Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 13-latka mistrzynią USA w pisaniu SMS-ów

13-latka mistrzynią USA w pisaniu SMS-ów

WitekT 24 Kwietnia 2007 11:12

0 0

lg vx9900mMistrzostwa USA w szybkości pisania SMS-ów, które odbyły się w Nowym Jorku, wygrała 13-letnia Morgan Pozgar pokonując 250 konkurentów. Główną nagrodą było 25 tys. dolarów ufundowane przez LG.

W konkursie należało jak najszybciej bezbłędnie napisać zdanie z musicalu Merry Poppins: Supercalifragilisticexpialidoucious! Even though the sound of it is something quite atrocious. If you say it loud enough you'll always sound precocious. Zwyciężczyni zajęło to 42 sekundy.




Wiele pretensji mieli startujący do firmy LG, która dostarczyła do konkursu model VX9900, który zamiast klawiatury numerycznej ma pełną w układzie QWERTY.

Zwyciężczyni "trenuje" codziennie, wysyłając miesięcznie ponad 4 tys. SMS-ów. Na szczęście ma abonament za 10 dolarów, który pozwala wysłać ich nieograniczoną ilość.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~jojo  2007-04-24 12:13:00  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    A potrafi jeszcze rozmawiać z ludzmi...?

  • 0

    13. ~Beneficjent  2007-04-24 12:24:38  host: publiczny110.sysnet.pl

    Biedne dziecko, współczuję dziecku a także ludziom, którzy dostają te smsy - nieźle musi maltretować sporą grupę osób swoim spamem. Na konkursie używała LG VX9900 (enV) z klawiaturą QWERTY.

  • 0

    14.  2007-04-24 12:25:47

    wcale się jej nie dziwie. Ja dziennie pisze około 50 SMSów ( 1 500 miesięcznie )

  • 0

    15.  2007-04-24 12:34:26

    ale przecież w heyah był no, prawie no-limit sms, 5 PLN tygodniowo, czyli średnio 20 pln miesięcznie, to było bodajże 1200 smsów na tydzień, czyli 4800 miesięcznie ..

  • 0

    16. ~mike  2007-04-24 12:36:59  host: proxy5.tkdami.net

    @Animatter - i co z tego, chcialbys miec takie dziecko? Bo ja nie.

  • 0

    17.  2007-04-24 12:40:06

    OMG, ciekawe jak wglądają jej palce xD

  • 0

    18.  2007-04-24 13:20:20

    i klawiatura telefonu...biedny telefon...

  • 0

    19.  2007-04-24 13:26:58

    Hehe, znam kogoś o podobnych możliwościach. Anyway, ten LG posiada klawiaturke numeryczną na zewnątrz, więc nie wiem o co chodziło owym startującym w konkursie, którzy narzekali na QWERTY... .

  • 0

    20. ~p  2007-04-24 14:00:26  host: nat-mo1.aster.pl

    ja w orange mam darmowy nr i dziennie pisze ok 100 smsow co w miesiacu daje ok 3tys. W sumie to jest normalne bo pisze z moja dziewczyna. Ale tak szybko sms nie pisze jak ona hehehe pzdr

  • 0

    21. ~tarkin  2007-04-24 14:09:50  host: 193.201.167.200

    a ja mam darmowy numer(orange) i dzwonie:)chyba lepiej niz pisać??:)pozdr

  • 0

    22. ~  2007-04-24 16:28:47  host: 87-205-217-63.adsl.inetia.pl

    Nagrody od LG nie wziąłbym nawet, gdyby mi zapłacili.

  • 0

    23. ~ojejejj  2007-04-24 16:30:03  host: chq234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja od dwóch lat mam nieresetowany licznik smsów i wyszło mi ich 1129!!! Przez 2lata - jakieś 2smsy na dzień.. Tyle, że pisanie na komórce mnie drażni..

  • 0

    24.  2007-04-24 21:02:11

    ciekawe jak jej palce znoszą 4000 SMSów miesięcznie. Niech poda markę kremu, który stosuje ;-)

  • 0

    25. ~guess who :D  2007-04-25 13:38:16  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    @Gruby - to jest choroba - psychiczna :]

  • 0

    26. ~inter  2007-04-25 20:53:19  host: public-gprs77657.centertel.pl

    licznik smsów od grudnia zeszłego roku tj 12.06 >> 32 694 odebranych i >> 19 436 wysłanych. 18 lat/POP/Pakiety sms po groszu/dziewczyna mieszkająca 86KM odemnie/ tego sie nie odczuwa ale czasami w 2 godziny wysyłam ok 150 smsów... . a czasami moje smsy to 2-3-4 znaki zawierające głównie emotkę, do tego dochodzą święta ( opcja wyślij do wielu) i tym sposobem można nabija sobie statystyki do bólu... . Pozdrawiam wszystkich piszących... . ;)

  • 0

    27. ~  2007-04-26 13:11:04  host: pc67.miasto.gdynia.pl

    @inter - zgłoś się do najbliższego lekarza psychiatry :D

  • 0

    28. ~Wiola  2010-01-25 20:43:28  host: host-89-229-41-78.torun.mm.pl

    i tak szybciej piszę xD

  • 0

    29. ~karolina  2010-01-27 08:52:59  host: ecg122.internetdsl.tpnet.pl

    cześ mam na imie karolina bardzo mi szkoda was ja mażesz to odpisz domnie

  • 0

    30. ~karolina  2010-01-27 08:55:59  host: ecg122.internetdsl.tpnet.pl

    bardzo bym pomogłam ale niewiem jak

  • 0

    31. ~wiola  2010-01-27 08:57:51  host: ecg122.internetdsl.tpnet.pl

    ja mam chłopaka co ma ma inie kacper

Dodaj swoją opinię