Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 13 nowych modeli telefonów w Play - cenniki

13 nowych modeli telefonów w Play - cenniki

LuiN 7 Sierpnia 2009 11:53

0 0
Marcin Gruszka zamieścił na swoim blogu tabele z cenami 13. nowych modeli telefonów, które trafiły dziś do oferty Play.

play nowe telefony play nowe telefony na zyczenie

HTC Hero, Samsung i8910 Omnia HD, Samsung S3600 oraz Sony Ericsson W995 trafią do oferty podstawowej, zaś do oferty telefonów na życzenie trafi 9 modeli Nokii. Nowe Nokie to: 1209, 1661, 2760, 6700 classic, 6720 classic, 8800 Gold Arte, 8800 Sapphire Arte i N79.

Pierwsze informacje na temat nowych modeli w ofertach Play przedstawiliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~GregoryMc  2009-08-07 16:56:34  host: 82.160.209.76

    a jest już hero w salonach??

  • 0

    33. ~get  2009-08-07 17:46:04  host: host-81-190-84-109.gdynia.mm.pl

    chyba ich popier....ło z tymi cenami, po co się krępować - nich jeszcze drożej niż w sklepie dadzą !

  • 0

    34. ~get  2009-08-07 17:49:02  host: host-81-190-84-109.gdynia.mm.pl

    @zawi23 - to w większości płatni agenci W3 piszą o zasięgu play, ja na zasięg też nie narzekam, zresztą jak nie ma zasięgu play co się zdarza bardzo rzadko, to jest zaswięg plusa, a dla mnie to jest nieodczuwalne, jakość połączeń jest rewelacyjna, też mnie nigdy nie rozłączyło, więc generalnie wiadomo kto wypisuje tutaj bajki o zasięgu itp...

  • 0

    35. ~dominiaz  2009-08-07 18:37:31  host: 83.142.206.150

    Poszukuje jakiegos salonu play w Łodzi gdzie mozna juz dostac HTC Hero. Orientuje sie ktos?

  • 0

    36. ~  2009-08-07 19:37:38  host: wapgw4.wapgw.era.pl

    @34 get jak zwykle pierniczysz glupoty. Przeglądnij telepolis, tutaj kazda rada na czkajace polaczenia w playu brzmi "reczne wyszukiwanie i wybierz PLUSa". Z czego to wynika twoim zdaniem, jakis spisek W3 czy gowniana jakosc fioletowego karła?

  • 0

    37. ~  2009-08-07 19:43:11  host: t06-09.opera-mini.net

    Get jest zasadniczo trolem komenatrzy wiec jego slowa trzeba czytac odwrotnie. A co do cen get znow robi z sie ie idiote

  • 0

    38.  2009-08-07 20:09:56

    Widzę że get znowu swoje "złote myśli" nam tutaj funduje z niego czasami można się pośmiać, ale w większości jest po prostu żenujący. Co do zasięgu, cóż Play ma swój zasięg, ale co do zasięgu Plusa mam bardzo duże strzeżenia, jest bardzo dużo dziur w zasięgu, jest mnóstwo takich miejsc w całej Polsce, dużo nie trzeba szukać np. w odległości gdzieś 5 km jest parę dziur w zasięgu Plusa, bez urazy ale według mojego zdania Orange ma najstabilniejszy zasięg w mojej okolicy. Tylko w Orange znowu zła jakość połączeń (przerwy 1-2 sekundy w trakcie rozmowy) w każdym bądź razie coś za coś, ale teorię o mega zasięgu Plusa można sobie między bajki wsadzić.

  • 0

    39.  2009-08-07 20:10:38

    5km od Lublina.

  • 0

    40. ~greg  2009-08-07 20:17:10  host: 228-11-60-210.proxy.au.edu.tw

    Ich słaby zasięg widoczny jest na każdym kroku. Chociaż by to że te pakiety internetowe są tylko na ich nadajnikach, na które ciężko trafić. A jak ktoś przez pomyłke nie spojrzy gdzie jest i będzie korzystał z netu to niezły rachunek przyjdzie bo w Play 12gr/100kB. Ale także oferty zbyt dobrej też nie mają.

  • 0

    41. ~gypsyy  2009-08-07 20:45:10  host: dxw86.internetdsl.tpnet.pl

    do #28 ... jakie głupoty opowiadasz mieszkam w szczecinie i uwierz mi że zasięg to PLAY akurat ma najlepszy... i nie mówie tylko o centrum ale również miejscowości przygraniczne takie jak kołbaskowo czy lubieszyn. Najlepiej sprawdz czy masz wszystko ok z telefonem ... ja mam starego poczciwego Samsunga Z370 i nie mam żadnych problemów (tak samo było na N73, E63, L760, V3, Iphonie 2g i 3g oraz na HTC Hero przy testowaniu :)). Pozdrawiam wszystkich Plejowiczów.

  • 0

    42.  2009-08-07 21:10:38

    ~greg to wyłączasz net jednym kodem na roamingu Plusa i spokój masz.

  • 0

    43. ~neo  2009-08-07 22:12:03  host: aeii177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to ja się kiedyś przejechałem na ręcznym ustawieniu plusa mając play. Nie można było się dodzwonić, były szumy i jakiś komunikat chyba o przeniesieniu rozmów czyli jakieś bzdury kompletne, szybko musiałem wrócić do automatu. Gdyby w tamtym momencie telefon miał posłużyć jako alarmowy to mogły być ofiary.

  • 0

    44. ~  2009-08-07 22:56:08  host: d90-141-34-0.cust.tele2.pl

    czy to przy powiększeniu mi się coś pozmieniało (imo strasznie mała czcionka), czy ja tam widzę umowę na 40 miesięcy i SE W995 droższego od HTC Hero? Masakra :P

  • 0

    45. ~Del  2009-08-07 23:20:01  host: dynamic-62-87-167-172.ssp.dialog.net.pl

    #40 ale głupoty piszesz - a znasz taką funkcję, że możesz sobie zablokować internet jeśli jesteś poza zasięgiem sieci Play? No to proszę doczytaj sobie stronę Playa i nie będziesz miał problemu z płaceniem za internet przy połączeniach poza macierzystą siecią. Pozdr.

  • 0

    46.  2009-08-10 01:28:54

    @41 jakos z era moj telefon nie miewa takich problemow, n73 rowniez, e65 takze. a z play klopoty... dlatego tez podziekowalem za ich uslugi.

  • 0

    47. ~lopez  2009-08-11 11:54:02  host: apn-77-113-178-220.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie da się ukryć. Play ma kiepską jakość, Począwszy od zasięgu, na obsłudze klienta skończywzy. Nie dość, że wcale nie są tans, to jeszcze kiepscy

  • 0

    48. ~jarekt  2009-08-12 11:25:27  host: edc152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak dla mnie play ma najlepszy zasieg oraz jakosc obslugi (o cenach nie wspominajac). Wlasnie przedluzylem umowe o kolejne 2 lata i nie musialem stac w kolejce w salonie (BC mam w erze i tam sa normalnie bilety z numerkami kolejkowymi!). Zasieg tez najlepszy - mam firmowke w Orange i jak nie moge sie dogadac dzwonie z prywatnego w Play. O cenach sluchawek nawet nie pisze bo dostalem Hero 2 dni po premierze w kraju za 500 zl przy abo 65 zl.

  • 0

    49. ~Piotrek  2009-08-14 14:12:22  host: chello089078130167.chello.pl

    To ciesz się ze kupiłes Hero bo nigdzie go nie ma. Sa jakieś zapisy śmieszne. Też chciałem podpisac umowe na kolejne dwa lata, poszedlem w środe do salonu i dowiedziałem się ze Hero nie ma i nikt nie wie kiedy będzie. Więc chyba dam sobie niestety spokuj i przeniose się do innej sieci. Dla mnie to niepoważne żeby w 21 wieku 2 dni po premierze nie było już telefonów w salonach. Pracownicy salonu mowili że dostali dwie sztuki tylko, to jest kpina. Play ma wyłączność na ten model miesiąc od daty premiery więc 3 tygodnie jeszcze poczekam i kupie w innej sieci.

  • 0

    50.  2009-08-16 15:45:03

    Hero przy wysyłce kurierem jest dostepny przy przedłużaniu umowy, nie długo będzie aktualizacja magazynu e-shopu i dla njowych klientów również będzie dostepny. PLAY poprostu jak go wprowadził nie sądził, że tylu chętnych będzie go chciało...

  • 0

    51. ~Piotrek  2009-08-16 23:43:12  host: chello089078130167.chello.pl

    Własnie nie jest dostępny nigdzie, przy przedłużeniu umowy także. Jeśli do końca przyszłego tygodnia go nie będzie to poczekam az będzie w Erze.

Dodaj swoją opinię