Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20% więcej przy doładowaniu prepaidów Plusa

20% więcej przy doładowaniu prepaidów Plusa

sirmark 18 Lutego 2008 17:49

0 0
Każdy, kto do 22. lutego doładuje konto Simplusa lub Sami Swoi, dostanie dodatkowo 20%.

Promocja 20% więcej na koniec zimy dotyczy w Simplusie i MixPlusie doładowań w kwocie od 50 zł do 99 zł, a w Sami Swoi w kwocie od 40 zł do 99 zł. . Dodatkowe 20% zostanie przyznane automatycznie wraz z zasileniem konta i może być wykorzystane na dowolne usługi. Bonusowe 20% nie wpływa na zmiany okresów ważności konta.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2008-02-18 19:35:39  host: aclz138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najtaniej kupić teleprzelew na allegro...

  • 0

    6. ~jotes  2008-02-18 19:45:29  host: edq206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na stronie SimPlusa i SS mówią, że promocja dotyczy doładowań przez internet

  • 0

    7.  2008-02-18 19:59:10

    Doładowałem przed chwilą i dostałem tyle ile mi się należało bez premii 20% :(

  • 0

    8. ~Hose  2008-02-18 20:07:20  host: 194.39.141.10

    Ładowanie z abonamentu w plusie daje zawsze 20% gratis ;-)

  • 0

    9. ~Hose  2008-02-18 20:08:42  host: 194.39.141.10

    7: bo telepolis nie napisał że tyczy się to doładowań przez internet...

  • 0

    10. ~ja  2008-02-18 20:29:17  host: cci181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tak dlugo news na stronie jest a Templariusz jeszcze nie napisal ze Polomtel to sux

  • 0

    11.  2008-02-18 20:58:11

    Ja uroczyście ogłaszam że godzine temu wypierniczyłem w przypływie furii numer mixplusa (po kontrakcie - robił za stacjonarny) do kosza... Normalnie szlag mnie trafił jak pakiet DWIW był aktywny przez 16 godzin pomimo tego że było na nim 0 minut i zero sekund i nie można było aktywować nowego. Oprócz tego zmieniłem taryfe na abonamencie z kubali (porażka taryfowa) na "godziny" z wieczną promocją dodawania godzin. Jeszcze raz mnie tak wqr.... i pożegnamy się definitywnie w październiku....

  • 0

    12. ~kamill  2008-02-18 20:59:28  host: abbh35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ooo to musze doładować :] super news. co prawda z okazji gorących popołudni mam jeszcze sporo minut do wygadania, ale takiej okazji się nie przepuszcza. plus się znowu postarał :]

  • 0

    13.  2008-02-18 21:41:18

    Ja dostalem esa od Sim+, ze premia, jak sie zasili w ING.

  • 0

    14.  2008-02-18 21:42:12

    *11 czemu kubala to porazka i przeszedles na godziny?

  • 0

    15.  2008-02-18 21:48:28

    Dostalem esa o tresci: Informujemy, ze w przypadku zasilenia telefonu z serwisu ING kwota 50-99zl do dnia 22.02 kwota doladowania zostanie zwiekszona o 20%.

  • 0

    16.  2008-02-18 22:10:16

    #14 bo w kubali wszystkie pakiety typu DWiW i swojaki mogą być wyłącznie z Plusa a w godzinach także stacjonarki a bardzo dużo na stacjonarki dzwonie wieczorami więc trzymałem tego cholernego mixa...

  • 0

    17. ~Alienus  2008-02-18 23:00:01  host: f142-150.opera-mini.net

    Może i dobra promocja... Ale trzeba doładować konto za 50pln. A do sześciu doładowań za minimum 30pln dostaje się gratis 10pln. Mi jeszcze 40pln gratis się należy. W simplusie jest to złe że daty ważności na wychodzące i przychodzące się niesumują. Powinno tak być jak np w Heyah. Ale Sim+ to NAJLEPSZA oferta na kartę;-)

  • 0

    18. ~  2008-02-19 00:22:44  host: chx44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze, ze sie doczekalismy. W Orange jak mialem tel to korzystalem z tego dosc czesto. Dobrze ze i tu jest. A co do Mixa wcale nie jest chalerny. Mam nowy tel za 1 PLN. Nowe promo.

  • 0

    19.  2008-02-19 07:25:03

    #16 no tak, ale znowu masz połączenia do wszystkich po 60 gr., a nie po 66. Ale racja, brak stacjonarnych boli :)

  • 0

    20.  2008-02-19 07:34:27

    tak więc poprawcie to, że premia TYLKO przez ING BŚ!!!

  • 0

    21.  2008-02-19 18:24:05

    hallo

  • 0

    22.  2008-02-20 11:09:58

    a jednak na stronce www.simplus.pl pisze, że wszystkich banków www, więc nie wiem, czemu tu co innego pisze, a czemu tam co innego pisze

  • 0

    23. ~joh  2008-02-21 00:14:35  host: fv178.internetdsl.tpnet.pl

    ja dostalem info smsem ze jak doladuje z mbanku to dostane 20% wiecej, nie wiem skad oni wiedza ze z danego banku robie doladowanie no chyba ze bluemedia im takie dane udostepnia ;)

  • 0

    24.  2008-02-21 07:27:25

    możliwe... ja mam ING :)

Dodaj swoją opinię