Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 13 marca rusza mobilny hackathon BrainCode Mobi

13 marca rusza mobilny hackathon BrainCode Mobi

LuiN 5 Marca 2015 20:47

1 1

W piątek 13 marca wystartuje druga edycja hackathonu BrainCode Mobi przygotowana przez Grupę Allegro przy współpracy z najlepszymi uczelniami w Polsce. Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ odbywać się będzie jednocześnie w czterech miastach: Krakowie, Poznaniu, Toruniu oraz Warszawie.

Uczestnicy hackatonu, czyli maratonu programowania dla informatyków, będą w czteroosobowych zespołach rywalizować w tworzeniu aplikacji mobilnej. Będą dwie kategorie konkursowe:
 • tworzenie dowolnej aplikacji w oparciu o SDK danej platformy mobilnej,
 • stworzenie w oparciu o API serwisu Allegro.pl aplikacji na dowolną platformę mobilną.

Hackaton zacznie się w piątek, 13 marca o godzinie 16:00. Po rejestracji uczestników i krótkim wprowadzeniu rozpocznie się programowanie, które zakończy się w sobotę o godzinie 17:00. Jury rozpocznie wówczas ocenę projektów. Uczestników będą wspierać profesjonalni mentorzy, a wszystkie projekty ocenią doświadczeni jurorzy, doświadczeni zarówno w kwestiach technicznych, jak i biznesowych.

Najlepsze projekty zostaną wyróżnione podczas finału. Każdy członek zwycięskiego zespołu w każdym mieście otrzyma Kindle Paperwhite. W poszczególnych miastach zwycięskie zespoły mogą liczyć na specjalne nagrody, jak szansa na wsparcie przy uruchomieniu startupu.
Do drugiej edycji BrainCode Mobi mogą zgłaszać się wszyscy zainteresowani tworzeniem aplikacji mobilnych: początkujący studenci jak i osoby, które na co dzień, zawodowo czy hobbystycznie, zajmują się podobnymi zagadnieniami: developerzy, testerzy i projektanci UX.

BrainCode Mobi#1 from Filmpoint on Vimeo.


,br> W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli wziąć udział w otwartych warsztatach. Będzie można zapoznać się z zaawansowanymi zagadnieniami dotyczącymi tworzenia aplikacji dla wybranych platform mobilnych oraz poznać inne ciekawe technologie. Na miejscu będzie można spotkać specjalistów od technologii mobilnych i backendowych z Grupy Allegro, koderów na wszystkie platformy mobilne i specjalistów z branży.

Źródło tekstu: Grupa Allegro     

Dodaj do:

Tagi: braincode mobi

w sumie: 2
 • 0

  1. ~pabloki  2015-03-05 21:25:59  host: 46.205.206.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Redakcja pisała o tym już że końca roamingu nie będzie?

 • 1

  2. ~Gandalf  2015-03-05 23:06:30  host: user-94-254-133-9.play-internet.pl

  Ciekawe jakie nagrody dla zwycięzców

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet