Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20% więcej za doładowanie w weekend od Plusa

20% więcej za doładowanie w weekend od Plusa

sirmark 13 Grudnia 2012 22:34

10 0
W ramach promocji "Gratisowe weekendy z Plusem" użytkownicy prepaidów Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi, którzy dokonają zasilenia w weekend, otrzymają dodatkowo 20% wartości zasilenia.

Promocja dotyczy doładowań od 30 zł do 99 zł dokonanych w weekend, w tym czasie z promocji można skorzystać wiele razy. Dodatkowy bonus można przeznaczyć na dowolne usługi. Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Zasilenia można dokonać na stronach internetowych wymienionych w regulaminie oraz poprzez systemy banków.

Zobacz: regulamin promocji "Gratisowe weekendy z Plusem" (plik .pdf; 65 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł     


Dodaj do:
w sumie: 30
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    11. ~Marcin24  2012-12-14 14:29:03  host: net-83-175-143-22.markom.krakow.pl

    Nie byłbym taki krytyczny w stosunku do Plusa za te 20% Owszem w Play jest 100% ale nie zapominajmy że te 100% jest na konto promocyjne ważne 30 dni. Natomiast 20% w Plusie trafia na zwykłe konto i możemy je wykorzystać na co chcemy, nawet na sms-y premium czy inne zakupy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2012-12-14 14:40:16

    @9 Lepsze 10zł które można wydać kiedy się chce i na co się chce niż 50zł, które można wydać tylko na niektóre rzeczy, a jak się nie zdąży to przepadnie po miesiącu. Natomiast kombinowanie z przedłużaniem i robienie coraz większej skarbonki na koncie promocyjnym, jest jak dla mnie bez sensu. Zamiast doładować tyle ile się potrzebuje to jakieś głupie chomikowanie kasy w skarbonce, która łatwo może przepaść.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2012-12-14 14:43:53

    Nie żebym wyróżniał którakolwiek z promocji, ale z drugiej strony usługi typu Premium, czy też np. połączenia i SMS-y roamingowe/międzynarodowe, to raczej margines usług wykorzystywanych przez abonentów. ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2012-12-14 14:51:34  host: 213.25.91.90

    przypadkowo załapałem się na to w tamten weekend - doładowywałem mPotworem 2x30zl aby dostać dodatkowe 30zł od mPotwora, ale dostałem 1x30 i 2x36 i sie dziwiłem skąd te dodatkowe jeszcze 12zł ;-) Teraz już wiem skąd ;-) Od Plusa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2012-12-14 15:01:00

    Simplus? A kto tego jeszcze używa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~gosc  2012-12-14 15:03:49  host: v58-07.opera-mini.net

    Te 20% jest na wszystko. Można też pakiet sobie kupić. A w tym playu kupicie za ten bonus jakikolwiek pakiet? -Nie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2012-12-14 17:23:14  host: v47-15.opera-mini.net

    14 - te 12zł to z innej promocji, 10procent za częste doładowania

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~qwerty  2012-12-14 18:05:58  host: public59233.xdsl.centertel.pl

    Niech jeszcze plus w pre-paidzie zrobi rozmowy konfernecyjne, połączenie oczekujace i biling online i zapoźnienia z kilku lat znikną i bedzie ok

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~tof  2012-12-14 18:52:27  host: 93.180.184.20

    Cytat z regulaminu pkt 2: "Promocja trwa od 03.012.2012r. w weekendy od godziny 24.00 w piątki do 24.00 w niedziele." To jakiś flejtuch pisał. Pomijając datę, to nie wiadomo, czy ta promocja w ogóle jest ważna w piątek od godz. 0.01, czy tak naprawdę dopiero w sobotę o godz. 0.01?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20. ~przypominaMiTo  2012-12-14 20:24:01  host: user-109-243-39-244.play-internet.pl

    że w Virgin dają 50% więcej na konto za doładowanie. Jutro się doładuję. Dziękuję za przypomnienie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Kazik  2012-12-14 21:40:32  host: v61-15.opera-mini.net

    Tankujac kartę przez bankomat też można dostać bonus. ! Bo to jest też oddział banku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~  2012-12-14 22:46:32  host: v09-13.opera-mini.net

    @19: Piątek godz. 24 to jednoznaczne określenie czasu - szkoda, że tego nie rozumiesz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~  2012-12-15 00:36:53  host: 212.80.226.66

    13@ akurat u mnie to nie margines, pracuję za granicą i korzystam z roamingu dlatego promocja plusa jest korzystniejsza dla mnie. Oby tylko nolimity utrzymali- jak eracam do polski to ładuję dużą kwotą i gadam ze znajomymi za darmo a jak wyjadę za granicę to mam dużo kasy na koncie do zużycia na roaming.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~tof  2012-12-15 08:45:54  host: 93.180.184.20

    @22: to może mnie oświecisz? Czy na zegarze godz. 24:00 nie jest również godziną 0:00? Jaką można mieć pewność, że autor regulaminu, który nawet daty nie umie porządnie zapisać, odróżnia początek dnia od jego końca? Z regulaminu wnioskuję, że promocja trwa de facto od soboty od godz. 0:01, więc po co wpisywać tam piątek?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2012-12-15 16:13:31

    23, nie wiem z kim polemizujesz. Przecież to co napisałem Ty jedynie potwierdzasz. Być może jesteś akurat wśród tych nielicznych, intensywnie wykorzystujących swój telefon w roamingu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~ja  2012-12-16 22:08:02  host: 77-254-71-205.adsl.inetia.pl

    Słuchajcie a jak to jest w przypadku doładowania w wysokości 100zł? Jak normalnie doładowuje za 100zł, to dosteję 115zł. A teraz jak doładuje za 100zł, to dostanę 120zł, czy też z uwzględnieniem normalnego bonusa 135zł? Trochę niekorzystne jest doładowanie za 100zł lub więcej, gdy nie uwzględniaja tych dodatkowych wcześniejszych bonusów. Czy możecie mi szybko odpowiedzieć?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~  2012-12-29 10:26:57  host: ppp149006.ostnet.pl

    Dwudniowe promocje mnie rozwalają. W Heyah np. w prezentobraniu mam ekstra złotówki i minuty, w zależności od doładowania i promocja trwa do marca przyszłego roku...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~RSA  2013-01-20 21:40:30  host: 195.116.41.14

    ja zasiliłem za 50zł z konta internetowego wyszególnionego banku mam taryfe simplus i h..mi dali 2o% banda złodzieji!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~serafin  2013-03-15 22:19:57  host: d98-155.icpnet.pl

    Plus to Plus,reszta to banialuki i kukunabieranie :) Zresztą kto się jeszcze bawi w hejahy i orangeny...dzieciaki może...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~kakatu  2013-03-15 22:23:24  host: d98-155.icpnet.pl

    Ludziom w mózgach pozostały już tylko "komórki" ;)Mała burza słoneczna i cała banda zombi-komórkowców latałaby po mieście w amoku.A co najśmieszniejsze to każdy się przechwala jakie jego halo jest super .Ku..a!!Zwykły telefon urósł do miana "Boga".

Dodaj swoją opinię