Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 20 chętnych na Dialog

20 chętnych na Dialog

WitekT 7 Grudnia 2005 12:00

0 0

Kupnem Telefonii Dialog zainteresowanych jest ponad 20 inwestorów. Spółka jest atrakcyjna, bo KGHM właśnie ją oddłużył.

Wartość spółki szacuje się na 1 mld zł. Zainteresowanie jest spore – po memorandum informacyjne zgłosiło się ponad 20 firm. Większość z nich to fundusze inwestycyjne. KGHM nie chce zdradzić, do kogo na początku listopada wysłał wstępną ofertę. Mówi się jednak, że wśród adresatów znalazły się firmy telekomunikacyjne polskie (Netia, Tele2, GTS) i zagraniczne (TDC, Vodafone) oraz fundusze inwestycyjne (m.in. Enterprise Investors, Advent International). Firma chce do końca grudnia mieć krótką listę inwestorów.
Nie wiadomo jednak, jakie plany względem Dialogu ma nowy rząd. Według spekulacji części prasy, w kręgach władzy odrodził się pomysł utworzenia Krajowego Operatora Telefonicznego. Miałaby to być silna alternatywa dla Telekomunikacji Polskiej. W skład nowego operatora wszedłby między innymi Dialog. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-31-188.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet