Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20. lipca P4 poda swoje wyniki za 2Q2011

20. lipca P4 poda swoje wyniki za 2Q2011

WitekT 18 Lipca 2011 10:16

0 0
20. lipca P4 zaprezentuje swoje wyniki za II kwartał. Można oczekiwać podania liczby aktywnych kart SIM, ale kwestie finansowo przychodowe zostaną ujawnione najprawdopodobniej dopiero za cały 2011 rok.

Przypomnijmy, że po I kwartale P4 miało ponad 5,5 mln aktywnych kart SIM. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 2

    19. ~  2011-07-18 12:59:09  host: z15-15.opera-mini.net

    Autobus już czeka?

  • 1

    20.  2011-07-18 13:01:34

    stawiam, ze mają około 5 850 000 użytkowników

  • 0

    21. ~mk13  2011-07-18 13:13:08  host: evdo-78-30-86-207.subscribers.sferia.net

    Uwzgledniajac ze w przeciagu ostatniego polrocza zrobili sie znacznie mniej konkurencyjny nie zdziwilbym sie jak bedzie dalej 5,5mln. Szczegolnie z ta agresywna polityka na "kradziez" abonentow konkurencji gdzie ci wystarcyz ze przejda dostaje lepsze warunki od wieloletniego klienta najlepiej swiadczy o kiepskim naturalnym przyroscie.

  • 0

    22. ~Seweryn  2011-07-18 13:41:28  host: public6059.xdsl.centertel.pl

    ~15 to już zależy tylko i wyłącznie od użytkownika, sporo dzwonie i 50zł wystarcza mi jakoś na półtora miesiąca, także jeszcze nie zdarzyło mi się, żebym miał zablokowane połączenia wychodzące...

  • 0

    23. ~Ergo  2011-07-18 13:42:31  host: aae74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja przeniosłem 2 numery 1 z Orange i 1 z T :D do Play Dla firm . I jestem zadowolniony :D

  • 0

    24.  2011-07-18 14:19:50

    W kilku poprzednich miesiacach Play miał miesięczny przyrost ok 100-120 tys nowych klientów. Tak więc angelo prawdopodobnie jestes bliski wytypowania tej liczby. 5,800-5,900 mln.

  • 0

    26.  2011-07-18 14:42:38

    Ciekawe czy Play dogada się z kimś w sprawie pakietów roamingowych za granicą. Na tle orange i tmobile play wyglada slabo. Jade za granice i nie moge wybrac sobie np pakietu na internet. Jest (wcale nie)tani roaming na rozmowy ale to mnie nei zadowala na tle ofert konkurencji.

  • 0

    27. ~aaaaa  2011-07-18 15:40:41  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    ja jestem ciekaw kiedy ta swietna sieć zacznie rozwijać infrastrukturę.może następnym krokiem w tym kierunku bedzie zasięg PTC.jest juz POlkomtel, centek teraz czas na T :D wtedy to już faktycznie zasieg obejmie całą polskę.

  • 0

    28. ~  2011-07-18 15:46:15  host: z26-11.opera-mini.net

    tytul jest nie adekwatny do wydazenia poniewaz P4 poda liczbe aktywnych kart sim (nie mylic z liczbą abonentów) a to zdecydowanie za malo zeby mowic o wynikach

  • 0

    29.  2011-07-18 15:51:06

    28: tytuł jest jak najbardziej wporządku. Wyniki nie mają tylko wymiaru finansowego.

  • -1

    30. ~Szczęsław Kusiciel  2011-07-18 16:17:01  host: v12-16.opera-mini.net

    Może w końcu rozwiąże się zagadka, kto kupi Play.

  • 0

    31.  2011-07-18 16:58:33

    Przecież P4 został już kupiony przez Germanosa.

  • -1

    32. ~Calm7  2011-07-18 17:00:29  host: z20-02.opera-mini.net

    Moze i wygoda konto wazne rok, ale jedna jaskolka wiosny nie czyni ;-) Kto ma isc do was i tak pojdzie bez wzgledu na czas waznosci konta.

  • -1

    33. ~  2011-07-18 18:15:14  host: z32-01.opera-mini.net

    Ważne, że Play trzyma fason i nie ulega zachłanności W3. To pozwala na dalsze pozyskiwanie tych, co nie są skazani na wielką trójcę. Być może kiedyś różnice nie będą tak duże jak obecnie, ale to co zaoszczędzę teraz, to zostaje w mojej kieszeni i nikt mi tego nie zabierze. Trzymam kciuki za P4.Ważne, że Play trzyma fason i nie ulega zachłanności W3. To pozwala na dalsze pozyskiwanie tych, co nie są skazani na wielką trójcę. Być może kiedyś różnice nie będą tak duże jak obecnie, ale to co zaoszczędzę teraz, to zostaje w mojej kieszeni i nikt mi tego nie zabierze. Trzymam kciuki za P4.

  • 0

    34. ~zwykły użytkownik  2011-07-18 18:43:12  host: public-gprs101769.centertel.pl

    Jestem w Play od 4 lat i nie wyobrażam sobie korzystania z innej sieci. Najzwyczajniej w świecie Play jest najtańszy. Mam umowę na czas nieokreślony z rabatem na abonament-po co mi nowa umowa jak rachunki (w porównaniu z poprzednim operatorem) mam dużo dużo niższe. W moim przypadku nie ma nawet sensu rozpatrywać ofert innych sieci. Co innego z internetem w Orange. Ci ostatni postanowili doprowadzić mnie do zawału.

  • 0

    35. ~mirekb  2011-07-18 20:24:24  host: apn-77-114-24-1.dynamic.gprs.plus.pl

    no jak maja sie czym chwalic niech sie chwalą..niech poadza jaka czesc ruchu idzie po polkomtelu i ile po orange/ile we wlasnej sieci ;-)to byloby ciekawe

  • 1

    36. ~Zrywający Wiśnie  2011-07-18 20:56:09  host: v10-15.opera-mini.net

    Odkąd przeniosłem numer do Play, praktycznie wcale nie zasilam konta. Nie jestem bogaty aż na tyle by zasilać konto 30 zł na miesiąc, choć stać mnie na to bo dziś mam 50 zł i mógłbym kupić doładowanie no ale po co mam karmić operatora jak za tą kwotę mog e ja żyć, gdyż w takim Play mam jeszcze 96 zł na promocyjnych ważnych jeszcze 2 miesiące i też nie wiem czy wydzwonię bo mało dzwonie i piszę smsy tylko gdy na prawdę muszę, większość czasu poświęcam pracy i gospodarce.

  • 0

    37.  2011-07-18 21:06:47

    Teraz pewnie ma ponad 6 mln aktywnych kart sim ;)

  • 0

    38. ~  2011-07-18 22:42:19  host: 19.133.48.80.easy-com.pl

    @36: 10/10

  • 0

    39.  2011-07-18 23:54:00

    Trochę z innej beczki. Mój kolega był dzisiaj w salonie Teuer Mobile w Żurominie, żeby załatwić jedną sprawę. Po prostu ma problem z przerejestrowaniem tak taka na siebie, a chce przenieść numer do Play. Pani powiedziała do kolegi, że go zaraz połączy z działem obsługi klienta. Poprosiła od kolegi telefon. Znajomy w pierwszej chwili nie wiedział o co chodzi, a pani wybrała z jego telefonu numer i kazała mu dalej rozmawiać. Śmiechu warte.

Dodaj swoją opinię