Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20% więcej doładowania w Orange

20% więcej doładowania w Orange

sirmark 7 Maja 2008 00:39

0 0

"10 zł za doładowanie" to oferta promocyjna w sieci Orange umożliwiająca użytkownikom korzystającym z ofert na kartę oraz abonentom korzystającym z ofert IdeaMIX, Jedna Idea Mix, Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Music Mix, Abonament Limitowany, Nowy Mix dla Firm i Firma Mix uzyskanie dodatkowych doładowań konta.

Za każde doładowanie kwotą 50 zł użytkownik otrzyma dodatkowe 10 zł do wykorzystania na połączenia głosowe i SMS-y w sieci Orange. Doładowania za punkty Profit, w ramach usługi Przelew SMS oraz usługi Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem nie są objęte promocją.




Promocja trwa do 9. maja.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2008-05-07 08:47:43  host: f143-062.opera-mini.net

    @2: żal ci d... ściska bo twoj pracodawca sie stacza i ma coraz gorszą ofertę, patrz szerzej nowe abonamenty Fleji.

  • 0

    12. ~  2008-05-07 08:51:43  host: f143-062.opera-mini.net

    @11: chłopie Twój brat jets w orange? Wygoń go z chałupy! Jeszcze go nie namówiłeś do jedynie-słusznego-operatora?

  • 0

    13. ~  2008-05-07 08:52:46  host: f143-062.opera-mini.net

    @trzeba było nie pić :DDDD

  • 0

    14.  2008-05-07 09:57:00

    Te 10 zł jest do orange ale jak się nie mylę mając usługę 3 po 3 leci po 3 gr z tych dodatkowych 10 zł dzwoniąc do orange.

  • 0

    15.  2008-05-07 10:21:40

    3 gr. do 3 osób w oręcz, więc i tak nie za dobrze... co innego jak do całej sieci :P

  • 0

    16. ~benny  2008-05-07 11:16:36  host: dpf114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dali 100 minut w Heyah przy doładowaniu za 30 też narzekaliście :) ogólnie Orange przoduję w krótkich i "małych" promocjach w swojej sieci, ja jednak wole raz na jakiś czas konkret typu podwójne doładowanie

  • 0

    17. ~B)  2008-05-07 11:38:38  host: zjeby.pojeby.pl

    takie promo to mogli by wprowadzic na stale,a nie od wielkiego dzwonu i w dodatku na kilka dni...

  • 0

    18. ~do 16  2008-05-07 11:50:31  host: ciy112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam lubie te 3 gr do 3 osob w 3 po 3, bo i tak najczesciej dzwonie do gora 3 - 4 osob, wiec zawsze jakis zysk. a to co zaoszczedze moge spokojnie wydac na rozmowy do innych w sieci, lub do innych sieci. zawsze jest zysk

  • 0

    19.  2008-05-07 12:05:18

    za te 10 zł będę miał 333 minuty rozmów z dziewczyną... ja nie narzekam... tylko telefon ładuje już codziennie;)

  • 0

    20. ~Dina  2008-05-07 13:03:55  host: p05-08.opera-mini.net

    Dziewczyna na pewno będzie zadowolona. Lepiej ładować telefon codziennie i mieć z kim pogadać,niż żeby leżał i bił rekordy długości trzymania baterii. :)

  • 0

    21.  2008-05-07 13:51:24

    nie wiedziałem, że jeszcze są nazwy z "idea"...

  • 0

    22.  2008-05-07 15:49:22

    #10: W Orange to norma. Wiem to od kiedy próbowałem włączyć 3po3. Kiedyś próbowałem wyłączyć pocztę na dwóch numerach - też nie dało rady. Jak coś u nich nie działa trzeba od razu dzwonić do BOKu i żądać włączenia usługi oraz zwrotu kosztu połączenia z BOK. Często proponują zwrot kosztów za esemesy, które nie zadziałały ale nie można zapominać o koszcie połączenia. A w ogóle Orange jest słabieńkie, żeby nie powiedzieć DNO ;-)

  • 0

    23.  2008-05-07 17:17:59

    Orange jest fajne, a promocje tego typu to norma i fajnie że są.

  • 0

    24. ~&&  2008-05-07 17:19:08  host: cjd133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #23: Sorki, ale ja 3PO3 wlaczylem bez problemu. Wyslalem smsa, dostalem potwierdzenie i chwile pozniej juz dzialalo. Moze masz telefon zepsuty albo wpisywales zle kody, nie wiem. Ale nie ma sensu narzekac na siec w ktorej jestes, tym bardziej ze cie w niej nikt sila nie trzyma.

  • 0

    25.  2008-05-07 18:13:46

    #25: no nikt mnie nie trzyma, dlatego nie jestem w Orange. A telefon był sprawny bo w innych sieciach działa, w Orange z resztą też. Pani w Boku powiedziała, że pierwszy sms aktywujący zablokował system (czy coś podobnego) i następne smsy mogłem sobie słać namiętnie. Za połączenie z BOK nie za bardzo chciała oddać kasę, widocznie dla przyjemności sobie tam zadzwoniłem. Dobrze, że kasę za smsy oddała bez dłuższego przekonywania. Było ciekawie potestować Orange. Niestety ich system od dawien dawna ma czkawkę. Może to celowe a może nie mam po prostu do nich szczęścia. Wyrzuciłem kartę na śmietnik. Mój wybór.

  • 0

    26.  2008-05-07 18:15:41

    #25: a kody na pewno był dobre, potwierdziła to miła pani w BOK. A że nie zadziałały? Kto to może wiedzieć czemu?

  • 0

    27.  2008-05-07 18:44:05

    r dlaczego nie zadziałały bo większość małolatów (w tym ty) wysyła tysiące ba... miliony poleceń do głównego systemu z tymi smsami/pakietami i innymi pierdołami. Konsekwencja tego jest mulenie systemu. Nie martw się inne sieci też to mają spotkałem się z testowaniem sim+ i Heyah po jakimś czasie (największy szczyt godz. 14.00-18-00) nie dochodziły smsy, czasami nie dało się sprawdzić konta.

  • 0

    28.  2008-05-07 19:05:56

    #28: możliwe, prawdopodobnie, tak jak mówiłem, nie mam szczęścia do Orange. Bo jeszcze mi się nie zdarzyło żeby w jakiejś sieci mi nie zadziałał jakikolwiek kod włączający usługę. A w Orange niejednokrotnie. Doprawdy, jest to bardzo dziwne...

  • 0

    29.  2008-05-07 19:08:16

    #28: rozumiem że w innych sieciach małolaty nie wysyłają tych kodów, ewentualnie nie ma tam amłolatów? W ostateczności inne sieci mają lepszy (nie mulący się) system? Dziwne. Tylko współczuć użytkownikom Orange w takim razie :-)

  • 0

    30.  2008-05-07 21:07:25

    żal.pl...

Dodaj swoją opinię