Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 15. urodziny Plusa - początek imprezy na Facebooku

15. urodziny Plusa - początek imprezy na Facebooku

Q! 4 Października 2011 13:16

0 0

4. października Plus rozpoczął na Facebooku świętowanie swoich 15. urodzin. W zorganizowanym z tego tytułu pierwszym konkursie do wygrania są telefony Sony Ericsson XPERIA mini.

Aby wziąć udział w konkursie, należy złożyć Plusowi życzenia urodzinowe, zawierające się w 135 znakach. Spośród wszystkich życzeń złożonych danego dnia jury wybierze dwa najciekawsze, a ich autorzy otrzymają telefon Sony Ericsson XPERIA mini. Autor najciekawszych życzeń wybranych spośród wszystkich zgłoszeń również otrzyma telefon.




Konkurs trwa od 4. do 10 października i dostępny jest na facebookowym profilu sieci pod tym adresem. Aby wziąć udział w zabawie, należy wybrać zakładkę 15 urodziny Plusa.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Regulamin promocji 15. urodziny Plusa (plik .pdf; 431 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    20. ~Kamil  2011-10-04 16:04:10  host: apn-95-41-229-42.dynamic.gprs.plus.pl

    Wydawało mi się, że 15 urodziny Plusa będą za rok.

  • 2

    21. ~  2011-10-04 16:17:54  host: dct13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na urodziny pogarszają ofertę? Ciekawa taktyka.

  • 0

    22.  2011-10-04 17:06:39

    @18 Ta Siemensa s25 bez baterii :]

  • -1

    23.  2011-10-04 17:09:03

    @22 ale takie piękne życzenia, no i wierszem.

  • 0

    24. ~  2011-10-04 17:22:10  host: 193.201.36.41

    mieli świetować z Rihanną, ciekawe czy ta imprezka się odbędzie

  • 0

    25.  2011-10-04 17:46:12

    ~Kamil - polskie sieci GSM ruszyły w 1996 roku. Za rok minie 15 lat odkąd jestem wyznawcą Plusa ;-)

  • 0

    26. ~riki2  2011-10-04 17:55:42  host: us21.boltbrowser.com

    Rocznica rocznicą , ale ten telefonik to bym miał ochotę wygrać,szkoda że to tylko reklama.

  • 0

    27.  2011-10-04 18:08:56

    W zeszłym roku dawali fajne pakiety Muzodajni. Zależnie od staży numeru w sieci. Chociaż nie pamiętam czy to z okazji rocznicy było czy promocja usługi? Chyba z okazji rocznicy, bo właśnie wielkości pakietów zależne od stażu były jak pamiętam. Mogliby zrobić podobną promocję - dla wszystkich by była, tylko zapewne większośc zapyta po co komu to jak są miliony plików za darmo bez łaski?

  • 0

    28.  2011-10-04 20:48:07

    W zeszłym roku z okazji urodzin Plusa dostałem pakiet 100min wewnątrz sieci na miesiąc. A w tym roku już pewnie nic? w sumie wszystko mi jedno, jedyne co mnie łączy z Plusem to ich infrastruktura via krajowy roaming;)

  • 1

    29. ~mirekb  2011-10-04 22:15:21  host: apn-95-41-70-53.dynamic.gprs.plus.pl

    @28 od lat tak tez uwazam.fajnie miec dobrą technicznie siec jaka ma polkomtel i miec ceny play..120min za15zł.nikt juz nie ma takiej oferty.1 za2 dołozy min i nic lepszego nie ma jak dla mnie- 8gr min

  • 0

    30. ~Orange2  2011-10-04 22:17:19  host: dsv4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dalej w simplusie wyświetlany jest stan konta na wyświetlaczu ? a zasięg poprawili ?

  • 1

    31. ~  2011-10-04 23:07:50  host: ddg40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to Heyah i TT godnie uczciły 15-te urodziny Plusa.

  • 0

    32. ~a_lex  2011-10-04 23:14:06  host: public-gprs66352.centertel.pl

    27 - tak, tamta akcja była w Urodziny, na mnie przypadło wtedy 100 utworów. Na pewno będą jeszcze jakieś akcje, w końcu ten konkurs trwa do 10 października, po którym spodziewam się później też jakiś aktywności.

  • 0

    33.  2011-10-05 11:20:35

    32. ~a_lex - ja dostałem 2x250 + 3x100 ;-) Pomijam "bonusy" z numerów mojej siostry (1x250+2x100) i szwagra (1x250) - to wymagało ode mnie trochę zachodu, bo musiałem pozakładać im konta na plus.pl itp. Ale warto było ;-)

  • 0

    34. ~Madoxxx  2011-10-06 14:18:11  host: 80.48.17.122

    Niewiarygodne, że to już 15 lat! Z "wielkiej trójki" - Idea, Era został tylko Plus!!!

  • 0

    35. ~  2011-10-10 14:00:39  host: dpw140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że z racji urodzin Plus zmodyfikuje nieco swoją ofertę bądź wprowadzi jakieś bonusy- choć 1 dniowe, tak by każdy użytkownik sieci dczuł urodziny. Poza tym pozostali operatorzy systematycznie coś wprowadzają. W orange zorganizowali na facebooku zabawę z kodami, a potem dali jeszcze dodatkowe bonusy dla osób przedłużających umowę (przynajmniej w biznesie)

  • 0

    36. ~Slavo  2011-10-11 15:01:13  host: afmi30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na 14 urodziny byłem w kinie 15 sami olali a 16 oleję ja 3 numerami....oferta plusa to teraz ... ()

  • 0

    37. ~Molly  2011-10-13 13:52:30  host: 80.48.17.122

    Jak to sami olali 15-lecie? Kilka fajnych akcji bylo!

  • 0

    38. ~  2011-10-14 00:26:06  host: dcn66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na 15-lecie lepiej by wprowadzili roczną ważność konta w S+.

  • 0

    39.  2011-10-31 20:54:52

    I mam Xperię :)

Dodaj swoją opinię