Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 2 GB na start w Plus Internet na Kartę

2 GB na start w Plus Internet na Kartę

orson_dzi 15 Grudnia 2014 11:16

2 8

plus 2gb W sprzedaży pojawiły się nowe startery Plus Internet na Kartę z 2 GB Internetu do wykorzystania.



Nowe startery posiadają:

  • 1 zł na start,
  • 14 zł pakietu kwotowego,
  • 1,58 GB bonusowego pakietu danych.

Okres ważności połączeń i bonusów, to 14 dni.


Pojawia się pytanie, gdzie 2 GB, skoro bonusowego pakietu jest 1,58 GB? Przy wykorzystaniu wszystkich środków dostępnych na starterze, łączna ilość Internetu do wykorzystania, to właśnie 2 GB.





Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus na kartę

w sumie: 21
  • 3

    2.  2014-12-15 11:43:19

    fani Plusa wreszcie doczekali się coś ze swojej sieci, oferta słaba, można było się spodziewać więcej.

  • 1

    3. ~roman  2014-12-15 11:44:30  host: google-proxy-66-249-81-214.google.com

    Coz niektore sieci daja 2gb za 10 zl i to tez na karte takze przecietny starter dosc

  • -2

    4. ~morski egon  2014-12-15 11:46:32  host: user-46-112-26-125.play-internet.pl

    ~3. jakiew sieci daja 2 gb na 30 dni za 10 zł ? bo najtaniej wszedzie jest włąsnie 2 gb za 20 zł . czyli viking, virgin czy play

  • 1

    5. ~GaduAirowiec  2014-12-15 11:53:11  host: ip41.dknadmin.be

    W maju zakupilem taki starter, ale w zwiazku z tym ze internet bezprzewodowy Plusa uzywam tylko latem gdy jestem poza miastem i dostepem kablowym, taki starter po 4-5 miesiacach uzytkowania wyrzucam do kosza. Przeciez tam nie ma rocznej waznosci konta! Dlaczego? W maju zaladowalem 100zl na 15GB, kolejne doladowanie w maju za pol roku, ale obecnie modem stoi i czeka do maja. Wiec dlaczego Plus nie pomysli o rocznej waznosci konta Plus Internet na karte?

  • 0

    6. ~Nick  2014-12-15 11:54:47  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    3 zł za 3 GB w Orange na karte :)

  • 3

    7.  2014-12-15 11:56:10

    play RBM oferta na kartę energy pakiet 3GB na 30 dni za 20 zł, t-mobile na kartę też chyba ma pakiet 3GB na 30 dni za 20 zł.

  • 3

    8. ~ziomo  2014-12-15 11:56:40  host: n06-02-05.opera-mini.net

    naprawdę 1Gb neta kosztuje 95gr 9 zł to czysty zysk proste tak operatoży sieć zarabiają

  • 0

    9. ~  2014-12-15 12:03:57  host: user-94-254-193-112.play-internet.pl

    @8 a produkcja chleba 1.20 zł, a w sklepie kosztuje 3.50 zl, czysty zysk, nie kupujcie chleba powyżej 1.20 zł.

  • 2

    10. ~Upas  2014-12-15 12:24:45  host: n19-02-06.opera-mini.net

    To wystarczy te 2GB na miesiac?

  • 0

    11. ~  2014-12-15 12:45:43  host: dwy19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobra ofeta na święta czy jak ktoś bierze urlop na 2tyg.

  • 0

    12.  2014-12-15 15:08:06

    Redaktor dobrze zwrócił uwagę - pytaniem wyprzedzającym ;-) Taki sposób rozliczania ma zwyczaj Plus już od dawna... :-)

  • 3

    13. ~lesser  2014-12-15 16:15:58  host: apn-77-113-125-137.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy tez macie wrazenie ze plus ma najgorsza oferte? Zobaczcie i porownajcie ceny telefonow - jakas masakra plus ma najdrozsze fony a do tego przecietna bardzo!! Oferte abonamentowa eh zrezygnuje z tej sieci

  • -3

    14. ~Tomek  2014-12-15 16:22:08  host: 93.105.178.60

    @13, wybacz, ale ja przy Plusie na pewno zostaję. HTC One kupiłem w zeszłym roku i na pewno będę przedłużał abonament. No chyba że się na kartę przerzucę, jeszcze nie wiem. Za to z ceny telefonu czy obsługi posprzedażowej jestem całkiem zadowolony, więc nie bardzo wiem, co masz na myśli.

  • 3

    15. ~lesser  2014-12-15 16:38:58  host: apn-77-113-125-137.dynamic.gprs.plus.pl

    @14 sprawdz ceny s4 w innych sieciach koszt play fon s4 1zl abo99zl orange abo90zl fon s5 za 799zl tmobile abo 75 zl fon s4 za 250zl a Nasz plusik abo80zl s4 laskawie obizyli z 1199zl na 1129zl super prawda? Nie wspomne o s5 lub note3 lub 4 bo ceny w plus zabijaja teraz kumasz o co mi chodzi? Kum kum? Pozdrawiam

  • -3

    16. ~pabloki  2014-12-15 17:11:11  host: 213.158.222.34

    fajna ta reklama plusa na karte.

  • 3

    17. ~Mirek  2014-12-15 18:15:55  host: host-62-122-237-7.wieszowanet.pl

    Czy Plusa nie stac na nic wiecej? Play z internetem na karte wymiata.

  • 0

    18.  2014-12-15 20:24:04

    13 - nie uważasz, ze każdy ma inne preferencje? Ty na telefony zwróciłeś w pierwszym rzędzie uwagę co dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia, a dla mojej teściowej abonament 9,99 za nielimitowane rozmowy w sieci i 100 minut wymienne na esemesy - poza siec (z których zresztą nie korzysta, esemesów znaczy), w sytuacji gdy na billingu lista kierunków to: Plus, Orange, i jej miasto oraz Niemcy - bardzo sporadycznie i mało bo na sygnał najczęściej oddzwaniają, to jest poczciwa oferta ;-)

  • -2

    19. ~Baldur  2014-12-15 23:12:45  host: agsd223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta dość ciekawa, ale Plus powinien ją zdecydowanie rozszerzyć o kilka pakietów, a także sposób i możliwość ewentualnego doładowania i przedłużenia ważności. Co do samego LTE w Plusie to jest chyba najlepszy jeśli chodzi o zasięg i prędkość, choć "ssawki" narzekają, że po 60 czy 100 GB zwalnia.

  • 1

    20.  2014-12-16 16:57:33

    15 zł za 2 GB Plusa vs 3 zł za 3 GB Orange.

  • -1

    21.  2014-12-16 20:00:20

    20 - dlatego WSZYSCY są już w Orange ;-)

Dodaj swoją opinię