Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 14 lutego "gorące nowości" w ofertach Plusa

14 lutego "gorące nowości" w ofertach Plusa

msnet 8 Lutego 2018 14:36

7 4
plus 14 lutego

Plus zapowiedział poprzez swój profil na Facebooku "gorące nowości w ofertach". Start w Walentynki.

Oferta abonamentowa sieci Plus nie zmieniała się przez wiele ostatnich miesięcy, zarówno ta dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Może się to zmienić już w przyszłym tygodniu, na kiedy operator zielonej sieci zapowiedział poprzez media społecznościowe gorące nowości w ofertach. Czego dokładnie będą one dotyczyć, jeszcze nie wiadomo. Gdy czegoś się dowiemy, na pewno o tym napiszemy.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | polkomtel | walentynki

w sumie: 17
  • -1

    1.  2018-02-08 14:39:30

    Oby te gorące nowości nie były tylko tanimi biletami wstępu do ich muzealnego skansenu techniki.

  • 1

    2. ~pabloki  2018-02-08 14:45:32  host: user-188-33-81-225.play-internet.pl

    @1 a czy do muzealnego skansenu techniki mogą być drogie bilety? musza byc tanie

    to będzie oferta firmowa podbna do niedawnej tmobile dla firm.

  • 1

    3.  2018-02-08 15:17:13

    Konkurencja dodała trochę szczegółów gsmonline można poczytać.

  • -1

    4.  2018-02-08 15:21:19

    @3, piotrzet - szczegóły u nas też zaraz będą. News się tworzy :)

  • -1

    5.  2018-02-08 15:24:04

    Spoko podałem tylko informacje dla niecierpliwych i post na forum również wstawiłem ;)

  • 0

    6. ~  2018-02-08 15:32:33  host: bnh38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telix sie wychylil ?

  • 0

    7.  2018-02-08 15:32:35

    Będą regulaminy, się oceni ;-)

  • 0

    8. ~+  2018-02-08 15:36:30  host: a26-02-02.opera-mini.net

    Niech wróci stary dobry + ! I stare dobre reklamy ! A skansen mi nie przeszkadza .

  • 0

    9. ~syska  2018-02-08 15:40:12  host: 92.60.132.22

    na gsmonline są opisane nowe taryfy Plusa

  • 0

    10.  2018-02-08 15:45:05

    @4 czyzby news sie tworzył na podstawie informacji z innych portali ?

  • 0

    11. ~mirekb  2018-02-08 15:48:18  host: 188.146.197.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    minuty miedzynarodowe 120 wychodzacych za 20zl w abo 30 i 40.za50zl w ramach abo.moze ceny miedzynarodowych chociaz w eog znormalnieją

  • 0

    12.  2018-02-08 16:27:19

    @10, goldenmen - Plus wysłał materiały o 15:12, u nas wpis był o 15:28.

  • 0

    13. ~Maciek24  2018-02-08 16:28:41  host: aahg205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może jakaś promocja doładowań na tłusty czwartek? Już dawno nic nie było?

  • 0

    14.  2018-02-08 19:37:26

    @ 10 konkurencjyjne portale podały info o nowej ofercie wczesniej niz telepolis o godz 13:01 pierwsze info o nowej ofercie plusa bez szczegółów a telelpolis podobne info o 14:36. konkurencja publikowała szczegóły o godz 15:15 !!! czyli 3 minuty po mailu. A telepollis szczyci sie ze o 15:28 opublikował newsa.

  • 0

    15.  2018-02-09 10:10:25

    13 - a kiedykolwiek na tłusty czwartek było?

  • 0

    16.  2018-02-09 10:11:20

    goldenmen - jeśłi to jest wyścig, wyczytałeś gdzie indziej, ja bynm nawet nie zaglądał na badziewne serwiscy, którym nie zależy na natychmiastowym informowaniu czytelników ;-)

  • 0

    17.  2018-02-09 10:29:17

    @14, goldenmen - ale wiesz, że godzinę publikacji można sobie ustawić ręcznie, albo dać sam lead i potem aktualizować? Przez takie durne dyskusje planujemy zupełnie usunąć godzinę publikacji. Nie dostaliśmy oferty wcześniej z embargo, a ciśnienie nazigramar jest tak duże, że wolimy przeczytać zanim opublikujemy. Nie da się w 3 minuty poznać oferty, pociąć grafiki i wstawić kompletny news z ankietą. To i tak była praca 2 osób w tym samym czasie.

Dodaj swoją opinię