Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 15 gr do 3 osób w POP - usługa "3 lepsze numery"

15 gr do 3 osób w POP - usługa "3 lepsze numery"

WitekT 5 Kwietnia 2006 13:14

0 0
Najprawdopodobniej od piątku w ofercie POP pojawi się usługa pozwalająca wykonywać połączenia do 3 wybranych osób w sieci Orange za 15 gr za minutę.

Ilość numerów, jaką można aktywować, zależy od długości stażu w sieci. Na początku można aktywować 1 numer, po drugim miesiącu – 2, a po roku 3 numery.

Długość stażu w sieci można sprawdzić SMS-em pod numerem 130, wpisując w treści JAK DLUGO.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 155
  • 0

    136. ~  2006-04-08 11:39:58  host: mnemosyne.tvtom.pl

    ta promocja "pitus" nie działa w Orange Go tylko w POP ale można łatwo przejsc do POPa z Orange Go prziecież. Podaje link gdzie znajduje sie regulamin do tego:http://www.sendspace.com/file/842nic lub prześle na maila jesli ktoś chce:))

  • 0

    137. ~lidka  2006-04-08 19:32:16  host: eoq78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiec jak to jest z tymi minutkami za 13 groszy..? Już sobota a tu ani widu ani słychu na temat aktywacji. :-/

  • 0

    138. ~  2006-04-08 19:47:01  host: mnemosyne.tvtom.pl

    http://www.sendspace.com/file/842nic tu masz lidka regulamin zastosuj sie do niego i bedzie juz dzialac:))

  • 0

    139. ~Marek  2006-04-08 20:08:22  host: bzd170.internetdsl.tpnet.pl

    A jest to z sekundowym naliczaniem czy bez??

  • 0

    140.  2006-04-08 20:48:33

    Sekundowe naliczanie. Az tak do bani nie jest ta promocja :)

  • 0

    141. ~edmundo  2006-04-09 11:24:59  host: bzd170.internetdsl.tpnet.pl

    a jest naliczanie sekundowe??to sie nawet nie oplaca z tego wzgledu ze za 12ZL mom 40 min i dzwonie na idea i stacjonarne a tu ino 3 nr z oranga;/

  • 0

    142. ~Bob  2006-04-09 20:25:50  host: pc167.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl

    Simplus tradycyjnie znowu daje du*y, tragedia, totalane zlamasy.Nawet pomaranczowy jest juz od nich lepszy.

  • 0

    143. ~KaBoBeK  2006-04-10 13:59:28  host: 80.50.243.158

    5 zł aktywacja usługi ;/

  • 0

    144. ~wojcyc  2006-04-10 19:22:38  host: nat-w3.e-net.pl

    miesieczny koszt wynosi 5zl niezaleznie od tego ile numerow wybierasz

  • 0

    145. ~  2006-04-10 20:34:01  host: blt207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem promocja nie jest zla,ale mogli postarac sie lepiej,przynajmniej aby koszt aktywacji taniego numeru byl duzszy,w TakTaku wznosi on 9 msc!!! W Popie tylko 30 dni!!!

  • 0

    146. ~ona  2006-04-11 11:48:28  host: aczs30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak aktywowałam jeden numer i co kasę mi ściągneli a promocja nie działa!!!SUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!

  • 0

    147. ~Krz  2006-04-11 12:31:48  host: awg202.internetdsl.tpnet.pl

    babeo! To zobacz promocję Tanie numerki. To przecież to samo tylko, że za 19 gr i można wybrać 5 numerów za każdy płacąc 5 zł. I za te 5 zł możemy gadać za 19 gr przez 9 miesięcy. Tak jest w Erze w Tak Taku.

  • 0

    148. ~ms93  2006-04-11 14:35:09  host: aaku90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jakos od zawsze mam wstret do orange (kiedys do idei). sam nie wiem czemu ale nie potrafilbym uzywac komorki majac orange.

  • 0

    149. ~Delfin  2006-04-11 20:54:17  host: chq22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Juz pare latek siedze w POP-ie.Dlugo wybieralem i mysle ,ze rozsadnie.Nawet SMS z kompa mam darmowe.

  • 0

    150. ~lukaszbydg29  2006-04-12 02:33:35  host: w3cache.n.intelink.pl

    Koszt aktywacji jest zawsze taki sam – 5 zł brutto niezależnie od ilości numerów, których dotyczą tanie połączenia. Tuż przed upływem ważności usługi, wysyłamy Ci SMS-a z przypomnieniem.

    Aktywacja ważna jest 1 miesiąc.

  • 0

    151.  2006-04-12 15:38:27

    **lukaszbydg29 Nie 5 zł brutto a 5,20 zł. A najciekawsze jest to, ze w reklamie nie ma slowa o tym haraczu.

  • 0

    152. ~mucuss  2006-04-12 16:23:45  host: azm26.internetdsl.tpnet.pl

    ciekawe @ralph czy w jakiejkolwiek innej reklamie jest o tym mowa?!

  • 0

    153.  2006-04-13 10:19:35