Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 2 GB gratis do każdego abonamentu w Red Bull Mobile

2 GB gratis do każdego abonamentu w Red Bull Mobile

LuiN 28 Maja 2014 11:11

22 8

Rusza nowa promocja abonamentów Red Bull Mobile - Red Bull Mobile No Limits II. Do każdego z dotychczasowych abonamentów sieć dokłada co miesiąc gratis 2 GB danych.




Najtańszy z abonamentów kosztuje 29 zł (po uwzględnieniu 5 zł rabatu za e-fakturę i kolejnych 5 zł za przeniesienie numeru z innej sieci). Klient otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci (w tym numery stacjonarne), darmowy YouTube i Świat Red Bulla, a do tego co miesiąc za darmo 2 GB transferu, po którego wykorzystaniu włącza się lejek (do tej pory darmowy był pakiet 25 MB). Dodatkowy pakiet nielimitowanych wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci to wydatek 9 zł.


Oferta występuje również w wariancie z telefonem (abonamenty za 49, 69 i 99 zł). Oprócz wyżej wymienionych elementów, sieć dodaje jeszcze nielimitowany dostęp do LTE sieci Play do końca 2014 roku. Pakiet nielimitowanych wiadomości nie jest w cenie.


Umowa z abonamentem za 29 zł podpisywana jest na czas nieokreślony, z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oferty z telefonem dostępne są w umowach na 24 miesiące.


Jak oceniasz nową ofertę Red Bull Mobile z 2 GB Internetu?

Bardzo atrakcyjna
46.44%
Atrakcyjna
34.92%
Nie wyróżnia się
4.94%
Mało atrakcyjna
4.39%
Bardzo mało atrakcyjna
6.76%
Nie mam zdania
2.56%

Wszystkich głosujących: 547



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: rbm | red bull mobile

w sumie: 153
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147.  2014-05-29 10:56:16

    Z abonamentu, w przypadku karty będzie 34zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148.  2014-05-29 11:04:53

    101. - a nie ma? Jak nie ma to nic nie weźmiesz wobec tego ;-) Jakaś inna możliwość jest? Toms (130) - przestaje, naprawdę przestaje mieć znaczenie - nie tylko w telekomunikacji. Najgorsze że dotyczy to też jedzenia i napojów... Ludzie zamiast się czystej wody napić jakiś tani sztuczny syf wolą kupić - bo kolorowe...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~Calm7  2014-05-29 12:09:36  host: n07-01-07.opera-mini.net

    148).wlo. Chleb, to chyba sam se będę musiał robić, bo taki ostatnio byle jaki sprzedają.. :-( A co do napojów - to nie kumam tego fenomenu; przecież to smaku nie ma, słodkie, i na sztuczniakach, a lud to kupi.. Brr..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150.  2014-05-29 12:18:35

    Mam w prepaidzie Playa za niewiele ponad 20 zł. nielimitowane rozmowy na komórki, stacjonarne, SMSy i 1,5 GB danych. Oferta elastyczna bo te 20 zł. nie muszę wydawać na internet tylko na każdą inną usługę jak mi akurat internetu nie potrzeba. W RBM atrakcyjny jest pakiet 200 GB LTE. Resztę można było mieć wcześniej i taniej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151.  2014-05-29 12:31:03

    LTE 200 GB do końca roku tylko w umowie z telefonem na 24 miesiące.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~oszczędny  2014-05-29 12:50:54  host: ip-84-39-164-130.free.aero2.net.pl

    Jak 20 zł? W jakiej taryfie? Jak ty to robisz?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    154. ~ciekawski  2014-05-29 12:56:25  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    150.....
    Napisz cos wiecej co zrobic aby w play na karte rok waznosci konta miec nielimitowane rozmowy na komorki, stacjonarki,sms bez ograniczen 1.5GB netu za niewiele ponad 20 z:

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    155. ~loczek  2014-05-29 12:59:30  host: 86-63-80-172.sta.asta-net.com.pl

    @Krzysztof N

    I tak trafia do 1 kieszeni więc nie ma problemu :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    156.  2014-05-29 13:28:56

    Nie twierdzę, że promocja zniknie szybko, a być może się utrzyma w takiej formie - po prostu mają takie możliwości, żeby ją odwołać, szczególnie z racji małej bazy RBM na abo. Zobaczymy jak to z tym będzie, jakby nie patrzeć oddają potencjalne "2 dychy" (oczywiście wg cennika, nie wg marży) każdemu userowi per miesiąc za darmo. Dla mnie się zapewne utrzyma, niemniej jeśli spojrzeć na zmianę warunków Europy Unlimited, to można zastanowić się, jak daleko może posunąć się operator w zmniejszaniu marży (czy ewentualnie schodzenie poniżej niej) w przestrzeni czasowej.. W tym momencie prawda jest taka, że gdybym nie migrował do Orange (co wymaga chwilowej ucieczki poza sieć) i korzystał z kodów+opena, to pewnie zdecydowałbym się na tą ofertę, bo jest po prostu dobra, nawet bardzo dobra. 38 zł za no-limit głos na stacjonarki+komórki (wliczając wideorozmowy JEŚLI ktoś używa), no-limit na wiadomości SMS/MMS, 2 GB które lata po LTE i ma darmowy YT.. bardzo fajna oferta, ale w przypadku przeniesienia liczy się czas, a tutaj nawet miesiąc okresu wypowiedzenia+parę-paręnaście choćby dni to za dużo do szybkiego przeniesienia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    157.  2014-05-29 13:28:59

    Jak dają bonusy to się ładuje dużą kwotą i tyle wychodzi. Później mam spokój na 5 miesięcy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    158.  2014-05-29 14:24:40

    Nowa oferta Playa w poniedziałek. Ma ktoś jakieś przecieki ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    160. ~  2014-05-29 19:40:41  host: 81.219.84.18

    JUŻ MOŻNA ZMIENIAĆ OFERTE PRZEZ INFOLINIE :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    161. ~  2014-05-29 20:48:55  host: n13-08-06.opera-mini.net

    159- sam jesteś bydło, kmiocie jeden.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    162.  2014-05-31 17:35:32

    @150, 157 Ale ściema! Nie jest to możliwe w żadnej taryfie play nawet jak sie doładujesz za 500zł;/