Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 MB za 5 zł w Simplusie i MixPlusie

20 MB za 5 zł w Simplusie i MixPlusie

sirmark 31 Sierpnia 2007 14:37

0 0

Od 30. sierpnia Plus wprowadził pakiet 20 MB za 5 zł dla użytkowników Simplusa (taryfy Easy, Team7 i Simplus) oraz MixPlusa (dla klientów, którzy podpisali umowę po 14. kwietnia).



Pakiet ważny jest 30 dni i uruchamia się go kodem *121*11*05#. Kolejny pakiet można kupić po wyczerpaniu poprzedniego lub po 30 dniach. Pozostały limit można sprawdzić kodem *121#. Transmisja danych w ramach pakietu rozliczana jest z dokładnością do 1 bajta.


W Simpusie i MixPlusie dostępny jest takze pakiet 50 MB za 10 zł.


Zobacz: regulamin promocji "Pakiet Internet 20 MB" .




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2007-08-31 14:45:24

    no 5zl. thx

  • 0

    4.  2007-08-31 14:50:54

    No co tu komentować?? ;-)

  • 0

    5. ~piokuk  2007-08-31 14:57:08  host: 82.160.57.42

    I do tego właśnie jest mi potrzebny mixplus :) Bardzo dobra oferta.

  • 0

    6. ~  2007-08-31 15:01:08  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    prawie jak w TT. A "prawie" robi wielką różnicę. Ero obudź się.

  • 0

    7. ~plusiak  2007-08-31 15:17:01  host: client-um-1.walbrzych.dialog.net.pl

    o i tego mi było trzeba, aktualnie mam aktywny pakiet 50 mb. Ale jest to trochę dla mnie za dużo i wiem na pewno, że juz go całego nie wykorzystam. A tak wezme mniejszy i będzie grało. Opera mini i heja.... :)))))

  • 0

    8. ~  2007-08-31 15:32:55  host: 82.160.4.8

    Taniej od Simdaty chyba ten pakiet 50MB za 10zł, 100KB za 2gr. Dobrze liczę?

  • 0

    9. ~evad  2007-08-31 15:36:40  host: 217.205.197.194

    no tak. wpmobi pokazał, że jako mvno można zrobić dobrą ofertę na data. plus coc chwila sypie atrakcyjnymi pakietami. orange wrzucił 'orange free na kartę'. a co robi era? no comments. :|

  • 0

    10. ~Bob  2007-08-31 15:38:27  host: dxe92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak sie zarzyna konkurencje! Przynajmniej w Internecie przez komorke :-)

  • 0

    11. ~Marcin  2007-08-31 15:58:19  host: axs29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny pakiet, dla innych 10zł na pakiet 50MB był aż nadto teraz ma się wybór można kupić mniejszy za mniejszą kase, i to mi się podoba:)

  • 0

    12.  2007-08-31 15:59:23

    Ee tam simplus, ch*j mu w kask, wiwat vivat Omnix Max! ;) Bez kitu, mam dosyc tego pakietu w TT, mozna odpalic raz na miesiac, zmiana mozliwa raz w cyklu (czyli na miesiac), wychodzi zlotowka za megabajta. Ero, czekam na twoj ruch (i pewnie nie tylko ja)

  • 0

    13.  2007-08-31 16:18:20

    No a w nowym GO nic :(, halo Orange bierz przykład z plusa !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież dosyc cena danych jest nizsza niz w Simdacie to jeszcze to rozliczanie hmmm:|

  • 0

    14. ~papszmir  2007-08-31 17:24:38  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    też mam 50 MB za 10 zł i całego nie wykorzystam, pisałem więc maila paręnaście dni temu do +, że fajnie by było, by zrobili tak, jak w abonamencie, że za 5 zł 20 MB. No i zrobili, super :D kolejny + dla + :D

  • 0

    15. ~papszmir  2007-08-31 17:25:17  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    a teraz będę sobie mógł pozwolić kupować co miech ten pakiet za 5 zł :) oby został na zawsze, jak pisze :>

  • 0

    16. ~dt  2007-08-31 22:49:31  host: wap.plusgsm.pl

    No po prostu szok ale z drugiej strony uzytkownikom sim+) i mixa nalezy sie za te lata drogiej transmisji danych.

  • 0

    17.  2007-08-31 23:59:06

    no i super- taki pakiecik w sam raz na wylaczone obrazki w opera mini :)

  • 0

    18.  2007-09-01 17:41:46

    ~dt - mówisz, jakby użytkownicy TT mieli się z czego cieszyć i nie wymagać ;-)Chociaż gdzieś czytałem już, że ten pakiet to takie sobnie coś, bo korzystniej w przeliczeniu na kilobajt właśnie w TT jest ;-) Śmieszny ktoś chyba pisał...

  • 0

    19.  2007-09-01 17:43:27

    Legol - nie przesadzaj - ja okdo 20 MB zużywam właśnie, nie mam wyłączonych obrazków a często mam wysoką jakość nawt włączoną. Stosunkowo często przeglądam serwisy informacyjne - te ogólne w wersjach mobilnych a także swoje branżowe, ściągam pocztę... Wystarcza spokojnie.

  • 0

    20.  2007-09-01 21:39:00

    wlo - powiedz szczerze ze łączysz się z siecia via mobile raz na tydzień a prawie cały czas jedziesz na Neostradzie :)

  • 0

    21. ~  2007-09-02 13:01:17  host: p11-05.opera-mini.net

    Bardzo dobry pakiet a komu mało może kupić ten 50 MB. Jeżeli dalej jest mało to pozostaje iPlus w abonamencie za 59,78 zł lub większy. Fajne jest to zróżnicowanie oferty i możliwość lepszego dopasowania względem własnych potrzeb.

  • 0

    22.  2007-09-02 16:39:07

    rcicho - na neostradzie jadę cały dzień - komputery 2 w domu są przez 18 godzin dziennie włącozne... Naton=miast także kilka a nawet kilkanaście razy dziennie łączę się z komórki - nie w sobotę czy w niedzielę, jak dzisiaj... Bo nie ma takiej potrzeby, ale w dni robocze to normalka. Chcesz, wyślę Ci jedną ze stron mojego ostatniego czy wcześniejszego billingu - przekonasz się czy kiedy cośmówię to mówię szczerze czy mam tylko bujną wyobraźnię ;-)

Dodaj swoją opinię