Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 19. maja konferencja PTC w sprawie T-Mobile

19. maja konferencja PTC w sprawie T-Mobile

Ringu 10 Maja 2011 20:48

0 0
Polska Telefonia Cyfrowa organizuje specjaną konferencję prasową poświęconą nowej marce T-Mobile, która zastąpi Erę.

Operator w swoim zaproszeniu nie napisał dokładnie o jaką markę chodzi. Czytamy w nim: mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję prasową (...) poświęconą wprowadzeniu na polski rynek nowej międzynarodowej marki, która zastąpi markę Era. Według informacji TELEPOLIS.PL tą nową marką ma być T (skrócona nazwa T-Mobile).

Wydarzenie odbędzie się 19. maja o godzinie 11:00. Na miejscu będzie także redakcja TELEPOLIS.PL.

Więcej o rebrandingu Ery pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: PTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 0

    41. ~  2011-05-11 09:20:50  host: v03-04.opera-mini.net

    Na wyświetlaczu telefonu abonenci obecnej Ery, Heyah i Mobilkinga będą mieli napis T.pl i niżej info sieci, np. Park Traugutta, Warszawa ?

  • 0

    42. ~czytacz  2011-05-11 09:41:42  host: 217.117.130.142

    DO: 33. ~st. konsultant 2011-05-11 01:14:47 T-premie i za 1000 punktów przez 7 dni od zmiany marki będzie można otrzymać htc desire s! To znaczy podpisując nową umowę ?

  • 0

    43. ~Dematerializator  2011-05-11 10:17:18  host: hsa122.internetdsl.tpnet.pl

    Chwile które łączą..

  • 0

    44.  2011-05-11 10:18:52

    A propos moich "problemów" z TT... Aktywowana promocja - to darmowe zaproszenie nowego nuymeru, nie pamiętam jak się nazywa - działa, teoretycznie wychodzące przez rok, a wczoraj esemes z informacją ze mam jeszcze 2 di na zasilenie, jeśli chcę mieć aktywne wychodzące...

  • 0

    45.  2011-05-11 10:30:58

    wlo (44), jesteś uparty. Albo nie truj, albo napisz do BOK-u. Co masz za problem? A jak nie, to czekaj na "Świat magenty". ;-)

  • -1

    46. ~  2011-05-11 10:45:17  host: dqt73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    44 a zasilałes baranie , zasil 12x25 albo 4x50 i będziesz miał rok

  • 0

    47.  2011-05-11 10:47:50

    45. DanielR - nie mam bo prędzej wyrzucę kartę niż bym miał zasilić :-) 46. - głąbie, jakbyś przeczytał regulamin promocji, nie wyzywałbyś się od baranów ;-D

  • 0

    48.  2011-05-11 10:48:30

    46, wlo pisze o ostatniej promocji Ery "Między Nami", jako osoba Zaproszona. Poczytaj Regulamin zanim pochopnie nazwiesz kogoś baranem. ;-)

  • 0

    50. ~Pitero  2011-05-11 10:56:18  host: ptcnat.era.pl

    ~st. konsultant to odważny koleś, szacun. Te informacje są jeszcze poufne i współczuje, jak Firma się dowie kim jesteś...

  • -1

    51. ~  2011-05-11 10:57:57  host: dqt73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    47 ja źle przeczytałem? a do kogo przyszedł sms żeby zasilić, do mnie?

  • 0

    52.  2011-05-11 11:11:23

    DanielR - nie wzrusza mnie to akurat ;-) Tę wymianę zdań traktuję to jako zabawe, tak samo jak zabawę z TT w tej promocji i poznawanie oferty TT, która zdecydowanie najlepszą była w jakimś poście - wszystko działało, żadnych błędnych komunikatów... Po prostu nie ma co porównywać do usługi Ery innych prepaidów ;-)

  • 0

    53.  2011-05-11 11:14:32

    51. - a ten swoje... pytanie, czy w tak super usłudze jaką jest TT, w sytuacji gdy na rok mam ważne wychodzące z powodu przystąpienia do promocji... Między Nami (?) tego typu esemesy powinny przychodzić? Co mają na celu? Dlaczego 5 zł ze startera i darmowe z jednym numerem miałyby mi wystarczyć na rok? W Play ludziom wystarczają!

  • 0

    55.  2011-05-11 11:15:13

    miałyby nie wystarczyć ;-)

  • 0

    56.  2011-05-11 11:34:51

    @50: przecież to prowokacja. Prawdziwy st.konsultant ma konto na telepolis i raczej nie pisałby "pod" gościem (z tyldą i zróżnych IP) :)

  • 0

    57. ~gsmfun  2011-05-11 12:36:24  host: 77-255-47-120.adsl.inetia.pl

    Wszystko wyjaśni się już na konferencji 19maja. T napewno zostanie logiem T- Mobile. Zapewne to początek zmian na rynku telefonii komórkowej. Będzie się działo! Teraz musimy uzbroić się w pancerz cierpliwości

  • 0

    58. ~majkel  2011-05-11 18:10:22  host: 87-205-143-11.adsl.inetia.pl

    Ale byście chcieli wiedzieć wszysto o tak już od razu ,a gdzie niespodzianka, po co te spekulacje ? Powiem tak taryfy rodzina zostają ,zmiany będą ale marginalne np era numer stacjonrany bedzie nazywał się numer stacjonrarny . Taryfa pre paid tak tak zostanie , żadne Ja Ja itd ,Salony LOGO T( telecom) ale marka T-Mobile , co do daty wprowadzenia od 19 bedą już spoty reklamowe przygotowujące do zmian tak jak w przypadku zminy idea-orange , rebreideing plan początek czerwca ( data jest jeszcze ruchoma ) :P to tyle na dziś

  • 0

    59.  2011-05-11 20:07:30

    50. ~Pitero, pisząc z hosta ptcnat.era.pl, tylko potwierdziłeś jego słowa.

  • 0

    60. ~windstar  2011-05-11 20:20:58  host: 178.182.7.138.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Spróbujcie wpisać w przeglądarce t-mobile.pl i zobaczcie, co będzie.To chyba oczywiste. Pozdrawiam.

  • 0

    61. ~jacek  2011-05-11 22:08:28  host: dtb130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    41- a czemu T.pl ? raczej T-Mobile.pl, a niżej wspomniane cell info (jeśli masz telefon w javie, bo androidy i symbiany nie mają tej usługi) będzie emitowane. a co do Mobilkinga to inaczej sprawa wygląda- podobnie jak relacje Plus-Play. Nie Wyświetla Era tylko Mobilking. Wiem, bo do dziś mam ich pudełko do papierosów... :)

  • 0

    62. ~  2011-05-12 05:20:13  host: v19-10.opera-mini.net

    61, z Mobilkingiem to mam roznie napisy np raz Mobilking a raz Era

Dodaj swoją opinię