Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 145 tys. klientów Orange Finanse

145 tys. klientów Orange Finanse

LuiN 30 Czerwca 2015 15:46

6 3

Od pojawienia się Orange Finanse na rynku, konto w usłudze wybrało 145 tys. klientów - poinformował na blogu Orange Wojciech Jabczyński.

 

Zobacz: Orange Finanse z mobilnymi płatnościami NFC

Otwarcie i prowadzenie konta Orange Finanse jest bezpłatne, zwykłe przelewy internetowe również, wypłaty z bankomatów w całej Polsce też kosztują 0 zł, jeśli klient wykonuje 5 transakcji kartą w miesiącu. Oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 10 tys. zł) wynosi 3,5%.




Założenie konta bankowego odbywa się w całości online i dzieje się z poziomu smartfonu oraz aplikacji mobilnej. Telefonem można płacić zbliżeniowo w technologii NFC, wypłacać gotówkę w bankomatach największych banków w Polsce czy robić zakupy online wykorzystując BLIK.

Zobacz: 150 tys. nowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe
Zobacz: T-Mobile Usługi Bankowe - ponad 1000 nowych klientów dziennie

Źródło tekstu: Orange     
Źródło zdjęć: Orange

w sumie: 13
  • 1

    1. ~ola  2015-06-30 15:59:53  host: ip-37-248-255-196.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    czyli taki mBank z darmową karta za 5 transakcji.. skończą jak TMuB - opłaty = wypowiedzenia...

  • 0

    2. ~pabloki  2015-06-30 16:22:49  host: 37.31.122.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    oferta słaba , to po prostu sobie istnieje, kreciłem sie po jednym z salonów by zobaczyc czy dosprzedają to konto ,pracownicy wogóle o tym nie wspominaja klientom zawierajacym umowę . w sumie to idzie im po 9 mcach od startu -145 tys.- tak samo jak tmub bo tamci chwalili sie że po roku mają 500 tyś ale zapomnieli dodać że po sync odziedziczyli ok. 320 tys. więc liczba klientów przyrasta podobnie. bardziej jednak ciekawi mnie jak wygląda u obu statystyka martwych kont które łatwiej utrzymac w przypadku orange finanse bo jezeli nie korzysta sie z karty wcale-lezy w szufladzie- to nie ma opłaty za karte. to ile oni chcieli miec tych klientów w trzy lata? 2 mln? podobnie tmub ale to sie żadnemu nie uda (chodzi o aktywne konta)

  • 1

    3. ~mati  2015-06-30 16:23:36  host: user-94-254-209-191.play-internet.pl

    ja konto w tumb jeszcze mam, ale karta już zamknięta.

  • 0

    4.  2015-06-30 16:37:26

    Na dole taka czcionka, że nie można tego przeczytać...

  • 0

    5. ~pabloki  2015-06-30 16:50:05  host: 37.31.122.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @3 zamykając konto w tmub nie zapomnij poprosić o potwierdzenie , najlepiej w placówce bo moga nie zamknąć konta. pamięta tez o wypowiedzeniu umowy ramowej bo inaczej nadal bedziesz klientem . jesli nie masz zadłużenia to na podst regulminu przysługuje zamkniecie konta bez okresu wypowiedzenia bo utrudniaja to.

  • 0

    6.  2015-06-30 16:51:24

    można i trzeba porównać z innymi bankami http://tlp.is/6rh

  • 0

    7. ~kkk  2015-06-30 16:53:16  host: 212.160.172.87

    oferta jest bardzo dobra dla Klientów Orange. Jak macie kilka usług w Orange to co miesiąca dostajecie extra kasę na konto. Ja jestem bardzo zadowolony i zrezygnowałem z Pekao. Warto świadomie wybierać konta. Mam nadzieję, że oferta szybko się nie zepsuje. :)

  • 0

    8. ~pabloki  2015-06-30 16:55:59  host: 37.31.122.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @6 no jak korzystasz z takiej porównywarki to gratuluję intelektu. brak w tej porównywarce wielu informacji na temat opłat a te podstawowe to tylko wabik. lepiej przegladac toip ze stron konkretnych banków a najlepiej wątpliwości wyjaśniać z bok banków.

  • -1

    9.  2015-06-30 17:37:59

    A propos banków... Już 3. transza danych klientów Plus Banku powinna być w Sieci... Ktoś coś wie na ten temat, gdzie można poczytać o saldach kont ludzi? Bo jakoś tak ucichła ta cała afera ;-)

  • 0

    10. ~  2015-06-30 17:44:06  host: ace183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6, i dać ci zarobić, pacanie - tego już nie napiszesz?

  • 0

    11. ~ggrree  2015-06-30 18:36:49  host: public-gprs517045.centertel.pl

    Mam u nich rachunek, strefa okazji słaba i robi sie coraz slabsza. Praktycznie o każdy bonus trzeba sie upominać. Za nową umowę 150 zl dostałem po reklamacji. Za przedłużenie Neostrady nie dostałem, twierdzą ze nie zrobiłem zgłoszenia. Teraz czekam na rozwiązanie kolejnej reklamacji za zwrot płatności kartą zbliżeniową, miałem dostac ponad 500 zl. Znając życie równie nie otrzymam tej kasy.

  • 0

    12. ~ggrree  2015-06-30 18:40:43  host: public-gprs517045.centertel.pl

    Przy zamknięciu rachunku również możecie sie spotkać z niespodzianką. Bank odmówi zamknięcia gdy nie ma waszego wzoru podposu. Dzieje sie tak gdy konto zostalo założone na podstawie wykonanego przelewu z innego banku. Wtedy konieczna jest wizyta w oddziale lub u notariusza. Pytanie gdzie ten bakn ma oddzial. Naszczescie rachunek otworzyłem podpisując umowę przy kurierze.

  • 1

    13. ~pabloki  2015-06-30 21:35:08  host: 46.205.106.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    orange finanse? a po co to komu. podobnie tmub.

Dodaj swoją opinię