Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 mln Samsungów Galaxy S III w 100 dni

20 mln Samsungów Galaxy S III w 100 dni

LuiN 6 Września 2012 10:44

0 0

samsung i9300 galaxy s iii Samsung ogłosił, że sprzedał już na całym świecie ponad 20 mln sztuk jego topowego smartfonu - Galaxy S III. Wynik ten koreańska firma uzyskała w ciągu 100 pierwszych dni sprzedaży.

Dla porównania, Samsung Galaxy S II potrzebował aż 9 miesięcy na pokonanie granicy 20 mln. Decydującym momentem dla Samsunga będzie nadchodząca premiera kolejnej generacji smartfonów Apple'a.

Obecnie sprzedaż Galaxy S III jest w USA wyższa niż iPhone'a 4S - po raz pierwszy od premiery, w sierpniu iPhone 4S spadł na drugie miejsce. Analitycy tłumaczą to oczekiwaniem miłośników Apple'a na nowy smartfon. Czy mają rację okaże się po premierze iPhone'a szóstej generacji.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 27
  • 1

    9.  2012-09-06 11:48:52

    Ja tylko chcialem zapytac czy skoro Samsung sprzedaje w tej chwili drozej od Apple i wiecej oraz ma juz w tej chwili pozycje dominujaca (co jest przeciez bardzo zle dla nas klientow) to czy Apple dalej jest w osi zla czy juz moze nie?

  • 1

    10.  2012-09-06 11:51:57

    @applefan Apple i iPhone nie są złe, tylko niektórzy za bardzo je ubóstwiają ;)

  • 1

    11.  2012-09-06 12:00:30

    Ja tylko pytam w kontekscie nienawisci do Apple za patenty itd. Czy dalej sa tacy z piekla rodem? Pod bokiem monopolista wyrasta i nikt nie reaguje. HTC zarzniete, RIM tak samo. Nokia sama sobie strzela w kolana i pada na pysk. Niedlugo bedziemy kupowac Samsungi po 10k, bo jak widac z modelu na model podnosza znaczaca ceny...

  • 0

    12.  2012-09-06 12:14:00

    @11 Ceny podnoszą bo mają z tego korzyści. Gdyby SGS III kosztował mniej to sprzedałby się gorzej bo ludzie myślą że jeśli coś jest tańsze to gorsze. Co do patentów Apple to tak, są zli ;) Zresztą te ich absurdale patenty im nie pomogą. Ludzie mają chyba dość patrzenia na ten sam pulpit przez 5 lat.

  • 0

    13.  2012-09-06 12:15:10

    11 - owszem są - mają zbyt wielu kreatywnych prawników i menadżerów a zbyt mało kreatywnych inżynierów. To się zawsze kończy źle.

  • 1

    14. ~  2012-09-06 12:22:03  host: user-109-243-77-223.play-internet.pl

    @11 Monopol na rynku urządzeń takich jak smartphone nie jest możliwy :) to ze iPhone w chwili obecnej nie sprzedaje się najlepiej na świecie dziwić nie może skoro niedługo wychodzi kolejna odsłona iP. Ja nie rozumiem zachwytu sprzętem apple którego produkty są jak logo "nadgryzione" czyli zawsze brakuje im czegoś...

  • 0

    15. ~RobertX  2012-09-06 12:30:55  host: acim183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9 - chcialem poprostu zwrocic uwage na fakt ze samsunga kupuja ludzie zamozni, klientela, ktora co niektorym wydawalo sie, ze jest zarezerwowana dla apple... Jeszcze inna sprawa jest marza, gdzie apple dlugo z tronu nie zejdzie. Wynika z tego, ze samsung pakuje drozsze podzespoly i wiecej wydaje pieniedzy na innowacje technologiczne, choc moze tego po obudowie nie widac :/ Choc powoli robi sie zbyt wygurowana to jeszcze nie jest tak oderwana od wartosci jak w przypadku iP

  • 0

    16. ~RobertX  2012-09-06 12:34:12  host: acim183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W ostatnim zdaniu chodzi o cene ;) Ja mam nadzieje, ze za tydzien Apple pokaze cos fajnego i walka bedzie trwala nadal. Niestety ale 4s juz wypadl z gry...

  • 1

    17. ~Fiflak  2012-09-06 12:49:50  host: 91.210.12.208

    Iphone miałem kilka razy w ręku i uważam, że zaletą jest intuicyjna, prosta obsługa i dobre wykonanie. W USA pewnie bym iphone używał ale nigdy w Polsce. Sam używam nokię x3-02 i jestem zadowolony, więcej mi nie trzeba. Xperie P wygrałem w konkursie na FB i sprzedałem bo po co mi :P Patenty same w sobie nie są złe ale to co apple z nimi wyprawia już jest :)

  • 0

    18.  2012-09-06 12:52:07

    Kiedyś pisałem że Samsung wyrabia sobie "markę". Teraz markę ma już wyrobioną dlatego kasuje za produkty coraz więcej i nadal świetnie się sprzedaje...

  • 0

    19. ~super  2012-09-06 13:47:31  host: 89-70-122-75.dynamic.chello.pl

    Jednak ludzie się przekonywują do coraz większych ekranów . Ja czekam(moja kasa) na note 2. To dopiero bedzie rozkosz korzystania z opcja i możliwości tego smartfona.

  • 0

    20. ~wziuuuu  2012-09-06 13:50:04  host: c47-247.icpnet.pl

    @11 - Nowa E Klasa od Mercedesa jest droższe od Fiata 100 - Ci wredni złodzieje z Mercedesa. To jest właśnie Twoje podejście. Pakują droższe podzespoły, mają smartfon droższy, a marża nadal sporo mniejsza niż w Apple. I kto kogo okrada. iP4S może konkurenta szukać, ale w SGS2 co najwyżej, Trójce to Apple jak na razie może, ale buty czyścić.

  • -1

    21.  2012-09-06 14:42:10

    @11 Samsung wywalczył pozycje produktem a Apple jedyne co umie na to odpowiedzieć to pozew w sądzie.

  • 0

    22. ~  2012-09-06 15:03:43  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    Już za rok, góra dwa: - Puk puk. - Kto tam? - Na pewno nie iPhone. Podpisano: fan wcale nie Androida/Samsunga

  • 0

    23.  2012-09-06 15:30:23

    samsung s3 to ładna elegancka zabawka,duży ekran na plus,wnętrze idealne,i apple wyrósł godny rywal ;D

  • 0

    24. ~  2012-09-06 15:44:28  host: user-109-243-202-232.play-internet.pl

    Hardwarowo rewelacja ,ale wygląd i wykonanie słabe gdy by o to zadbali to mieli by 20 mln i jeszcze 1 sztuka kupiona prze ze mnie

  • 0

    25. ~Octopus  2012-09-06 15:47:23  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    S3 - bardzo fajnie sprawdza się w pracy , co prawda daleko mu do BB , ale idea idzie w dobrą stronę. Może jak dożyje czasu.. kiedy japkofon coś własnego wymyśli i wprowadzi - przekonam się do tej (jak na razie złodziejskiej )marki.

  • 0

    26. ~JustMe  2012-09-06 18:56:23  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Applefan,poczekaj...jeszcze RIM zdeklasuje Apple I wtedy beda jaja :)

  • 0

    27. ~Zbyszek  2012-09-06 20:16:03  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @7: jak nie jest gorszy? a aktualizacje? a bateria?

  • 0

    28. ~hens  2012-09-08 14:12:45  host: 46.238.221.17

    @26 RIM modelem BB9900 (mam go)i tak położył konkurencję na łopatki.Jest mało dostępny, i może to się kiedyś zmieni.A jak wejdzie aktualizacja do s.o.10,01 to resztę można pozamiatać. No chyba że dystrybutorzy i operatorzy nadal będą wymyślać chore teorie, że to tel tylko dla biznesu, albo dla wybranych.Podobną teorię wysnuwali recenzenci fachowcy medialni w 2001r o Erikssonie T39m, jakoby telefonie wyłącznie dla inżynierów.pzdr

Dodaj swoją opinię