Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "15% więcej w sieci Plus" - promocja doładowań

"15% więcej w sieci Plus" - promocja doładowań

sirmark 3 Września 2009 14:22

0 0

Polkomtel przygotował promocję dla użytkowników prepaid (Simplus, Sami Swoi, 36.6 i iPlus simdata) oraz mix (MixPlus). W ramach bonusu, doładowujący konto na stronach internetowych operatora do 16. września, otrzymają gratis 15% kwoty.



Zasilenia trzeba dokonań na stronach: plus.pl , zasilenia.simplus.pl , zasilenia.36i6.pl , zasilenia.samiswoi.pl lub zasileniamix.plus.pl.




Bonus można wykorzystać na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Promocja obowiązuje dla doładowań w kwocie 30-99 zł w Simplusie, MixPlusie, 36.6 i iPlus simdata oraz 20-99 zł w Sami Swoi.

Zobacz: regulamin promocji "15% więcej w sieci Plus" (plik .pdf; 62 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~  2009-09-03 15:12:15  host: v01-16.opera-mini.net

    A ja wczoraj kupilem kartę w telepompce bez problemu:/ Jeszcze skasowało mi 10 zl za pakiet który kosztuje 6:/ gowno... Ale moze jeszcze sobie doladuje do tego dnia;)

  • 0

    19.  2009-09-03 15:12:59

    ~impassive - no nie naładujesz dopóki się nie nauczyć czytać ;-)

  • 0

    20. ~  2009-09-03 15:26:09  host: v03-07.opera-mini.net

    Ja sie z tego ciesze..zaladuje do 19 pare razy..a moze plus zrobi stala promocje typu:miedzy 1a5 kazdego mies 15% wiecej (swoje kanaly lub np.z wybranymi bankami)?mirekb

  • 0

    21. ~tomala  2009-09-03 15:33:57  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    3. jls: taka promocje dostaniesz od Orange tylko jest jedna gwiazdka :"Do wykorzystania na uslugi w Orange"

  • 0

    22. ~jojo  2009-09-03 15:35:09  host: eea102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo (15) to już nawet nie masz tego "prywatnego" Simplusa, którego numer znali jedynie Twoi najbliżsi znajomi? Wybacz nie śledzę na bieżąco Twoich wypowiedzi. ;-)

  • 0

    23. ~bate  2009-09-03 15:37:07  host: dot79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    już lepsze promocje mieli, a przecież teraz muszą ludzi do sowich doładowań ściągnąć, zatem nie kumam czemu taka uboga wersja tym razem

  • 0

    24. ~tomala  2009-09-03 15:38:00  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    14. ~edek: dokladnie! Zobaczcie ceny w sklepach, wielu z Was nie zdaje sobie sprawy jak wysokie marze narzucaja sprzedawcy - a oni tylko podaja towar z polki. Ilez wiecej wysilku musi wlozyc producent.

  • 0

    25. ~Daniel_K  2009-09-03 16:08:41  host: emo169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Baa... w Mobilkingu dawają 50% to jest dopiero coś... a nie jakieś marne 15 % :/

  • 0

    26. ~z  2009-09-03 16:14:30  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    polkomtel prowadzi trudne negocjacje z dystrybutorami, a o klientach jednak nie zapomniał - ja to doceniam. BTW zobaczycie, że nie dość że się dogadają to jeszcze inni operatorzy będą mieli przetarte szlaki w walce o niższe marże

  • 0

    27.  2009-09-03 16:24:08

    tomala - wyprodukowac to żadna sztuka (chinskie małe raczki robia all za bezcen), sprzedac to jest cos, akwizytoryz zawsze beda najlepiej oplacani...

  • 0

    28. ~tomala  2009-09-03 16:34:45  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    28: czy ja pisalem o chinach jestesmy z Polsce i tu tez produkujemy jakbys nie zauwazyl. Zaraz napiszesz ze 99% tego co wokol nas to made in China - ale to chyba Twoj swiat.

  • 0

    29. ~Minus  2009-09-03 17:12:22  host: 77-254-148-201.adsl.inetia.pl

    Nie ma doładowań w punktach sprzedaży to trzeba zrobić promocję doładowań przez internet.Niech się w d..ę pocałują

  • 0

    30. ~taka prawda  2009-09-03 17:17:16  host: ava138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tomala: Kto ma wysokie marże ten ma. Im większy sklep tym marża większa bo sklep to wymusi na hurtowniku. Taki np MM lub Saturn ma conajmniej 40% marży na wszystkich produktach. A co najśmieszniejsze sprzęt RTV sprzedaje po cenach sugerowanych i nic nie obniżą.

  • 0

    31. ~Franziska Bronstein  2009-09-03 17:24:07  host: wap.mobile.project4.pl

    Zachwycająca promocja! Wprost zwala z nóg. Powinna się nazywać "Doładuj ją na leżąco". O karcie SIM myślałam oczywiście.

  • 0

    32. ~jojo  2009-09-03 17:45:03  host: eea102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Franziska Bronstein (32) - chyba dawno faceta nie miałaś...? Wyposzczona jakaś jesteś. Radzę Ci znajdź sobie prędko kogoś, kto Cię "doładuje". ;-)

  • 0

    33.  2009-09-03 17:45:40

    Nie no normalnie super :D

  • 0

    34.  2009-09-03 18:58:21

    Natomiast od 16 wrzesnia wiodacy operator jest pewien podpisania porozumienia z dystrybutorami

  • 0

    35. ~  2009-09-03 20:44:28  host: 94.254.234.26

    @34: Z czym masz problem?

  • 0

    36.  2009-09-03 22:23:52

    Czyli w 36i6 będzie teraz 65% gratis? Teraz będę musiał wykonać skomplikowane obliczenia, żeby obliczyć, czyli bardziej opłaca mi się kupić doładowanie na Allegro, czy na stronie Polkomtela.

  • 0

    37. ~  2009-09-07 14:28:58  host: doh117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sam fakt dania czegoś "na przeprosiny" jest miłym gestem ze strony operatora. Szkoda że tylko 15% ale spoko, mimo wszystko bardziej podobają mi się promocje w stylu happy day pomarańczy, fakt ze tylko jeden dzień ale zawsze to kilka godzin. Na ploty wystarczy.

Dodaj swoją opinię