Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 Mb/s w chello ultra

20 Mb/s w chello ultra

WitekT 6 Września 2007 12:57

0 0

UPC wprowadzi we wrześniu nowe portfolio usług internetowych chello o większych prędkościach. Po raz pierwszy na polskim rynku będzie dostępne łącze o prędkości 20 Mb/s.

Pakiet

Dotychczasowe parametry

Nowe parametry

Cena poza promocją

chello easy

512/64 kb/s

2048/284 kb/s

69 zł

chello light

2048/384 kb/s

4096/512 kb/s

89 zł

chello classic

5120/512 kb/s

wycofane z oferty

-

chello ultra

12228/1024 kb/s

20480/2048 kb/s

249 zł


Wszystkie opcje nie posiadają limitu transferu (dotychczas było 10 GB w opcji chello easy). Chello classic zostało wycofane z oferty, dotychczasowi klienci będą mogli zachować tą opcję na życzenie.




Nowe opcje, choć w życie wejdą w połowie września, można już zamawiać w ramach promocji Atrakcyjne Mix-Pakiety w UPC, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~ptok  2007-09-06 18:48:42  host: chello087207040131.chello.pl

    @39.Bardzo przesadziłeś. Mam chello około półtora roku. Zdarzył się okres około dwóch tygodni na początku bieżącego roku, że spadły bardzo prędkości. Mieli jakąś awarię. Dostałem bonifikatę za ten okres, a poza tym działa bez zastrzeżeń. Wszyscy operatorzy grają w gumy ze starymi abonentami. To reguła. Dlatego po roku nie przedłużyłem umowy. Mam teraz następny roczny cyrograf na innego domownika. Żaden problem. Trzeba tylko pomyśleć.

  • 0

    47.  2007-09-06 19:13:22

    #46. Z tego co się orientuję, to Multimedia to ominęła i promocja nie jest na nazwisko, a na lokal. I tutaj nowej promocji po wygaśnięciu umowy już nie dostaniesz ;)

  • 0

    48. ~franz  2007-09-06 20:22:08  host: cio168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wyglada to najgorzej, ale ograniczony zasięg strasznie; jednak oferta internetu BSA w wydaniu Netii obejmuje całą Polskę

  • 0

    49.  2007-09-06 21:25:03

    Mam chello light, telewizję i telefon z UPC i nie ma ŻADNYCH problemów. Transfery są ZAWSZE takie same, to jest duża zaleta w porównaniu do sieci osiedlowej... Podniesienie transferu nie obejmie osób, którzy posiadają umowe promocyjną. Ja muszę czekać do stycznia na koniec umowy i wtedy będę mógł coś działać. Ale o UPC mam bardzo dobre zdanie. Dziewczyna ma Livebox TP, ostatnio 10 dni nie miała internetu. Sama instalacja jest koszmarna (liveboxa). Technicy nie mają czasu i tak to wygląda. Ale już mi obiecała że zrezygnują z TP na korzyść innej firmy.

  • 0

    50.  2007-09-06 21:28:44

    44. co ty człowieku wygadujesz? Dostajesz od UPC normalną propozycję przedłużenia oferty i oni dają ci pakiety które masz do wyboru... nie odpowiadają ci to bierzesz i podpisujesz umowe na innego użytkownika w domu i masz znowu promocje jak kazdy inny... wystarczy troche pomyśleć... Jedyny kruczek jest taki, że jeżeli o tym zapomnisz to umow aprzedłuża się sama po cenach niepromocyjnych. Ale ja od razu zabukowałem u nich, że rezygnuję po upływie umowy (przy kupnie). A potem i tak przedłuże umowę... Przez BSA nie dostaniesz tak dobrej jakości łącza i takich pakietów... UPC jest najsensowniejszym rozwiązaniem...

  • 0

    51. ~z  2007-09-06 21:49:28  host: eeo223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak wyglądają nowe tzw. "promocje" z tp pt. "małe ceny" to nawet sił na śmiech już nie ma. wychodzi, że zapłaciłbym za to samo więcej niż z poprzedniej promocji w której mam neo. Tam naprawdę nie ma już komu myśleć nad ofertą. Jedyne pocieszenie to takie, że od 3 lat nie mam z neo żadnych problemów, jakaś tam jakość - przynajmniej u mnie jest zachowana. Od strony techn. przez ten okres zerro problemów ale ceny to już kosmiczne w relacji do prędkości i porównaniu z ostatnimi propozycjami choćby netu kablówkowego. Żeby telefranca chociaż minimum poczucia wstydu z tego powodu miała ale nieeee ;)

  • 0

    52. ~amfi  2007-09-06 22:02:07  host: 85-dom-2.acn.waw.pl

    szkoda ze ASTER w przeciwienstwie do UPC zapominal ze cny spadaja a parametry rosna. ostatnia zmiana parametrow w pakietach miala miejsce ROK temu. w promocji mam 2048/256 - szczegolnie ten upload mnie wkurza - 1/8 downloadu, to jakis zart chyba. i kaza sobie za to placic 84zl w promocji w pakiecie z kablowka... przez ten czas UPC juz 2 razy podnioslo parametry lacz przy jednoczesnej obnizce cen. ASTER to zenada, niby jest w Wawie konkurencja tyle ze UPC i ASTER podzielili sobie miasto jak tort i nie wchodza sobie w droge. jedyna alternatywa to TP SA lub cos na jej laczu (Netia albo Tele2) lub jakies osiedlowki (akurat u mnie nie ma nic atrakcyjniejszego niz ten zalosny ASTER). mam nadzieje ze cos sie ruszy bo ile mozna przeplacac

  • 0

    53. ~nick  2007-09-06 22:18:25  host: acew210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    35- chyba na lanie xD

  • 0

    54.  2007-09-06 23:26:10

    @maxbike jaki czas temu instalowałem liveboxa u znajomej i nie miałem żadnych problemów :) Skonfigurowałem zarówno 2 stacjonarne(USB plus ethernet) plus laptop (WIFI) i wszystko śmigało bez problemów a tak poza tym ciesze się że również aster przyspiesza. Z chello (jeszcze jak były limity 512 i 15 giga limit) nie byłem zadowolony choć miałem je jakieś 3 lata temu. Po tem neo i drugi rok już mam aster i ten ostatni wypadł najlepiej :) Zero problemów może, że 3 razy była jakaś dłuższa awaria ale po telefonie wracało, po dłuższej chwili, do normy.

  • 0

    55. ~sympatyczny  2007-09-07 07:49:48  host: chello089076230173.chello.pl

    ze niby zle chello traktuje starych userow? a pokazcie mi drugiego providera ktory podnosi parametry uslugi w trakcie umowy terminowej. juz poraz kolejny mi podnosza, tak po prostu sami z siebie :o

  • 0

    56. ~  2007-09-08 16:47:53  host: chello089076196166.chello.pl

    ja mam chello i wiem, ze usluga nie jest najciekawsz,a ale zmuszony jestem przez umowe dalej z tego korzystac, teraz jesli sie chce miec na korzystnych warunkach net to sie idzie do netii a nie zaklada siec przez kablowke.

  • 0

    57. ~nick  2007-09-09 02:14:20  host: bzx208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to ładnie! Przez ostatnie miesiące UPC 4 razy podniosło prędkość neta a co w tym czasie telekomuna zrobiła? Zniesili limity transferu i podniesli cene neostrady. Ż-E-N-A-D-A!!! Do szczęścia w chello brakuje jeszcze uploadu 5Mb/s i zmiennego IP.

  • 0

    58. ~nick  2007-09-09 02:18:27  host: bzx208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zapomniałem napisac że UPC 4 razy podniosło predkości i wprowadziło darmowego neta (wczesniej niż multimedia).

  • 0

    59. ~mnbvcxz  2007-09-09 10:13:33  host: chello089078210197.chello.pl

    ciekawe czy zwieksza lacze dotychczasowym abonamenta ;]

  • 0

    60. ~121  2007-09-10 22:12:48  host: proxy2.anon-online.org

    Cena powinna byc 40 zl wtedy mieli by klientow x 2 ale wyglada na to ze im nie zalezy i wola dodawac predkosci

  • 0

    61. ~ad_gro  2007-09-11 13:22:17  host: nat-dom.aster.pl

    Czy napewno ch.easy 2048/284 kb/s? A nie przypadkiem 2048/384 kb/s, czyli tak jak było w light?

  • 0

    62. ~z  2007-09-11 20:40:24  host: ege225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    News z roku 2025: tp zaoferowała swoim klientom możliwość połączenia internetowego o prędkości uwaga! 8 Mb, niestety usługa niedostępna na obszarze całego kraju jedynie w wybranych lokalizacjach dla abonentów, którzy wydają ponad 100 zł miesięcznie za sam abonament "Zawsze za darmo" :)

  • 0

    63. ~  2007-09-12 20:16:22  host: akx212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    62 dobrze sie czujesz?

  • 0

    64. ~  2007-09-13 23:56:51  host: w3cache.tpnet.pl

    Warto brac netie? Zna sie ktos?

  • 0

    65. ~  2007-09-14 20:13:45  host: atv12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    maxbike: Przestań pisać bzdury. Mam Liveboxa od stycznia i raz mi się nie zawiesił. Awarii internetu nie było ani razu a maksymalne transfery mam zawsze. Nie wiem jaka jest obsługa klienta bo z niej nie korzystam więc się nie wypowiadam. Wcześniej miałem DIALOG ale po przeprowadzce mnie olali i nie chcieli ciągnąć kabla z ulicy do mnie i powiedzieli że nie ma możliwości technicznych. W starej lokalizacji cotygodniowe awarie Dialogu i pingi sięgające 100ms były na porządku dziennym. Ale dzięki temu poznałem ciekawe osoby z BOKu Dialogu które przy każdym moim telefonie o awarii przez 15 minut przekonywały mnie że to wina jest po mojej stronie a jak już sprawdziły że wszystko działa po następnych 20 minutach słuchania muzyczki oznajmiano mi że do rana technicy powinni naprawić usterkę.

Dodaj swoją opinię