Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 2 grosze za SMS-a w GaduAir

2 grosze za SMS-a w GaduAir

WitekT 14 Grudnia 2010 16:28

0 0

GaduAir obniża ceny SMS-ów do innych sieci - do 2 groszy w profilu, gdzie minuta rozmowy kosztuje 19 groszy. Promocja potrwa aż do odwołania.

Nowa promocja umożliwia użytkownikom GaduAir wykonywanie połączeń do innych sieci telekomunikacyjnych w cenie 19 groszy za minutę połączenia (nie dotyczy Play, Cyfrowego Polsatu, wRodzinie oraz Mobylandu) oraz wysyłanie wiadomości tekstowych SMS w cenie 2 groszy za 1 SMS.

Aktywacja opcji promocyjnej 19 gr/min i 2 gr/SMS następuje kodem *123*2#. Uruchomienie tej opcji promocyjnej jest równoznaczne z wyborem 19 gr/min w promocji Wszechdostępni. Wszyscy klienci, którzy już korzystają z tej opcji Wszechdostępnych, automatycznie otrzymają niższe stawki za SMS.




O innych profilach w promocji Wszechdostępni szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji Wszechdostępni (plik .pdf; 100 kB).

Źródło tekstu: GaduAir, wł     

Dodaj do:
w sumie: 332
  • 0

    334. ~  2010-12-28 18:24:20  host: p13-03.opera-mini.net

    W dniach między 12 a 14 maja było w os$a forum afirmowane przez krajowa izbe gospodarcza elektroniki i telekomunikacji. Możesz pogooglować, telepolis to ukrywało. Podobno długo się naradzali ale doszli do wniosku że to beznadziejny przypadek

  • 0

    335. ~Zasięg O$$A 2010  2010-12-28 18:29:56  host: public-gprs41509.centertel.pl

    Wiem były bilbordy w końcu tam mieszkam ale co mi z tego jak maszt 2G P4 postawili na tydzień i zabrali sukin.syny!

  • 0

    336. ~grószka  2010-12-28 20:25:21  host: afba216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    316 dzięki za wsparcie ,w PLAY *111# często nie działa albo rwie sesje a poza tym jest nie wygodny w obsłudze , p24 też nie można bezgranicznie ufać, ja do włłaczania usług i pakietów używam KRÓTKICH KODÓW stan MB możnam sprawdzić przez *108# a jak masz ustawiony internet na minuty to przez *106#

  • 0

    338. ~  2010-12-28 20:47:14  host: p07-05.opera-mini.net

    I nie udawaj że używasz internetu jak wydajesz 10zł na miesiąc.

  • 0

    339. ~  2010-12-28 21:12:49  host: 95.174.38.193

    PF jest i tak za drogie, internet w telefonie to przyszłość. W GA jest on prawie za darmo.

  • 0

    340. ~grószka  2010-12-28 21:27:38  host: afba216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    337 na zwykłych pakietach te kody działają a jak jest na playonline to nie wiem raz miałem raz włączony pakiet 25MB na roamingu plusa przy rozliczaniu co 100kB wystarcza to na min 250 odsłon ale powiem ci tak korzystanie z internetu w telefonie poza sytuacjami awaryjnymi to moim zadaniem nieporozymienie . Raz użyłem też telefonu z kartą orange pop jako modemu przy cenie 2-3zł zaotwarcie pojedyńczej strony odechciało mi się mobilnego internetu. na koniec mam dla ciebie propozycję kup sobie polski niedrogi telefon Myphone będziesz miał równż mobilna telewizję w równie wyskiej jakości jak internet.

  • 0

    341. ~grószka  2010-12-28 21:30:38  host: afba216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    337 i 338 na zwykłych pakietach te kody działają a jak jest na playonline to nie wiem raz miałem raz włączony pakiet 25MB na roamingu plusa przy rozliczaniu co 100kB wystarcza to na min 250 odsłon ale powiem ci tak korzystanie z internetu w telefonie poza sytuacjami awaryjnymi to moim zadaniem nieporozymienie . Raz użyłem też telefonu z kartą orange pop jako modemu przy cenie 2-3zł zaotwarcie pojedyńczej strony odechciało mi się mobilnego internetu. na koniec mam dla ciebie propozycję kup sobie polski niedrogi telefon Myphone będziesz miał równż mobilna telewizję w równie wyskiej jakości jak internet.

  • 0

    342. ~grószka  2010-12-28 21:40:55  host: afba216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    339 internet w telefonie to ślepa uliczka (za mały wyświetlacz ) co innego internet mobilny szybkość jest już wystarczająca ale rozwinie się dopero wtedy jak nie będzie limitów sciągania i cena będzie zbliżona do ceny iternetu stacjonarnego

  • 0

    343. ~  2010-12-28 21:46:10  host: p07-05.opera-mini.net

    Nie życz drugiemu co tobie niemiłe. Fakt że mam tylko edge ale nie jest źle i mi wystarcza. Mam kolegę którego boli że od wielu lat mam jeden telefon, nie raz na betonie łądował, a on co rok zmienia swoje, tej samej marki w dodatku, bo musi buhaha.

  • 0

    344. ~  2010-12-28 21:49:34  host: p07-05.opera-mini.net

    Grószka są skróty, zakładki, t9 tylko trzeba się nauczyć korzystać. Stacjonarny też mam ale nie da się go brać pod pachę

  • 0

    345. ~  2010-12-29 17:00:48  host: 95.174.38.193

    342 ja mam wyświetlacz 3.2(640x360) cala wiec do internetu wystarcza ,dlatego wole Ga.

  • 0

    346. ~  2010-12-29 17:16:37  host: z12-03.opera-mini.net

    do 145: ja mam niecałe 2 cale wyświetlacz a mimo wszystko korzystam z mobilnego internetu. ale faktycznie mozna to nazwać ślepą uliczkę..

  • 0

    347. ~grószka  2010-12-29 17:59:11  host: cmk91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    343 a jaki masz telefon i jaka marka jest tak awaryjna

  • 0

    348. ~  2011-01-03 14:44:23  host: 83.218.104.106

    widzę że gaduair też od stycznia nie podniósł cen brutto...??

  • 0

    349. ~  2011-01-03 22:58:52  host: 178.56.135.52

    342@ wyświetlacz w k770 nie zachęca do korzystania z internetu ale awaryjnie można to zrobić, natomiast w i5700 galaxy wszystko śmiga aż miło, używam go jako mini tablet :) z kartą ofnk.

  • 0

    350. ~Taryfiasz19gr  2011-01-04 11:00:08  host: 80.54.120.99

    http://blog.gaduair.pl/index.php/2011/01/gaduair-%E2%80%93-ceny- brutto-bez-zmian/

  • 0

    351. ~  2011-01-22 21:41:34  host: p07-03.opera-mini.net

    Nie wiem co jest napisane w regulaminie ale jak sprawdzałem to 2gr za sms jest także do play.

  • 0

    353. ~  2011-01-22 22:41:02  host: p07-07.opera-mini.net

    Kupiłem dziś doładowanie. Przelew jeszcze nie doszedł a doładowanie dilera było w... kilka sekund. Kod playa działa za setnym razem i jak ludzie pisali że jeśli w 6h się wyrobiłem to miałem szczęście. Play już podziękujemy po kilku latach współpracy.

  • 0

    357. ~groszka  2011-01-23 01:37:07  host: aftt14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a o ruterach słyszałeś

  • 0

    358. ~majster  2011-02-22 11:24:13  host: 195.116.175.253