Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 19 groszy za minutę do wszystkich sieci w mBank mobile

19 groszy za minutę do wszystkich sieci w mBank mobile

LuiN 23 Czerwca 2009 08:41

0 0

Na aukcjach internetowych pojawiły się tajemnicze oferty starterów mBank mobile, z wyjątkowo korzystną stawką za minutę połączenia do wszystkich sieci wynoszącą 19 groszy, bezpłatnym pakietem 50 MB, SMS-ami po 10 groszy i MMS-ami po 20 groszy. TELEPOLIS.PL postanowił przyjrzeć się tej tajemniczej ofercie.

Jak się okazuje, rewolucja cenowa mBank mobile skierowana jest jedynie do pracowników grupy BRE Bank. Ci mogą jednak zakupić dowolną ilość starterów, na których do 30. czerwca 2010 roku będzie obowiązywała promocyjna taryfikacja. Wszystko wyjaśnia poniższy regulamin.




Zobacz: regulamin promocji mBank mobile 19gr (plik .pdf; 53 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 287
  • 0

    269. ~fresh  2009-06-26 20:40:35  host: 94.254.176.145

    268. fert: TEŻ !! 19 gr/min do WSZYSTKICH sieci bez żadnych *

  • 0

    270. ~a  2009-06-26 23:56:52  host: evg87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurcze, to jak play nie bedzie kontratakowal, to ja chyba ide do tego mobile, zamiast migrowac z SPK na fresza :P

  • 0

    271. ~  2009-06-27 08:54:59  host: 89.229.49.100

    PTC z pomocą mBanku tworzy przeciw wagę ,raczej marketingową, dla oferty Play Fresh. Play nie daje za wygraną i kontratakuje oferta "Play: 50% więcej do doładowania" Co to będzie, co to będzie....

  • 0

    272. ~  2009-06-27 10:10:08  host: nat05.rtk.net.pl

    do 271: mBank jest na polkomtelu więc nie wiem co wspólnego z mBankiem ma PTC... mógłbyś mnie oświecić??

  • 0

    273. ~  2009-06-27 11:14:39  host: 89.229.49.100

    @272 Ot pomyłka. Polkomtel z pomocą mBanku tworzy przeciw wagę ,raczej marketingową, dla oferty Play Fresh. Play nie daje za wygraną i kontratakuje oferta "Play: 50% więcej do doładowania" Co to będzie, co to będzie....

  • 0

    274. ~bolojang  2009-06-29 11:54:47  host: csknet-s-80-48-151-80.csk.pl

    Kupujemy starter za 10PLN na aledrogo i robimy 2 doładowania za 50zł(co pół roku) co nam w sumie daje ponad 578 minut za rok do wszystkich sieci - więc jeśli ktoś mało dzwoni w tym do playa także jest to b.dobra alternatywa dla fresha. Jeśli ktos dzwoni dużo nie jest juz tak różowo bo każda inna sieć oferuje zniżki typu swojaki czy pakiet minut po 5gr.

  • 0

    275. ~.  2009-07-02 11:05:55  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    super! tylko ciekawe jaki maja z tego zysk?! chyba się skuszę na tą ofertę ;)

  • 0

    276. ~  2009-07-02 12:04:05  host: t06-13.opera-mini.net

    bardzo dobry dodatek do mixplusa III, SZCZEGOLNIE odkad mixplus zespół naliczanie pakietów internetowych z bajta do 100kB ktore sa rozliczane osobno. jak doczytalem ze ten pakiet 50MB jest rozliczane co do 1kB i rozmowy do wszystkich polskich sieci 19gr/min nawet do play to od lipca 'witaj mBank mobile':-)

  • 0

    277. ~:)  2009-07-02 19:46:39  host: gaja.tpnet.pl

    Nie łudźcie się, to tylko promocja!

  • 0

    278. ~  2009-07-02 20:03:21  host: nat05.rtk.net.pl

    do 277: może i promocja - ale trwać będzie rok - więc warto wziąśc ten starter chociażby na ten rok promocji - a potem..?? zobaczy się - w końcu przeniesienie numeru z sieci do sieci od 6lipca 2009roku będzie za free - więc w czym problem..??

  • 0

    279. ~jak  2009-07-02 23:28:07  host: ip-79-110-0-71.static.tvk.wroc.pl

    ten konsultant mbank'u to jakas sciema :-) ad 263 - przepadly by listy co najwyzej, moze kara, na pewno nie blokada konta :-) ad 265 i kontr 267 - w ciagu 20 minut, i to o polnocy, biegli nie wydaja decyzji o przepadku srodkow.. poza tym biegli (zakladam, ze mowa o sadowych) nie sa wladni, takie postanowienie musialby wydac sad.. ktos tu sie niezle probuje bawic i szarpac reputacje mbanku (niewtajemniczony moglby zaczac sie obawiac bezpodstawnie o swoje srodki na koncie). Co nie zmienia faktu istnienia nabiciwmbank ;-)

  • 0

    280. ~ahahah  2009-07-02 23:41:24  host: chello089074077126.chello.pl

    278...wziąć stary, wziąć.....szanuj język polski....

  • 0

    281. ~pduncz  2009-07-03 14:42:17  host: borzoi.net.icm.edu.pl

    @279. nie nie, to na pewno nie ściema, to prawdziwy konsultant mBanku ;-P czemu niewtajemniczony miałby się bać o środki? Mi się podoba, gdy mój bank nie daje się oszukiwać różnym cwaniaczkom ;-P

  • 0

    282. ~gosc787  2011-05-26 07:37:47  host: ip-80-142.mofnet.gov.pl

    Dziwna sprawa z tymi 19 gr. Niby po każdej rozmowie przychodzi SMS z czasem trwania i kosztami ostatniego połączenia. Po przeliczeniu faktycznie zgadza sie jest 19gr. Ale coś mnie podkusiło i zainstalowałem sobie program w komórce zliczający wydzwonione minuty i kwotę do zapłaty (dziennie, tygodniowo, miesięcznie itp.) - tak na wszelki wypadek bo coś mi nie grało z ilością minut, które niby wydzwaniam. Doładowałem tel. za 30 zł i po 30 dniach okazało się, że: wydzwonionych jest 97 min za 30 zł (na koncie 0,- zł) = 31 grosz za minutę ! Albo ten program jest coś nie taki albo coś jest nie ten teges ... (sms = 5 szt, internet = 15,1 mb)

  • 0

    283. ~  2011-05-26 08:27:15  host: public-gprs43098.centertel.pl

    @282; najlepiej jednak spisz ilość minut połączeń wychodzących np. przez tydzień to kontroluj i jeśli będzie się zgadzać to powinno byc ok.

  • 0

    284. ~  2011-05-26 08:39:00  host: dqs54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    282 pewnie masz inna taryfe , tam są przecież trzy taryfy i ty pewnie masz tą droższą

  • 0

    285. ~  2011-05-26 09:09:44  host: public-gprs43098.centertel.pl

    @284; to wówczas w sms o koszcie połączenia byłaby juz ta informacja a kolega twierdzi, że otrzymuje poprawne podsumowanie kosztów

  • 0

    286. ~  2011-05-26 09:29:30  host: dqs54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to może wykupił jakąś usługe odnawiajacą się co miesiąc przypadkiem

  • 0

    287. ~  2011-05-26 09:36:25  host: dqs54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a może sms przychodzi dla taryfy 19gr a na koncie nalicza dla taryfy 27gr45gr, cena minuty by sie wtedy zgadzała

  • 0

    288. ~  2011-05-26 09:43:03  host: dqs54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a może czesto dzwoni na infolinnię z różnymi pierdołami

Dodaj swoją opinię