Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 19 gr za minutę do wszystkich sieci w Orange na kartę - dla 35 tys. klientów

19 gr za minutę do wszystkich sieci w Orange na kartę - dla 35 tys. klientów

Piszemy o tym pierwsi LuiN 8 Września 2014 18:19

24 5

Sieć Orange obniża stawkę na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych w ofertach na kartę. Kto pierwszy, ten lepszy - promocja ograniczona jest do 35 tys. numerów.




Promocję Tańsze połączenia do wszystkich sieci w Orange na kartę uruchomić można szybkim kodem *110*99#. Aktywacja promocji jest bezpłatna, po jej włączeniu połączenia na krajowe numery komórkowe kosztują 0,19 zł za minutę. Stawka obowiązuje do końca roku.


Promocja nie wyklucza się z innymi usługami i promocjami, chyba, że ich regulaminy stanowią inaczej. I teraz dwa istotne ograniczenia:

  • ofertę promocyjną aktywować można w okresie od 8. do 19. września
  • liczba aktywacji jest ograniczona do 35 tys. numerów.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: 19 gr | orange

w sumie: 143
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    130. ~  2014-09-12 19:22:10  host: 195.114.161.51

    Podsumowując tę "promocję": przestały działać "co druga minuta gratis" oraz "minuty za minuty", ale za to włączyła się taryfikacja minutowa przy stawce 20 gr/min do Orange oraz 29 gr/min poza sieć. Dziękuję Ci Orange!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    131. ~a  2014-09-12 19:35:32  host: doj222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy po wylaczeniu promo 19gr stawki w nowym go sa takie jak po ostatnim doladowaniu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    132. ~  2014-09-12 19:57:22  host: 195.114.161.51

    Po wyłączeniu promocji 19 gr/min, powróciły poprzednie promocje, czyli "co druga minuta gratis" oraz "minuty za minuty".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    133. ~to ja  2014-09-13 15:05:46  host: static-81-219-222-84.devs.futuro.pl

    daro123, piter_8787 Dzięki za info o sposobie dezaktywacji promocji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    134. ~Calm7  2014-09-13 17:58:26  host: n07-06-06.opera-mini.net

    Ale promocja... Eh.. Tak dać, żeby inne zabrać. PS. Słyszałem, że do pleja i tak 29gr kasuje. Hahaha ale promocyja :-/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    135. ~  2014-09-13 23:30:41  host: host-176-221-120-111.dynamic.mm.pl

    U mnie zadzialala "Minuty za Minuty" (nie wiem czy dzialala wczesniej - bo nie rozmawialem wczesniej dluzej niz 2 minuty). Nie wiem jak z "Co druga minuta gratis" (wczesniej nie dzialala) bo gadalem 2 minuty i 1s - i policzylo mi 0,38zl. Wiec nie wiem...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    136. ~  2014-09-14 21:22:52  host: 195.114.161.51

    Czy jeszcze u kogoś działają "Minuty za minuty" w połączeniu z promocją "19 gr/min"?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    137. ~Pit  2014-09-16 07:14:40  host: ip-78-30-109-124.free.aero2.net.pl

    Minuty za minuty dziaaja, ale dopiero po wypelnieniu formularrza do BOK i podaniu PUK, 24h od wyslania.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    138. ~  2014-09-16 08:01:58  host: ip-91-205-72-67.iwacom.net.pl

    @137 - Mi dziala Minuty za minuty jak pisalem, ale nie dziala Co druga minuta gratis... Zglosilem to do BOK.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    139. ~  2014-09-17 10:33:25  host: ip-91-205-72-67.iwacom.net.pl

    Takie cos dostalem na moja reklamacje:
    "Analiza konta nie wykazała nieprawidłowości w reklamowanej sprawie. Wyjaśniam, że w przypadku, gdy Klient korzystający z usługi ?Co druga minuta gratis? uruchomi promocję ?Tańsze połączenia do wszystkich sieci w Orange na kartę?, powyższa usługa przestaje działać. Połączenia taryfikowane są zgodnie z promocją ?Tańsze połączenia
    do wszystkich sieci w Orange na kartę?, czyli 19 gr/min na połączenia do wszystkich sieci komórkowych."

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    140. ~  2014-09-17 23:53:21  host: 81.219.146.216

    Czyli regulaminy sobie, a życie sobie. Dobrze że chociaż działa "Minuty za minuty", bo korzyści z tej promocji "Co druga minuta gratis" i tak są dosyć dyskusyjne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    141. ~  2014-09-18 00:24:28  host: 81.219.146.216

    @ 137. ~Pit: O jakim formularzu piszesz? Czy masz na myśli zgłoszenie reklamacji w Orange On-Line? Bo ja po włączeniu promocji "19 gr/min" straciłem promocję "Minuty za minuty"! Ta zabawa w kotka i myszkę jest dosyć wkurzająca!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    142. ~  2014-09-18 10:57:18  host: 078088099093.lomza.vectranet.pl

    Promocja dla wybranych, podobnie jak cała ta sieć!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    143. ~z  2014-09-18 17:04:58  host: 193-22-83-73.komster.pl

    Czy ktoś zaważył jakąś formę marketingu oferty dla wybranych,powiadomiłem parę osób- oczywiście są zadowoleni.Ale jaki był sens uszczęśliwiać garstkę czytających telepolis.Jutro się kończy promocja nie wiem czy jeszcze działa ale dalej twierdze iż nie rozumiem o co chodziło Orange.Osobiście bym uprościł oferty do istniejących ale bez takiej ilości kombinacji pakiecików , i dał wszystkim te 19 groszy .Może testują o ile zwiększy się ruch,osobiście nie znam osoby gadatliwych na życzenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    144. ~b  2014-09-19 21:16:15  host: acag165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5 min temu wbiłem kod i mam już to aktywne Yupi :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    145.  2014-09-20 15:43:44

    Promocja nie działa :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    146. ~Wojtas  2014-09-22 12:28:05  host: 77-45-40-174.sta.asta-net.com.pl

    Po tygodniu od złożenia reklamacji dostałem rekompensatę na konto i odpowiedź, że wszystko jest ok. Ale nie jest. Mając minuty uzyskane w promocji minuty za minuty nie działają na play. Pisalem raz jeszcze. Ciekawe czy do końca roku ogarnął ten systemowy burdel. Szkoda, ze nie dali darmowych do wszystkich po doładowaniu za 55 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    147. ~ORANGE to lipa PA PA  2014-09-25 16:48:56  host: 193-22-83-73.komster.pl

    Promocja na kartę 19 groszy na kartę dla 35 tysięcy kto pierwszy ten lepszy po doładowaniu zostaje dezaktywowana Orange to lipa i już nie chce mieć z nimi nic wspólnego SPADAM PO WYKORZYSTANIU ŚRODKÓW . SPRAWA DO UKE PRZECIEŻ MIAŁA OBOWIĄZYWAĆ DO KOŃCA ROKU Ale strzelili sobie w pietę,

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148. ~P  2014-10-30 13:01:12  host: poczta.bimsplus.com.pl

    czy ta promocja utrzymuje się cały czas podczas skakania po taryfach?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149.  2014-12-23 18:42:31