Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 tys. użytkowników zmigrowało do postpaida

20 tys. użytkowników zmigrowało do postpaida

WitekT 5 Sierpnia 2005 13:18

0 0

W ciągu pierwszych kilku tygodni dostępności w sieci Idea usługi migracji między ofertami prepaid/postpaid z zachowaniem numeru oferty abonamentowe wybrało już 20 tys. dawnych użytkowników ofert telefonów na kartę.

Jest to bardzo dobry wynik uzyskany w krótkim czasie, a dzięki tej ofercie nowi klienci ofert abonamentowych mogą korzystać z posiadanego dotychczas numeru telefonu i jeszcze bardziej aktywnie użytkować telefon w sieci Idea, wykorzystując liczne mobilne usługi dostępne w ofertach abonamentowych (np. mobilną transmisję danych).




Oferta migracji dostępna jest na terenie całej Polski (we wszystkich punktach sprzedaży sieci Idea) i pozwala klientowi sieci Idea w wygodny sposób przenieść się z oferty na kartę do oferty abonamentowej - Jedna Idea MIX lub Jedna Idea z rachunkiem - z zachowaniem dotychczasowego numeru telefonu. Natomiast oferta migracji z ofert postapid do prepaid) jest dostępna w sieci Idea od początku marca.

O zasadach migracji pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~urok  2005-08-05 14:34:12  host: dpz64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    liczbami przenosin się może i chwalą lecz zapomniają że dużo lepsze warnuki przejścia na abonament sa w erze - tam to jest luzik

  • 0

    2. ~dasti  2005-08-05 16:17:39  host: dk58.internetdsl.tpnet.pl

    niech się w końcu cenami roamingu zajmą .Jakoś ERA ,SAMI SWOI, SIMPLUS potrafili obniżyć ceny a !!!!POP!!!! KOMPLETNY SZAJS 5PLN .Jutro kupuje starter i BY BY !!!!!!!

  • 0

    3.  2005-08-05 16:22:01

    tylko że to promocja na 2miesiące i dalej lipa zeby to na stałe wprowadzili to co inneog a tak to lipa

  • 0

    4.  2005-08-05 16:52:56

    Ci co przeszli i związali się z IDEĄ umową to chyba jakieś bezmuzgowce którzy niepotrafią logicznie myśleć...

  • 0

    5.  2005-08-05 17:02:02

    każdy umie myśleć i wybiera to co dlan9iego najlepsze lubi plusa to plusa era to era a idea to idea każdy swój rozum ma :):):)

  • 0

    6. ~wiezeniedlakobietbialoleka  2005-08-05 17:32:46  host: dqa37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cos ludziomna łeb sie rzuciło by tak sie rzucać na abonamenty i to jeszcze w idei

  • 0

    7.  2005-08-05 17:40:29

    na abonament jest lepiej mieć tel niż na karte ostatnio kolega jechał samochodem i mu sie popsuł i 5km przed najbliszym punktem sprzedarzy zdrapek musiał na piechotke bo nie mial jak zadwonić bo ma na karte a akurat mu sie wyczerpała to jest wada tego jak gdzieś jedziesz i sie nie zaopatrzyz w zdrapki to umarł w butach a tak to se dzwonisz o kazedej porze dnia i nocy o kuchnia :)

  • 0

    8. ~Tom  2005-08-05 17:44:29  host: dbn102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do D@rio - nie powiedziałbym, że są to osoby, które nie potrafią myśleć i analizować ofert. W Idei są także atrakcyjne oferty abonamentowe. Poza tym ortografia się kłania, bezmógowce piszemy przez "ó"!

  • 0

    9. ~w  2005-08-05 17:56:40  host: dqq102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadza sie korzystanie z prepaida ma duże ryzyko w sobie nie każdego na nie stać

  • 0

    10.  2005-08-05 18:08:02

    Czym oni się chwalą.... mobilną transmisją danych? Ja rozumiem z 5 lat temu, ale teraz? A ciekawe ile osób przeszło do pre-paid w tym samym czasie? Albo ile wybrało abonament za 10 zł? :)

  • 0

    11. ~Mors  2005-08-05 18:47:43  host: ip-4-0-255.ld.euro-net.pl

    Czy można przejść z pre-paida na abonament dla firm?

  • 0

    12.  2005-08-05 18:58:52

    Mors: bezpośrednio nie. Najpierw na JIzR, potem z tego na biznes.

  • 0

    13. ~pitus  2005-08-05 19:57:27  host: 217.98.71.177

    a wole miec telefon na karte

  • 0