Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 15 tys. klientów mobile mBanku

15 tys. klientów mobile mBanku

WitekT 20 Lutego 2007 08:58

0 0
Pierwszy w Polsce MVNO - mobile mBank - od momentu startu w grudniu zeszłego roku zdobył 15 tys. klientów, z czego 90% to także klienci korzystający z usług bankowych mBanku. Choć tempo pozyskiwania jest na razie niewielkie, bank podtrzymuje plany 160 tys. klientów usług komórkowych do końca roku.

Wkrótce uruchomimy dostęp do Internetu za zryczałtowaną opłatą. Myślimy też o uatrakcyjnieniu cen, przede wszystkim dla osób, które korzystają z mBanku - powiedziała Magdalena Ossowska, rzecznik mBanku.


Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~shagg  2007-02-20 10:13:09  host: edf157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm może by uruchomili dostep do banku za free albo za 1zl miesiecznie przez gprs i poprawili dzialanie wapu to by sie ludzie korzystajacy z technologii mobilnych tacy jak na tym serwisie nie obrazili. a moze wrecz odwrotnie ;-) a na razie 1 telefon na 10 potrafi sie polaczyc przez wap z mbankiem. a pani na infolinii tlumaczy ze tak juz jest. i oni o tym dobrze wiedza hmm...

  • 0

    2.  2007-02-20 10:19:02

    Dziwne, bo ja problemu z zalogowaniem się na stronę wap mBanku nigdy nie miałem. A korzystałem z różnych telefonów... Motorola V360, Sagem myx7, Nokia 3100 i wiele innych.

  • 0

    3.  2007-02-20 10:25:23

    z tego ci mi powiedzieli do wapu mBanku potrzebna w telefonie stara przegladarka a wszystkie w miare nowe telefony maja nowe wersje

  • 0

    4. ~szalony  2007-02-20 10:27:50  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Thomas- nie jestes w temacie - serwis wap mbanku to porazka totalna - na wiekszosci nowych telefonow nie dziala !!!

  • 0

    5. ~cercoo  2007-02-20 10:31:09  host: 82.139.54.255

    Tak, ale na stronach mBanku pisze ze dostęp wyłącznie poprzez wap 1.1 a nowe telefony mają wap 2.0. Jak korzystałem z Nokii 3100 też nie miałem problemów. Jednak moim zdaniem to dziwne.

  • 0

    6. ~szalony  2007-02-20 10:33:38  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Wzorem dla mbanku powinien byc serwis Inteligo - tam mozna przez wap robic nawet dowolny przelew jednorazowy :)

  • 0

    7. ~shagg  2007-02-20 11:39:12  host: edf157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlasnie to jest najdziwniejsze z motka v360 serwos wapowy smiga ale juz z siemensem m55 nie ma szans. a wap w koncu jest standardem. wiec moim zdaniem to policzek wymierzony w mobilnych klientow mbanku. zwlaszcze ze teraz starsznie sie pchaja do telefonow. to niech dzialaja na telefonach jak nalezy. i niech biora przyklad z inteligo. w koncu malo ktory wlasciciel telefonu wie co to jest operamini 3 ;-) i jak z niej korzystac

  • 0

    8.  2007-02-20 12:08:57

    jak na razie to mało kto wie o istnieniu tego banku i wie co to w ogóle jest. To chyba nie świadczy dobrze o nim:]

  • 0

    9. ~teka  2007-02-20 12:09:00  host: dqa94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakoś trudno jest mi przekonać s8ię do mobilnych operatorów. Zostaję w starym dobrym Orange. Myślę, że są bardziej przyszłościowi. A ta oferta mBanku to czysty chwyt marketingowo-wizerunkowy.

  • 0

    10. ~OrangeOWIEC  2007-02-20 12:30:13  host: 212.160.172.70

    Wiadomość od: () IP: 212.160.172.70 najlepiej jakby dale dostep do internetu na laczach tepsy =)

  • 0

    11. ~andrew  2007-02-20 12:59:16  host: dqf28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jakoś nie wierze tym wirtualnym. Dla mnie silna i od zawsze jej wierny jestem to jest Era, a kiedyś była Idea.

  • 0

    12. ~mirekb  2007-02-20 13:00:49  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    a testowal ktos juz GPRS/EDGE/UMTS na mobile??jakie predkosci??napiszcie.co do dostepu do neta z ryczaltem to moze byc dobra oferta..sama karta sim,umowa bezterminowa(jak w BC za 48.80pln) limit 500MB ZA 30-35 PLN,JESLI MYSLA O CZYM TAKIM TO DOBRZE,FAKT ZE KORZYSTAJA Z SIECI PLUSA GDZIE KROLUJE MEGASZYBKI GPRS..ALE ZAWSZE MOBILNIE;-))

  • 0

    13. ~wazniak  2007-02-20 13:33:15  host: doy37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    edge w orange jest zdecydowanie najlepszy, a co do hsdpa to nie wiem, ale ja w orange w wawie nie narzekam. Srednio predkosc na żolku to 700-800kb/s. Czasem potrafi dojsc do 1.2. Zdarze sie, ze raz na tydzien zerwie, ale to i tak lepsze opcja jak dla mnie, niz wiele osiedlowych malych kablowek

  • 0

    14. ~shaibooze  2007-02-20 13:44:03  host: 212.160.172.70

    a po co mają rozbudowywać serwis wap, jak coraz więcej nowych telefonów bardzo dobrze radzi sobie z normalnym www przez np operę?

  • 0

    15. ~getITright  2007-02-20 14:37:36  host: chello087206213042.chello.pl

    no cóż 15 tys... myślę że na to jest tylko jedna nazwa, totalna klęska i porażka :D ale w suemie nie dziwie się, z tak denną ofertą dziwne by było żeby było więcej, pewnie i tak z tych 15 tys połowa już nieaktywnych :D

  • 0

    16.  2007-02-20 14:52:07

    ~wazniak--- taaaa najlepszy EDGE w Orange :D, jak ja kupowałem karte do laptopa to testowałem wszystkie sieci i orange miało najgorsze transfery max. 60kb, a nie sądze żeby w warszawce na EDGE były super transfery (duże przeciążenia sieci GSM)

  • 0

    17. ~kw  2007-02-20 15:39:29  host: auw138.internetdsl.tpnet.pl

    @14 a ja mam średnią prędkość w iplusie 1,3-1m5 mbps :)

  • 0

    18.  2007-02-20 20:25:04

    Jak dadzą 500 mb za 30-40 zeta dla klientów mBanku to już mają jednego chętnego ;)

  • 0

    19. ~tf  2007-02-21 02:28:21  host: 213-192-115-50.softlab.gda.pl

    do dupy to mobile, kupilem i wyrzucilem. Wrecz taki nie wypal przekonuje mnie zeby zabrac konto z mbanku, i powaznie sie nad tym zastanawiam teraz (owszem wczesniej tez myslalem, ale teraz juz prawie postanowione)

  • 0

    20. ~Stefan  2007-02-21 15:33:26  host: ant49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzwonilem do nich z informacja ze chce sprzedawac ich startery i doladownia. Olali mnie. Zaczekamy az beda wreszcie we wszystkich kioskach z gazetami i podobnych punktach. Moze tam wreszcie zmadrzeja.

Dodaj swoją opinię