Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 darmowych gier na Symbian^3

20 darmowych gier na Symbian^3

LuiN 4 Maja 2011 18:59

0 0

Nokia przygotowała niespodziankę dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup smartfonów Nokia N8, E7, C7 lub C6-01. Otrzymają oni w prezencie pakiet gier o wartości 177 zł, w tym hity takie jak Angry Birds, Sims 3 czy Tetris HD.

Oferta dotyczy smartfonów dostępnych u wszystkich operatorów w Polsce, jak również w sprzedaży pozaoperatorskiej. Gry można w prosty sposób pobrać przez telefon - w tym celu należy uruchomić aplikację Ovi Sklep w telefonie, wybrać Kategorie, a następnie kolekcję Lato, gry, prezenty. Oferta jest limitowana czasowo.




Pakiet gier obejmuje 20 tytułów: Tetris HD, Monopoly HD, Worms HD, Pac-Man Championship, Sims 3, Assassins Creed HD, GT Racing HD, Hawx HD, Spiderman HD, Hero of Sparta HD, Guitar Rock Tour HD, Settlers HD, Avatar HD, Angry Birds RIO, Angry Birds Seasons, Fruit Ninja, WSOP Hold’em Legend, Rally Master Pro, Farm Frenzy oraz Doodle Jump.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 1

    1. ~...  2011-05-04 19:01:56  host: 89-75-75-84.dynamic.chello.pl

    Po tytule myślałem, że dla każdego:(((((((

  • 0

    2. ~Mak  2011-05-04 19:04:43  host: 77-254-70-21.adsl.inetia.pl

    żebyś wszedł i wyświetlił reklame :D

  • 1

    4. ~Adam  2011-05-04 19:35:17  host: 89-79-3-237.dynamic.chello.pl

    Ja kupiłem 3 miesiące temu telefon i mogę pobrać darmowe gry.

  • 0

    6. ~adamski8  2011-05-04 20:09:15  host: 89-72-243-84.dynamic.chello.pl

    @5 smieszny jestes. Zalosne, ze firma stara sie zachecic klientow do kupna swoich produktow? Wiele osob nie zna sie, ani nie wykorzysta tego lepszego sprzetu, a np wygoda uzytkowania nokii oraz powiedzmy subiektywna ocena wygladu samego telefonu wystarczy wielu osob, zeby wydac 2razy wiecej - co najlepsze taka osoba moze byc tego swiadoma i cieszyc sie z zakupu :) Przykladem moze byc moj ojciec, sam posiadam tel z androidem.

  • 0

    7. ~Mike  2011-05-04 20:13:04  host: 178-37-144-90.adsl.inetia.pl

    Zapłaciłem Nokii 1700 zł za model N8 z aparatem i jakością dźwięku plików muzycznych, które miażdżą każdy telefon z Androidem i uważam, że to była bardzo dobra inwestycja.

  • 1

    8. ~adamski8  2011-05-04 20:17:47  host: 89-72-243-84.dynamic.chello.pl

    no i juz jest kolejna zadowolona osoba ; ) moja zmiana z nokii 5530 -> samsung spice krzywdzi moje uszy.. ale coz kupie sobie dobre mp3 ; ) tel z androidem to maly komputerek ; D

  • 0

    9.  2011-05-04 20:20:33

    @5 wiem, że wszystko co robi nokia to dla ciebie jest żałosne a jeśli to samo robi konkurencja to piejesz z zachwytu... ale nie wiem czemu porównujesz parametry techniczne sprzętów działających pod rożnymi systemami operacyjnymi? Kilka ładnych lat temu w gimnazjum miałem temat "wydajność sprzętu a optymalizacja systemu" i się zastanawiam: zapomniałeś o tym czy jeszcze tego nie mieliście?

  • 1

    10.  2011-05-04 20:22:26

    @8 nie dziwie się. Nokia 5530 ładnie gra i to by było na tyle. jeśli chodzi o dotyk to sam bym wolał androida od Symbiana S60v5 mimo, że jestem tu uznawany za fanatycznego wyznawcę noki.

  • 0

    11. ~miro  2011-05-04 21:29:03  host: user-46-112-110-117.play-internet.pl

    Jak dla mnie bardzo dobra wiadomość, już ściągnąłem ptaszki na moją C7, mówię tu jako zadowolony użytkownik Symbiana, przynajmniej nikt mnie nie szpieguje

  • 1

    12. ~  2011-05-04 21:40:34  host: z29-05.opera-mini.net

    Ciekawa akcja Nokii, duzy plus dla nich. rcicho

  • 1

    13.  2011-05-04 22:02:44

    To sa pelne wersje gier bez reklam itp. Polecam bo naprawde warto. Mam N8 z listopada i C7 z kwietnia. Wielki plus dla Nokii bo jeszcze wczoraj cieszylem sie, ze Angry Birds Rio z wkurzajacymi reklamami jest na androida za darmo a tu Nokia mnie zaskoczyla. Na symbiana chcialbym jeszcze zobaczyc 2 tytuly: Lux Delux z iP i Paradise Island z androida ...

  • 0

    14.  2011-05-04 22:12:18

    @miro: Szpieguje, tylko jeszcze o tym nie wiesz.

  • 1

    15. ~nikt  2011-05-04 22:13:16  host: 193.19.165.4.osk.enformatic.pl

    Ja tam też jestem za andrutem ale widzę że na prawdę fajne bonusy nokia robi. Darmowa nawigacja, darmowe gierki no tylko jakby te telefony były za 200 zł to można by brać dla samych bonusów.

  • 0

    16. ~PatrykOS  2011-05-04 22:16:32  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Ładny ruch ze strony Nokii. Aczkolwiek co z Nokią X7?

  • 0

    17. ~  2011-05-04 23:41:17  host: 89-79-29-160.dynamic.chello.pl

    Ludzie sracie się z wyskakującymi reklamami, a wystarczy wyłączyć 3g w telefonie na czas gry!

  • 0

    18.  2011-05-05 00:15:15

    Mozna sciagnac instalke na telefon i wrzucic te gry na jakis serwer? jak bede mial N8 to bym zainstalował :)

  • 0

    19. ~es  2011-05-05 07:27:26  host: host-94-231-55-243.ip.jarsat.pl

    Super sprawa, jak jeszcze któregoś dnia zrobią taką promocję z aplikacjami biurowymi (albo np -75%) to będzie już w ogóle megarewelacyjnie.

  • 0

    20. ~zan  2011-05-05 16:29:31  host: user-188-33-0-167.play-internet.pl

    Androidt sa wydajniejsze. I nie ma to zwiazku z optymalizacja OS. Na n8 nie odpali psx emu.

  • 0

    21.  2011-05-05 21:33:26

    @20 a jest psx emu na symbian OS? Chociaż faktycznie, emulacja zależy głównie od sprzętu i optymalizacji emulatora. Pytanie tylko, czy jakby się przyłożyć nie dało by się napisać emulatora o mniejszych wymaganiach.

  • 0

    22.  2011-05-06 13:58:37

    heh z tych gier prawie połowa jest już od bardzo dawna darmowa w Android Markecie.. a na Symbianie tylko dopiero?!? hehe no ładnie..

Dodaj swoją opinię