Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 13 kandydatów do fotela prezesa Exatela

13 kandydatów do fotela prezesa Exatela

WitekT 18 Grudnia 2007 17:29

0 0
13 zgłoszeń wpłynęło w konkursie na stanowisko prezesa Exatela. Jak informuje firma, wśród nich są osoby znane w branży telekomunikacyjnej, m.in. menedżerowie mający doświadczenie i osiągnięcia w rozwoju rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Zgodnie z zasadami postępowania kwalifikacyjnego nazwiska kandydatów nie są ujawniane. Rada Nadzorcza postanowiła, że rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zostaną przeprowadzone 8. i 9. stycznia.


Źródło tekstu: Exatel     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~ttt  2007-12-18 20:26:34  host: 157.25.234.255

    ... a i tak wygra "wskazany" :-)

  • 0

    2. ~NanoGee  2007-12-18 21:00:09  host: ip-157-25-234-1.multimo.gtsenergis.pl

    Od kiedy jest moderacja komentarzy na telepolis?

  • 0

    3. ~NanoGee  2007-12-18 21:02:46  host: ip-157-25-234-1.multimo.gtsenergis.pl

    A to chyba tylko przy komentarzach dotyczacych telefonow. Przy newsach tego nie ma.

  • 0

    4. ~abc  2007-12-18 22:19:34  host: aeip138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten fotel o który tak się biją jest zabytkowy czy ze złota ;))

  • 0

    5. ~Templariusz  2007-12-19 07:58:42  host: staticline23090.toya.net.pl

    No właśnie... Ktoś to łamie zasadę niekasowania komentarzy...

  • 0

    6.  2007-12-19 08:40:29

    Kto łamie?

  • 0

    7. ~Templariusz  2007-12-19 09:08:02  host: staticline23090.toya.net.pl

    Dziwi mnie tylko dlaczego mój pierwszy komentarz został skasowany :(

  • 0

    8.  2007-12-19 09:23:52

    Templariusz: bo pewnie napisałeś "pierwszy" albo coś w tym stylu. Ogólnie z żalem stwierdzam, że Twoje komentarze nie prezentują zbytnio poziomu. Istnieje jeszcze możliwość, że kilknąłem "kasuj" niechcący - czasem się zdarza mimo, że jest to tak zrobione, żeby nie było łatwo o przypadek. Generalna polityka cały czas jest taka sama - nie kasujemy. I tego się trzymamy, co udowodniliśmy dyskutując z wieloma nieprzychylnymi nam rozmówcami.

  • 0

    9. ~Templariusz  2007-12-19 11:05:22  host: staticline23090.toya.net.pl

    Pierwszy komentarz w tym newsie to: "Ja jestem jednym z kandydatów :D". Po za tym już kiedyś rozmawialiśmy, gdy dzwoniłeś na infolinie jednego z oPeratorów :)

  • 0

    10.  2007-12-19 11:46:44

    9: nie pamiętam takiego komentarza, więc skasować musiałem niechcący, za co przepraszam. Po drugie - o jaką rozmowę Ci chodzi?

  • 0

    11. ~Templariusz  2007-12-19 13:55:01  host: staticline23090.toya.net.pl

    Testowałeś UMTS i połączenie było zrywane :)

  • 0

    12.  2007-12-19 14:07:19

    Gratuluję jednemu z operatorów pracownika. Pewnie czas na weryfikację kadry:) Czas na zmiany:)

  • 0

    13. ~Templariusz  2007-12-19 16:50:44  host: staticline23090.toya.net.pl

    Masz rację :) Bardzo mało tu osób z tak wysokimi umiejętnościami jak moje :)

  • 0

    14.  2007-12-19 18:15:52

    Templariusz: hym... nie przypominam sobie takiego faktu - naprawdę... Nie mylisz mnie z kimś innym, z jakimś innym dziennikarzem? Bo nawet typ bym miał...

  • 0

    15. ~Templariusz  2007-12-19 19:15:09  host: staticline23090.toya.net.pl

    To było jakieś 7-9 miesięcy temu. Wywołałeś małe poruszenie :) Cytuję słowa osoby, która słyszała rozmowę: "Trzeba naprawić problem, bo nas obsmaruje" :D

  • 0