Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20% więcej przy doładowaniu prepaidów Plusa

20% więcej przy doładowaniu prepaidów Plusa

sirmark 23 Kwietnia 2008 15:16

0 0
Każdy, kto do 25. kwietnia doładuje konto Simplusa lub Sami Swoi, dostanie dodatkowo 20%.

Promocja 20% więcej na majówkę dotyczy w Simplusie i MixPlusie doładowań w kwocie od 50 zł do 99 zł, a w Sami Swoi w kwocie od 40 zł do 99 zł. . Dodatkowe 20% zostanie przyznane automatycznie wraz z zasileniem konta i może być wykorzystane na dowolne usługi. Bonusowe 20% nie wpływa na zmiany okresów ważności konta.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2008-04-23 17:20:36

    #11: żeby wyrazić swoją opinię. Myślałem, że się domyślisz ;-P

  • 0

    13. ~dt  2008-04-23 17:55:44  host: wap.plusgsm.pl

    promo ok.Ja na szczescie mam je na stale robiac doladowania z abo.

  • 0

    14.  2008-04-23 18:13:22

    #12 tylko twoja opinia nic specjalnego nie wniosła jak wiesz kwota z konta promocyjnego nie znika sobie ot tak, tylko zostaje tak jak normalne środki z konta głównego.

  • 0

    15.  2008-04-23 18:35:11

    #14: twoja wniosła jeszcze mniej. A jak się skończą wychodzące to przypadkiem kwota promocyjna nie znika? I to, że nie znika jak konto jest ważne na wychodzące wcale nie znaczy, że jest równie atrakcyjna jak środki na koncie głównym. Bo nie jest.

  • 0

    16.  2008-04-23 19:41:12

    r - to miało być retoryczne pytanie? Jeśli nie, to Ci odpowiem... Nie, n ie znika. Dotyczą tego bonusu te same zasady co kwoty z konta gównego - zreztą właśnie konto główne ona zasila - nie jak w Ornge, oddzielne ;-) Zatem, jest tak samo atrakcyjna jak środki na koncie głównym. Ciekaw jestem skąd Ty masz inne informacje? Szkoda, że autor nie zamieścił dość ważnej informacji - że promocja uzależniona jest od tego z jakiego "kanału" zasili się konto ;-)

  • 0

    17.  2008-04-23 19:47:15

    a co do bonusów... ja co miesiąc do każdego z 4 numerów dostaję 2/3 abonamentu więcej i... nie narzekam ;-)

  • 0

    18.  2008-04-23 20:08:02

    #16: wlo, ja w poście nr 15 mówiłem właśnie o bonusach w Orange, które zasilają konto promocyjne środkami do wykorzystania wewnątrz sieci. Moim zdaniem takie środki nie są tak samo atrakcyjne jak środki promocyjne np, w simplusie czy TT, które wchodzą na konto główne. Wydawało mi się, że to o jakich środkach piszę jasno wynikało ze wszystkich wpisów pod tym newsem ale widocznie się myliłem :-)

  • 0

    19.  2008-04-23 20:14:25

    Abstrahuję tutaj od kwestii takiej, że jednak w PTC była dużo lepsza promocja niż u Polkomtela. Bo z tym, że lepiej mieć prawie 100% więcej z możliwością skorzystania z promocji przez miesiąc niż 20% w promocji trwającej 3 dni to chyba nawet Ty się zgodzisz? Pytanie jest oczywiście retoryczne ;-)

  • 0

    20. ~tomexol9  2008-04-23 20:37:14  host: aaw26.internetdsl.tpnet.pl

    a w smsach od plusa informują żeby doładować na ich stronie ;P a chyba trzeba doładować gdzie się chce, ale oby w internecie?

  • 0

    21. ~tomexol9  2008-04-23 20:41:02  host: aaw26.internetdsl.tpnet.pl

    19.r: ta promocja trwa 3 dni i w tych dniach trzeba wykorzystać te 20%? Racja, ja też wole mieć 2xwięcej. I tak na prawdę otrzymuje się 100% więcej a nie 80% jak pisał m.in. gigi, bo w Erze ważność konta się SUMUJE, a więc płacimy już na przyszłość i nie jesteśmy stratni ani grosza!!! ;D

  • 0

    22.  2008-04-23 21:05:42

    #21: Z tego co wiem, to z promocji można skorzystać przez trzy dni ale środki są do wykorzystania w terminie wynikającym z ważności konta głównego. Masz rację, kumulacja ważności konta w Erze to spora przewaga nad Plusem. Bo można skorzystać z podwojenia nawet wtedy, kiedy mamy ważność na wychodzące np. na trzy miesiące. W Plusie już jest kiszka bo z tego względu części osób ta promocja się nie będzie kalkulowała . Dodatkowo okrutnie długi czas trwania promocji - 3 dni. Może chodzi o to żeby dać jakąś promocję ale żeby niewiele osób chciało/mogło z niej skorzystać? Chyba panom w Polkomtelu taki przyświecał cel ;-) Ja nie skorzystam. Dziękuję.

  • 0

    23.  2008-04-23 21:41:34

    działa w końcu billing on-line w EBOKu dla postpaid. Chyba od dzisiaj, dane od 18.04 z tego co zauważyłem.

  • 0

    24.  2008-04-23 21:46:17

    to fakt tt daje naprawde wiecej i dluzej bo ich pakiety sie sumuja i przedluzaja takze mozna sobie wykupic duzy pakiet np na 14dni a gdy sie go nie wykorzysta przedluzyc najtanszym pakietem i przedluza nam sie calosc, co zreszta zauwazyliscie juz i daje nam wiecej niz 20% takze wole tt:)

  • 0

    25. ~mirekb  2008-04-23 22:03:07  host: apn-77-115-83-121.gprs.plus.pl

    jezyk marketingu mnie pociąga:w erze po2 dol to jasna sprawa=uzupelnij 25 potem znomu i 2dol po2imy.a tu 20procent wiecej-wydaje sie ze to duzo ale za 50pln dostaniemy10 do wszystkich,tu plus unika porownania ze stara playkarta dzie do50 bylo20 co prawda na 30 dni ale to realny czsas wykorzystania.simplus powinien 10dawac w standardzie do50 do zasilen ze strony simplusa,moze jednak warto przyzwyczaic klienta do doladowan 50?zob co wymysla w simplusie na wakacje i co wazniejsze po nich

  • 0

    26.  2008-04-24 07:54:52

    czas promocji 3 dni! To mi śmierdzi ludźmi od marketingu z Orange:)

  • 0

    27. ~radzio  2008-04-24 14:44:11  host: chc74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eee...Orange mial ostatnio 50%, wiec 20% odpowiedz Plusa jest taka sobie. marketingowcy Orange wcale nie sa tacy kiepscy, skoro ostatnio odswiezyli 3po3, teraz minuta rozmowy jest po 3 gr:)

  • 0

    28. ~devil  2008-04-25 13:22:21  host: dox57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na pewno taka promocja nie przebije Ery, jednka oni dają najucziciwiej i najprościej - zawsze drugie tyle, przedłuża to konto i jest do wszystkich sieci, inni operatorzy wprowadzają ograniczenia, dają mniej kasy itp....

  • 0

    29.  2008-04-25 21:59:39

    pewnie ze nie ma mozliwosci zeby przebij oferter ery tt daje nie tylk ozawsze podwojnie to jeszcze jak nadmienilem wyzej pakiety sie przedluzaja, takze to jest niezla opcja, ogolem era ma najlepsza oferte prepaind

  • 0

    30. ~ada  2008-05-19 17:46:20  host: cjb194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kod na przedłużenie promocji podwojenia konta w simplusie: *123*telekod*669842865#

  • 0

    31.  2008-05-21 11:25:33

    ada-szukasz naiwniaków żeby doładować sobie konto?kiepsko trafiłaś,nie tutaj ;)Więc pal gumę stąd.

Dodaj swoją opinię