Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 2 Mpix w jednym chipie

2 Mpix w jednym chipie

WitekT 14 Lutego 2005 16:21

0 0

Firma Micron Technology przedstawiła nowy, 2-megapikselowy moduł fotograficzny dla telefonów komórkowych.

Nowość, wyposażona w technologię DigitalClarity, jest kompletnym systemem umieszczonym w jednym układzie elektronicznym.
Układ jest obecnie udostępniany w próbnej serii dla partnerów Microna, a początek masowej produkcji chipu zaplanowany jest na kwiecień tego roku. Nowy moduł fotograficzny jest wyposażony w funkcje ułatwiające producentom telefonów komórkowych projektowanie systemów i szybsze wprowadzenie produktów na rynek. Dodatkowo układ pozwala osiągnąć większą wydajność przetwarzania obrazu i jest jednym z pierwszych rozwiązań w pojedynczym chipie, umożliwiającym kompresję JPEG w czasie rzeczywistym.

Źródło tekstu: DigiTimes, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet