) Godziny księgowania? Wielu moich klientów miało konta w mBanku... Jakoś już niewiele przelewów z tego banku widzę - bo wkurzali się na przelewy właśnie.
    Moja żona też dostaje dzień później niż jej współpracownicy ający konto w tym samym banku co pracodawca. To normalne, jeśli popołudniu zlecenie idzie, nie? Przelewy między kontami tego samego banku w sekundę dochodzą, także w BZ WBK - dziwne, nie?
    Nie wiem dlaczego mówisz, że mnie coś trzyma przy banku? Pani Dorota może? Bo od 25 lat mnie obsługuje?

  • 0

    36.  2016-06-22 13:44:21

    To, że mówię o tym banku to dlatego, ze go znam. Przecież nie będę, jak niektórzy, opowiadał o zasadach w bankach, gdzie nie mam rachunków?

  • 0

    37.  2016-06-23 00:30:22

    BZ ma dobre bankomaty na pewno, spora funkcjonalność, szybkie, można wypłacać drobnicę jak ktoś chce. W tym momencie Euronet ma coraz więcej funkcji, ale są generalnie dość awaryjne IMO.

Dodaj swoją opinię