Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20% więcej w promocji doładowań w Orange

20% więcej w promocji doładowań w Orange

sirmark 17 Lutego 2009 18:25

0 0

Orange przygotował specjalną ofertę dla wszystkich Użytkowników kont przedpłaconych w sieci Orange - sam wybierz swój bonus.

Każde doładowanie kwotą 50zł zostanie powiększone o 10 zł, a doładowanie kwotą 25zł zostanie powiększone o 5 zł. Dodatkowy bonus może zostać przeznaczony na rozmowy i SMS-y do wszystkich w sieci Orange.

Promocyjne doładowanie zostanie przekazane przez operatora w ciągu 24 h po dokonaniu doładowania, o przyznaniu środków promocyjnych użytkownik zostanie powiadomiony SMS-em




Promocja trwa do piątku 20. lutego do godz. 20.00

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~  2009-02-18 10:06:27  host: dpl234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @biotyt: najpierw bijesz pianę, jakie to Orange jest złe bo nie daje ci Wolnych Weekendów, a później piszesz, że wcale Ci ta usługa nie jest potrzebna... zdecyduj się człowieku. Ja na tej promocji skorzystam bez wątpienia, bo większość połączeń które wykonuje to właśnie w sieci.

  • 0

    27. ~xxx  2009-02-18 10:15:58  host: net16.mlyniec.gda.pl

    kwistas: ostanie doładowanie było za 100zł także powinienem mieć stawkę 20gr-chodzi mi o sam fakt sytuacji w której w BOK nie mają dostępu do archiwum doładowań i nie są w stanie ustalić jaką stawkę powinienem mieć:/

  • 0

    28.  2009-02-18 10:20:56

    26: Zrozum, ja mam setki złotych środków promocyjnych na koncie, a ich nie mam już za bardzo z kim wykorzystać bo powoli ludzie mi odchodzą z Orange więc po co mi te 2 dni? Usługa jednak mi się należy, spełniłem warunki to dlaczego Orange ma się z tego nie wywiązać? Z resztą nie chodzi tylko o tą usługę. Składałem reklamacje także w przypadku Pogadaj Sobie, bonusu 200% w tym roku bo też były problemy. To, że nie jest mi potrzebna to nie znaczy, że operator ma nie dotrzymywać swoich zobowiązań.

  • 0

    29.  2009-02-18 10:33:38

    xxx: Ja już od dłuższego czasu nie mogę zobaczyć swoje bilingu i historii doładowań na Orange On-line. Wyświetla się komunikat, że albo nie można pobrać danych a wielokrotne klikanie na "wyświetl" nie przynosi rezultatu lub pobierają się dane w nieskończoność. Dobrze jeszcze jak potem można przejść do innej zakładki bez wywalenia z powodu zbyt długiej sesji. Na kody SMS też długo się czeka. Przestałem już korzystać z Orange On-line, i tak nie wyświetla wszystkich pakietów a często coś nie działa. Korzystam z SMS-ów do aktywacji lub sprawdzania stanu pakietów i usług.

  • 0

    30. ~Jack Daniels  2009-02-18 11:00:30  host: dol254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Biotyt, jak tak posiedzę trochę w serwisach branżowych, i ciągle widzę twoją obecność i aktywność, to wydaje mi się, że celem Twojej aktywności jest narzekanie na Orange, której to sieci jesteś użytkownikiem. Jeśli tak bardzo Ci jest w niej źle to nic nie stoi na przeszkodzie byś poszedł do kiosku obok i kupił starter w innej sieci. Kilka milionów ludzi ma u nich telefony i raczej nie narzeka. Ja sam nie narzekam, kilku moich znajomych którzy z ich usług korzystają też nie narzekają (bo jakoś nie słychać o masowej chęci migracji). A przynajmniej nie wspominają o tym. Wrzuć więc na luz i swoje frustracje wylewaj gdzie indziej...

  • 0

    31.  2009-02-18 11:38:20

    Jack Daniels: Jakbyś poczytał trochę dalsze komentarze to zobaczyłbyś, że wcześniej chwaliłem Orange. Niestety, opinia się zmienia tak jak zmieniają się oferty u operatorów. Ostatnio Orange właściwie stoi z ofertą. Oprócz drobny promocji i zmian oferta jest taka sama jak była pół roku temu. Nie sądzę by im to przysporzyło więcej klientów niż w 3Q2008 gdzie wypadli najgorzej ze wszystkich operatorów. U mnie powolny odpływ w książce jest widoczny. Zmienię sieć, ale jak na razie mam jeszcze ponad 200 zł na koncie głównym nie wspominając o promocyjnym. Sądzę, że w ciągu 2 miesięcy to wykorzystam bo przez odejścia dobrych znajomych, wieloletnich użytkowników Orange, dzwonię i piszę więcej poza sieć.

  • 0

    32. ~  2009-02-18 11:53:50  host: 194.181.135.198

    ja nie moge czy kiedys orange da jakis bonus do wszystkich sieci... ?

  • 0

    33. ~ziomek13  2009-02-18 12:03:21  host: acnd160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spójrzmy prawdzie w oczy-orange ma obecnie najgorszą oferte i nie jako operator uniwersalny jak play i mk ale pisze o samych sieciówkach;gdyby zebrac ich absolutnie wszystkie bonusy to i tak w simplusie mają duzo taniej i ładują tylko wtedy jak trzeba a nie ze jest kolejna pseudopromocja;nie mam oczywiscie zalu do pani piotrowskiej-oliwy bo ona dba o zyski spółki ale zal mam do milionów abonentów tej sieci ze dają sie robić w hu.. a przez nich mój pomaranczowy nr słuzy mi tylko do odbierania;a ja chce dzwonic,odbierac korzystac;dziekuje wam za to frajerzy ze musze nosic 2 telefony

  • 0

    34. ~ziomek18  2009-02-18 12:13:36  host: 194.181.135.198

    orange......?szkoda gadac!

  • 0

    35.  2009-02-18 12:22:52

    ziomek13: Zgadza się, przy doładowaniu 5+100zł i połączeniu promocji 200% więcej, Masz za Staż, Minuty Non-stop, dodatkowego 10zł bonus do doładowania za 100 zł i najniższych stawek czyli 20gr w Nowym Orange Go wyszło mi w sieci około 5-6gr/min. A w Simplusie jest po prostu tani pakiet z minutami... W Tak Taku za 99gr można rozmawiać godzinę (nie mówiąc o podwójnych doładowaniach). Widać, że można prosto i korzystnie. Orange natomiast brnie w coraz trudniejszą ofertę, może i korzystną jednak ludzie wolą proste zasady.

  • 0

    36.  2009-02-18 12:33:39

    No w każdym bądź razie jeśli Orange ne obudzi się na czas, straci duuuużą grupę klientów, niech Orange pamięta że jeśli klient został zniechęcony do sieci przez samą sieć z reguły nie wraca do tej samej co był.

  • 0

    37. ~pegazzz  2009-02-18 13:53:50  host: chello089076202002.chello.pl

    Znów te same czepianie się, w kólko to samo... Dopóki masz najwięcej znajomych w Orange i do nich piszesz i dzwonisz często, to żadna inna sieć nie da Ci taniej :P To jest proste logiczne i niezaprzeczalne. Dopóki tak jest, będę w orange i mimo że też uważam że to najgorsza sieć pod względem ofert, cen telefonów i propozycji utrzymaniowych, nie zmienię jej, a będę narzekał (i chwalił jak coś fajnego zrobią). W mojej książce nadal nie ma migracji do innych sieci. Większość znajomych miało telefony kupione za czasów idei, kiedy to była najtańsza sieć, a reszta "wybrała" orange bo im nadal najtaniej wychodzi na tą sięć dzwonić. I tyle. Pozdrawiam :)

  • 0

    38.  2009-02-18 14:13:28

    To prawda, ale Orange przez brak bonusów poza sieć najszybciej staje się nieatrakcyjne gdy użytkownik ma coraz więcej połączeń i SMS-ów poza sieć. Ja miałem kiedyś blisko 90% znajomych w Orange, teraz mam tylko połowę z 120 osób. Dzwonię raczej po równo poza sieć jak i w sieci. Przy takim modelu niestety Orange już odpada i Play Karta staje się dla mnie sporo korzystniejsza no i prostsza.

  • 0

    39. ~ziomek13  2009-02-18 16:02:03  host: acnk184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie np nie interesują rzadne bonusy no chyba ze na wzór starej PK ;mówie ze mam numer do konca zycia ale jak strace cierpliwosc to wystawie go na allegro i przy okazji zarobie; sprzedałem kiedys inny nr 517xy0517 ;przenosic nie mam zamiaru tym bardziej do popierdółki zwanej nowym playem

  • 0

    40. ~ziomek13  2009-02-18 16:02:27  host: acnk184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zadne

  • 0

    41. ~zieniu  2009-02-21 13:14:59  host: anonymizer.blutmagie.de

    jaka tam promocja 20%. mogliby chociaż raz na jakiś czas dać porządną. tak jak np era jak robi promocje to przeważnie zawsze jest doładowanie x2.

  • 0

    42. ~  2009-02-21 19:51:16  host: proxinetwork.com

    517xy0517 co to za numer? to jakas popierdolka a nie dobry numer lol

  • 0

    43.  2009-02-22 20:58:08

    A ja jestem w Orange od 7 lat. Doładowania bonusowe zawsze działały bez problemu. Nigdy ich nie reklamowałem. Sprawdzanie stanu konta jest bardzo proste. Orange on-line działa bez problemu. Skrzynka e-mail z powiadowmieniem sms za darmo i BEZ REKLAM i spamu działa bardzo dobrze. Co wy chcecie od Orange. Obsługa klienta bez problemowa. Gratisowe doładowania? Przypomnijcie sobie co ostatnio zrobiła Era na Tak Taku. Jak grą słowną naciągnęła wiele osób na podwójne doładowanie które nie otrzymali. Dla mnie Orange jest najbardziej odpowiednie. Jako jedyna sieć ma darmowe połączenia na numery 0800 i dzięki temu mogę dzwonić za darmo do banku.

  • 0

    44.  2009-02-23 10:33:32

    Andrzej24: A korzystałeś z usług dodatkowych? Działa Ci biling w Orange On-line, raporty połączeń? Pokazuje wszystkie dane prawidłowo? Ostatnio na forum wiele osób skarżyło się, że zabrano im minuty z Pogadaj Sobie, okazało się, że w złych jednostkach wyświetlało. Mi dzisiaj nie pokazuje ile mam minut w tej usłudze. Aktywacja usług dodatkowych też często kończy się niepowodzeniem. Zauważyłem też, że po dostaniu powiadomienia SMS o mailu w Multiboxie musi minąć trochę czasu nim będzie się dało go pobrać przez program pocztowy. Przestałem więc z Orange On-line korzystać bo tam ciągle coś nie działa. Z resztą i tak wszystkich danych nie można zasięgnąć. Co z kontem Masz za staż? Wolny Weekend? Tak Tak raz miał taką wpadkę lecz się poprawił i dał na normalnych zasadach podwójne.

  • 0

    45. ~killer  2009-02-23 15:26:20  host: koniczynka.metronet.pl

    10 zł po 65 gr za minute w POPie ... ojojoj.. ze 13 minut ekstra do oranżady...śpieszcie się :)

Dodaj swoją opinię