Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20% więcej za doładowanie w Plusie na kartę

20% więcej za doładowanie w Plusie na kartę

LuiN 17 Czerwca 2014 12:51

4 4

Od 18. czerwca Plus wprowadza nową promocję Codziennie więcej II, w której klienci usług na kartę, którzy przez strony internetowe www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus i www.plusbank.pl doładują swoje konto kwotą od 20 do 99 zł otrzymają bonus w postaci 20% wartości dokonanego zasilenia.



Promocja dotyczy klientów usług Plus na Kartę, Plus Internet na Kartę, Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi.


Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po zasileniu. Bonusowe zasilenie nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.


Zobacz: regulamin promocji




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: bonus | doładowanie | plus na kartę

w sumie: 24
  • -1

    5.  2014-06-17 13:31:50

    Promocja lepsza od poprzedniej, wcześniej dodawano 10% od pn.-pt., a w sobotę i niedzielę - 20%. Na szczęście środki trafiają na konto główne, są ważne tyle ile kwota doładowania. Promocja trwa do odwołania.

  • 1

    6. ~  2014-06-17 13:37:14  host: apn-46-215-121-15.dynamic.gprs.plus.pl

    a ciemu nie ma +20proc do 115 i 180 ??

  • 0

    7. ~Ja  2014-06-17 13:37:39  host: n15-09-02.opera-mini.net

    Jakieś 2 do 3 lat temu to były w plus promocje. Jedna pamietam dobrze po zasileniu za np 50zl drugie 50zl bylo na wszystko ale takie coś to za czasów jak plus nie byl jednego wlasciela. Warunkiem bylo uzycie kodu. Ale bonus za doladowanie byl w dowolnej formie zasilenia. Plusem byl tez bonus urodzinowy dostawalem zawsze 10zl ale juz nie ma. Szkoda.

  • 0

    8. ~Adam  2014-06-17 13:38:23  host: 178.181.115.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A mix w plusie nadal traktowany jest po macoszemu. Przyciągnęli klientów to już ich można pominąć w promocjach "na kartę". Po raz kolejny olewka.

  • 0

    9. ~  2014-06-17 13:41:05  host: apn-77-114-84-224.dynamic.gprs.plus.pl

    Ojej, przebili Playa o całe 5%! Z tą różnicą, że w Playu stały bonus 15% jest za doładowanie OD 5 zł wzwyż.

  • 0

    10. ~  2014-06-17 13:42:29  host: apn-77-114-84-224.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak jeszcze wprowadzą jednodniowe promocje doładowań wzorem Playa z przynajmniej 80% bonusu oraz taryfę podobną do Mini Max to wracam do Plusa, syn marnotrawny :)

  • 0

    11.  2014-06-17 13:57:44

    A ktoś mi może powiedzieć jak zdobyć wiadomość zachęcającą do skorzystania z podwójnego zasilenia w TT?

  • 0

    12. ~motov3  2014-06-17 14:10:45  host: rybka122.fucio.net

    A dodatkowo dla stalych klientow w Plus na Karte, Plusiak wprowadzil usluge 39gr za cala rozmowe, niezaleznie od dlugosci. Wg mnie powstala oferta mogaca spokojnie konkurowac z No-Limit.
    Doladowanie 30zl, Bonus 20zl, Bonus 20% od glownej (6zl). Pakiet 1000sms gratis (Wiecej Sms i Intern.), 200MB za 1zl i teraz usluga platna 3zl / 90dni - 39gr za cala rozmowe.
    Czyli 55zl do wygadania po 39gr za cala rozmowe. No nie ma sily tego przegadac :D

  • 0

    13. ~nic ciekawego  2014-06-17 14:55:54  host: user-188-33-135-72.play-internet.pl

    wlo zachecam cie do ladowania tak taka. Skarbonki są w cenie

  • 0

    14. ~nic ciekawego  2014-06-17 14:59:27  host: user-188-33-135-72.play-internet.pl

    wlo,udaj sie do punktu T Mobile i zażądaj aktywacji JAK DOBRZE BYC W T MOBILE NA KARTE
    Klient nasz pan ,wiec mowisz i masz

  • 0

    15. ~pabloki  2014-06-17 15:35:40  host: 178.182.29.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @wlo nie opłacalna jest ta promocja i tylko dla starych taryf. Nie ma żadnego smsa zapraszającego.

  • 0

    16.  2014-06-17 15:41:00

    ~pabloki - mam starą taryfę. Regulamin nic nie mówi o jakichś kodach... Więc jak to zrobić? 13 - nie robię skarbonki - wydam "od ręki" na usługi premium w sklepie Ery ;-) 14 - z tej promocji w zeszłym roku korzystałem, można kilka razy?

  • 0

    17. ~pytalski  2014-06-17 16:09:41  host: ip-151-248-45-77.free.aero2.net.pl

    Wlo, możesz coś więcej napisać o usługach premium w sklepie Ery?
    Mam sporo kasy na koncie więc każda rada jak ją wydać ....bezcenna

  • 0

    18.  2014-06-17 16:13:45

    ~pytalski - nie wiem czy to są usługi premium tak naprawdę, bo nikt tu nie potrafi chyba mi udzielić odpowiedzi ;-) Ja mam TT właściwie tylko do kupowania audiobooków - mają całkiem fajną bazę w księgarni. Przy podwójnym doładowaniu (albo innej promocji na doładowania (miałem tę dla stałych 20 zł do każdego doładowania za 25 przez 9 m-cy i z automatycznym przedłużeniem ważności konta o rok) i jednocześnie rabatach w księgarni - opłaca się.

  • 0

    19. ~pytalski  2014-06-17 16:18:13  host: ip-151-248-41-110.free.aero2.net.pl

    To automatyczne przedłużenie konta było darmowe, czy pobierają 3 zł/m-c ?

  • 0

    20.  2014-06-17 16:19:09

    Automatyczne i darmowe.

  • 0

    21. ~pytalski  2014-06-17 16:47:44  host: ip-151-248-41-110.free.aero2.net.pl

    wlo
    *100*76#
    Tego kodu Ci nie przyjmuje?
    Podwaja nie doładowania po każdym zasileniu

  • -1

    22.  2014-06-17 21:44:34

    ~pytalski - nie o tej promocji przecież mówię... Ludzieee... Naprawdę lepiej być w abonamencie. Widzę, ze o prepaidzie teśż tylko lubicie pogadać a nie używać ;-)

  • 0

    23. ~  2014-06-18 07:14:48  host: apn-95-40-39-107.dynamic.gprs.plus.pl

    @12, bez sensu ta usługa jednej rozmowy za całe 39 groszy. Wystarczy, że Cię rozłączy ze dwa razy i już masz z tego ponad złotówkę. Poza tym odpada całkowicie dla tych co wykonują po kilka / kilkanaście telefonów na numery w sieci, bo wtedy to już nazbiera się ładne kilka złotych... Nie ma to jak darmowe rozmowy w sieci nawet przy zerowym stanie konta. Z tego co wiem przynajmniej dwie sieci to oferują.

  • 0

    24. ~a  2014-06-18 12:45:11  host: user-188-33-216-182.play-internet.pl

    11 wlo.
    O co dokladnie pytasz lub co wiesz czego inni nie wiedzą. Jest jakas ukryta promocja dla wybranych? Podziel sie wiedzą z innymi

Dodaj swoją opinię