Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 GB na 20-lecie Orange

20 GB na 20-lecie Orange

orson_dzi 14 Marca 2018 12:41

35 4

orange 20gb

Z okazji 20-lecia sieci Orange (Idea), operator rozdaje w prezencie pakiet 20 GB. Z promocji skorzystać możne każdy klient Orange.

Dla wszystkich klientów Orange

Promocja potrwa od 14 marca do 12 kwietnia 2018 roku i dotyczy wszystkich ofert mobilnych - indywidualnych, biznesowych i na kartę.

Aktywacja




Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści 20 na numer 80820 (bezpłatny).

Istnieje również możliwość zdalnej aktywacji pakietu 20 GB na numerach Internetu mobilnego. W tym celu należy wysłać SMS-a o treści 20naNUMER, gdzie NUMER jest numerem telefonu w standardowym, 9-cyfrowym formacie - np. 20na500XXXYYY.

orange 20gb

Pakiet jest ważny w kraju przez 30 dni. Jeśli na numerze jest aktywny tzw. lejek, to według regulaminu aktywacja pakietu może go nie zdjąć, ale z naszych informacji wynika, że w większości przypadków lejek powinien zostać usunięty.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: idea | 20 gb | darmowy internet | za darmo | orange

w sumie: 90
  • 0

    73. ~Czytelnik  2018-03-15 20:51:53  host: nat-i107.ftth.elomza.pl

    Ale z was dzbany.... Orange nie jest w polsce 20 lat.. Bla bla bla.... Wyraźnie na samym początku artykułu macie idioci napisane 20-lecie orange (idea).... Tyle w temacie. Najpierw nauczcie sie czytać dopiero potem bierzcie sie za pisanie.

  • 1

    74. ~DD  2018-03-15 21:12:22  host: public-gprs364641.centertel.pl

    Promocja jest z okazji 20 lecia wprowadzenie sieci GSM i powstania marki Idea.

  • -1

    75.  2018-03-15 21:21:27

    74 - dlatego ktoś, kto nie korzystał z usług sieci Idea - nie skorzysta z aktualnej promocji.

  • 0

    76. ~DD  2018-03-16 08:33:02  host: public-gprs364641.centertel.pl

    @ 75 Nie rozumiem twojego pytania. Czytałeś regulamin? Z promocji 20GB może skorzystać każdy klient Orange! Nie dotyczy NJU. Co tu jest nie rozumiałe?

  • -1

    77.  2018-03-16 08:34:08

    76 - ja nie pytam (widzisz znak zapytania?), ja kpię ;-)

  • 0

    78. ~mm  2018-03-16 09:27:51  host: 131.228.32.167

    Czy ktoś się może orientuje czy aby dostać 35GB/m-c w ofercie Orange na kartę za przeniesienie numeru to trzeba to zrobić on-line czy można w salonie?

  • 0

    79. ~DD  2018-03-16 09:35:42  host: 212.160.172.71

    Strona: http://tlp.is/gpa

  • 0

    80.  2018-03-16 10:15:13

    78 - można w salonie i on-line na stronie >> orange.pl/nakarte >> http://tlp.is/gpc

  • 0

    81.  2018-03-16 10:18:06

    oficjalna strona promocji, 20 GB na dwudziestolecie marki IDEA/Orange. >> http://tlp.is/gpa

  • -1

    82. ~Adriano02  2018-03-16 11:21:57  host: user-94-254-148-38.play-internet.pl

    20 GB ważne 20 lat, to byłby dopiero prezent

  • -1

    83. ~HerF  2018-03-16 13:06:27  host: public-gprs410781.centertel.pl

    @78 Aby dostać 35GB trzeba tylko online, w salonie tylko zwykła oferta z 15GB.

  • -1

    84. ~oo  2018-03-16 13:13:03  host: ip-5-172-255-47.free.aero2.net.pl

    A kiedy nowa atrakcyjna oferta na kartę bądź odświeżenie taryfy OPOP z nowymi nizszymi stawkami z możliwością ponownej jej aktywacji dla każdego oraz tanimi i długo ważnymi pakietami GB?

  • 0

    85. ~Nie każdy  2018-03-17 05:58:28  host: public-gprs378189.centertel.pl

    Jestem pod marką Nju. Podpisałem umowę z Orange, bo nie ma firmy Nju Sp. z o.o., faktury również wystawia mi Orange Polska... Więc jeśli Orange wystawia mi fakturę i mam z nimi umowę to jestem ich klientem... Ale nie mogę skorzystać z promocji !!!

  • 0

    86. ~///  2018-03-17 06:21:52  host: public-gprs372346.centertel.pl

    84 - Takiej taryfy OPOP już oficjalnie niema, możesz wybrać ofertę YES , lub Free na kartę.
    Przenosząc numer do Free, dostaniesz ,Bez limitu rozmowy i smsy do wszystkich + 50 GB co miesiąc za 25 zł.

  • -1

    87. ~Nie działa  2018-03-17 16:17:06  host: host-194-146-250-110.virtuaoperator.pl

    Nie mogę wysyłać wiadomości bo wyskakuje błąd. Co zrobić?

  • -1

    88. ~Vinito  2018-03-20 08:47:24  host: apn-95-40-214-66.dynamic.gprs.plus.pl

    @85 I bardzo dobrze. Co to za nazwa "Nju" ? Bądź poważny :)

  • 0

    89. ~Konstancin  2018-03-21 09:52:13  host: 78-11-116-154.static.ip.netia.com.pl

    Tak tylko jest jedno ALE te 20GB musicie wykorzystać przez 30 dni w technologii GPRS :)

  • 0

    90.  2018-03-21 10:05:12

    85 - ja dostaję fakturę od Orange na stacjonarny... Też jestem pominięty w promocji...

  • 0

    91. ~  2018-03-31 22:27:05  host: user-94-254-178-36.play-internet.pl

    poręcz kłamie. na ich stronie jest napisane Październik 2015 Orange Supernova - najszybszy internet światłowodowy w Polsce – do 600 Mb/s. to jest bzdura bo inni operatorzy w pl już kilka lat wcześniej mieli szybsze łącza światłowodowe i na dodatek symetryczne

  • 0

    92. ~///  2018-04-12 15:19:45  host: public-gprs382311.centertel.pl

    Proponuję zrobić do końca maja za Łapiemy się na mundial.

Dodaj swoją opinię