Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 150 tys. internautów Vectry

150 tys. internautów Vectry

sirmark 13 Marca 2008 16:33

0 0

Operator kablowy Vectra przekroczył liczbę 150 tysięcy abonentów internetu. Do końca roku operator planuje zdobyć jeszcze ponad 20 tys. abonentów internetu.

Zainteresowani korzystaniem z oferty firmy mogą wybierać pomiędzy pięcioma pakietami, udostępniającymi prędkość przesyłu danych od 128 do 6144 kb/s. Dodatkową atrakcją tej promocji są tzw. paczki, pozwalające obniżyć opłaty za wykorzystywane usługi.




Pakiet

Umowa na 12 m-c

Umowa na 27 m-c

DLA WYMAGAJĄCYCH 6 Mb/s

140,90 zł

5 zł przez 3 m-ce, potem 130,91 zł

DLA AKTYWNYCH 2 Mb/s

99,91 zł

5 zł przez 3 m-ce, potem 89,90 zł

DLA RODZINY 1 Mb/s

58,90 zł

5 zł przez 3 m-ce, potem 48,90 zł

DLA CIEBIE 512 kb/s

54,90 zł

5 zł przez 3 m-ce, potem 44,90 zł

DLA STARTUJĄCYCH 128 kb/s

29 zł


Z roku na rok obserwujemy wzrost powszechnej wiedzy na temat korzyści z posługiwania się internetem, rośnie liczba jego użytkowników. Wzrasta także zapotrzebowanie na usługi telewizji cyfrowej. Dlatego rozwój usług cyfrowych jest głównym elementem strategii VECTRY - mówi Tomasz Żurański, prezes zarządu Vectry - W planach do końca bieżącego roku mamy uruchomienie dostępu do internetu w kolejnych kilku miastach i zdobycie ponad 20 tys. nowych klientów tej usługi.

Vactra obejmuje swoim zasięgiem 120 miast i dociera do 657 tys. gospodarstw domowych.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~lordi  2008-03-13 16:38:26  host: atropos.tpi.pl

    W jakim mieście kabelkiem ten necik może lecieć?

  • 0

    2.  2008-03-13 16:42:24

    #1 no trzeba sobie sprawdzic na stronie vectry

  • 0

    3.  2008-03-13 16:45:31

    ja mam z Vectry i ..brak słów...

  • 0

    4. ~Adi  2008-03-13 16:52:18  host: proxy2.wlb.vectranet.pl

    Ja mam pakiet 2mb/s - jak widzicie roznica cenowa miedzy 1mb a 2mb jest spora wiec srednio jestem zadowolony

  • 0

    5.  2008-03-13 17:08:44

    to trzeba bylo nie brac... teraz podobno przy 1Mbit w nocy jest do 4Mbit. Tylko niestety w mniejszym miescie nawet tego nie ma. U mnie nie sprzedaja wiecej niz 512Kbit, ale fakt w nocy jest do 2Mbit

  • 0

    6.  2008-03-13 18:01:16

    Ja posiadam opcję 512 z poprzedniej oferty. Mieli mnie przełączyć na 1024 do końca tamtego roku, ale okazało się, że nie jest to możliwe ponieważ serwery są przepełnione. W BOKu powiedzieli, że podnieśli tylko 256->512, a muszą zostawić zasoby na podłączenie nowych klientów. Facet wyjaśnił, że mają dużo podłączeń, staniały szybsze opcje oraz wprowadzili taryfy nocne. To fakt, bo trochę moich podpisało z nimi umowę. Tyle mam im do zarzucenia, a jeśli chodzi o jakość to jest świetna.

  • 0

    7.  2008-03-13 18:36:24

    mam 1Mbit/s, zmierzyłem przed chwilą na dsl.cz i oto co mi pokazało: Rychlost připojení k internetu: 1,576 Mbit/s Rychlost stahování dat: 201,7 kByte/s. Jak przeprowadziłem teścik w nocy to średnio wyszło około 4 - 4,5 Mbit/s. Vectra dużo się poprawiła pod względę usterek i jest ich teraz bardzo niewiele. Mam jeszcze od nich telefon i tv.

  • 0

    8. ~  2008-03-13 18:51:24  host: 87-205-251-240.adsl.inetia.pl

    No niestety na stronie tej firmy nie sposób znaleźć zasięg. Ale to standard

  • 0

    9.  2008-03-13 19:12:26

    Ja korzystam z Vectry od 2 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć :-) mam net i telewizję

  • 0

    10. ~marens  2008-03-13 23:34:55  host: apn-77-115-163-60.gprs.plus.pl

    Mam nadzieje, ze ten net nie jest takiej jakosci jak TV od nich

  • 0

    11.  2008-03-15 20:27:40

    piszecie że w nocy.. a można wiedzieć dokładniej w których godzinach? "w nocy" ja rozumiem że to od 22 do 6 rano. ciekawa oferta :-)

  • 0

    12.  2008-03-17 00:08:51

    kowcio: W godzinach 23-1 oraz 8-11 jest 2x prędkość, a od 1 w nocy do 8 rano 4x. Czyli jednym słowem pół doby mamy większą prędkość niż ta podstawowa.

Dodaj swoją opinię