Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20% więcej doładowania w Orange

20% więcej doładowania w Orange

sirmark 17 Czerwca 2008 20:02

0 0

"10 zł za doładowanie" to oferta promocyjna w sieci Orange umożliwiająca użytkownikom korzystającym z ofert na kartę oraz abonentom korzystającym z ofert IdeaMIX, Jedna Idea Mix, Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Music Mix, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm i Firma Mix uzyskanie dodatkowych doładowań konta.

Za każde doładowanie kwotą 50 zł użytkownik otrzyma dodatkowe 10 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange. Doładowania za punkty Profit, w ramach usługi Przelew SMS oraz usługi Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem nie są objęte promocją.




Promocja trwa do 20. czerwca do godziny 20:00.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2008-06-17 20:22:11  host: chello087206098039.chello.pl

    To ta nowa oferta ?

  • 0

    3.  2008-06-17 20:49:34

    Cyt: "Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem nie są objęte promocją." Przy takiej formie doładowania dostajemy w standardzie 20% wartości doładowania- ZAWSZE.

  • 0

    4. ~  2008-06-17 21:14:06  host: host-n4-89-48.telpol.net.pl

    A kiedy wreszcie rozsądne stwaki za GPRS w Nowe Orange Go np 5gr/100kB lub pakiety typu 5MB/5ZL ???

  • 0

    5.  2008-06-17 21:20:12

    dziwna polityka troche, do tego tylko 20%, w tt bylo czy jest 2x i to przy kazdym nominale a nie tylko przy nominale 50zl jak tutaj, naprawde nie rozumiem tej polityki orange ciagle trzymaja sie tych 3 dni:/ nie wiem kto zdarzy podladowac zeby dostac te 10zl,

  • 0

    6. ~bulaziom  2008-06-17 21:55:26  host: dynamic-62-87-191-138.ssp.dialog.net.pl

    do 4.: są pakiety 5MB za 5zł (Orange E-Mail) i 20MB za 10zł (Orange Free)

  • 0

    7.  2008-06-17 22:42:06

    azerus zaraz bedzie nowa lepsza promocja

  • 0

    8. ~ogierr  2008-06-17 22:59:28  host: goy62.internetdsl.tpnet.pl

    ad.7 tzn?

  • 0

    9. ~Kaos  2008-06-17 23:47:35  host: f142-181.opera-mini.net

    Te pakiety są do Popa a przedmowcy chodziło o Go. Zaś 10 zł nie do końca prawdziwe bo np kupić pakiet za to nie mogę

  • 0

    10. ~aa  2008-06-17 23:55:47  host: chello089078204182.chello.pl

    Przecież takie promocje to są zazwyczaj przynajmniej raz na miesiąc, a takie newsy pojawiają się jedynie sporadycznie. Czyżby chodziło raczej o podreklamowanie doładowań przez Telepolis? ;) :P Ja na tym dodatkowym koncie to już prawie 70zł uzbierałem i nie mam do kogo wykorzystać bo mi wszyscy z orange'a pouciekali :) Gdyby można było to chociaż na transmisję danych wykorzystać.. A tu tylko wiadomosci i rozmowy do orange'a. Lipne te promocje, ale może komuś pasują..

  • 0

    11.  2008-06-18 00:30:16

    azerus: za to Ty jesteś dziwny trochę, i mam takie zdanie o Tobie juz od dłuższego czasu. Jeśli było czy jest dla Ciebie nie robi różnicy to trudno z tobą polemizować.

  • 0

    12.  2008-06-18 01:13:51

    Promocja kompletnie niekorzystna dla użytkowników najprostszej oferty Orange na kartę - Orange Go - doładowujących konto kwotą 100zł - po doładowaniu za 50zł stawka cennikowa za połączenia do Orange i stacjonarnych wzrasta o 50% a stawka za SMSy do Orange wzrasta o 400% - i żadne głupie 10zł nie jest w stanie tego zrekompensować. No chyba że ktoś zaraz doładuje ponownie za 100zł.

  • 0

    13.  2008-06-18 01:38:53

    Orange dalej widze nie nauczylo sie nic i stosje te glupie orange-zlotowki. Kurde, ale to musi byc wkurzajace: na koncie mam 20zl i 5zl do Orange. Smiech na sali. Nawet na stacjonarne to nie obowiazuje.... Ciekawi mnie jeszcze to ile jest czasu na wykorzystanie tych zlotowek do Orange. Jesli to tez ograniczaja to to juz jest kuriozum: "mam na koncie 20zl i 5zl tylko do Orange i tylko do 25czerwca".

  • 0

    14.  2008-06-18 01:59:01

    Rzeczywiscie w przypadku nowego orange go jest to oplacalne tylko w wyjatkowych przypadkach. Promocja jest czesta i Orange przyzwyczailo nas do tego, ze jest co kilka tygodni. Nie jest zla, ale to zadna rewelacja. Wazne, ze jest czesto i niektorzy pewnie moga spokojnie trafic na okres kiedy i tak by doladowywali konto

  • 0

    15.  2008-06-18 09:06:22

    Do 4 i 9: Zajrzyjcie sobie na stronę Orange. Pakiety 5MB/5zł oraz 20MB/10zł są dostępne w taryfach Orange POP, Nowe Orange GO oraz Orange Music.

  • 0

    16.  2008-06-18 09:16:21

    Promocja gorsza niż zwykle, ale dobrze, że są one właściwie co tydzień. Dzięki temu można przedłużyć sobie środki promocyjne nabyte w większej ilości przy korzystniejszej promocji, w tym wypadku o kolejne 3 miesiące. Jestem w Orange bo mam sporo znajomych w tej sieci, szczególnie 3 osoby, z którymi dużo rozmawiam. Wykupuje tylko 3po3 w POPie bo bardziej mi się opłaca, schodzi z tych środków promocyjnych, a pakietu minut do wszystkich i tak nie wykupowałem już od dłuższego czasu. Faktem jednak jest, że te promocje stają się już męczące. Mam nadzieję, że zapowiedzi zmiany promocji 10% więcej na inną korzystniejszą spowoduje, że skończą się te ciągłe zabawy w promocje, a promocyjne doładowania pojawią się jako nagroda za lojalność itp. Bardziej by mi to odpowiadało, bo niestety o promocjach informowani są tylko ci co konta nie ładują regularnie. To chyba jakaś pomyłka Orange, bo powinni być nagradzani lojalni klienci.

  • 0

    17.  2008-06-18 09:33:41

    Swoją drogą Orange na pewno coś wprowadzi, czytałem, że po weekendzie mają pojawić się nowe oferty, także coś w prepaidzie. Na razie nie wiadomo co to będzie. Na pewno zapowiadana zmiana 10% więcej. Konkurencja przed wakacjami nie próżnuje, a wakacje są martwym okresem bo ludzie urlopują zatem nie sądzę, że mogą sobie pozwolić na stagnację w ofertach do września gdy tym czasem Heyah zrobiła całkiem dobrą promocję, w Simplusie też mają podobno od dzisiaj być wprowadzone pakiety w sieci 250min/15zł oraz 500min/24zł oba z ważnością 90 dni do wykorzystania od 12 w południe do 8 rano kolejnego dnia. Nawet te dobre promocje doładowań w Orange wypadają przy tym blado.

  • 0

    18. ~wer  2008-06-18 09:44:15  host: dnk120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja to nawet nie jestem pewien, czy to są promocję, czy już oferta? skoro takie dołądowania pojawiają się cyklicznie , bez żadnych zmian, zawsze tylko na kilka dni, to juz ciężko to komentowac notorycznie. radzę popatrzec na działania konkurencji - Heyah za 5- pln daję darmowy pakiet , gdzie można gadac za darmo z numerem,albo wszystkimi wieczorami,albo tanio z innymi sieciami. TT obecnie daję 100 minut, a Simplus wprowadza duże pakiety,tylko że dodatkowo płatne. a Orange ciągle swoje...

  • 0

    19. ~kama  2008-06-18 13:48:37  host: aazd153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja taka sobie, jeśli chodzi o porównanie do ofert innych prepaidów. z resztą zalezy od tego, czego kto oczekuje. analizując wszelkie nowe oferty i potencjalnych użytkowników telefonów na kartę, najciekawiej wypada ze swoimi stałymi promocjami nowy 36.6, a jak będą jeszcze wymyślać dodatkowe oferty, to myślę że szybciej niż zamierzają, osiągną te półmiliona użytkowników.

  • 0

    20. ~lemur  2008-06-18 14:29:46  host: doe40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ kama - polkomtel już to obczaił, dziś wyłączyli wszystkie pakiety w Simplusie, oprócz najnowszego-wakacyjnego, czyżby sugestia zmiany na 36.6? ciekawe co na to klienci sim+

  • 0

    21. ~armada  2008-06-22 18:09:27  host: aayl98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do mnie non stop przychodzą takie reklamy na telefon z orange'a. jakoś mnie to nie rusza. fajna oferta była jak dawali podwojenie doładowania. a z 20% to niech się gonią. nie zmieniam póki co oferty, ale faktycznie 36.6 ma parę przekonujących patentów.

Dodaj swoją opinię