Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 13. grudnia mBank ujawni szczegóły MVNO

13. grudnia mBank ujawni szczegóły MVNO

WitekT 7 Grudnia 2006 16:23

0 0
13. grudnia mBank zaprezentuje szczegóły swojego nowego projektu - MVNO w sieci Polkomtela.

Nasza redakcja będzie obecna na tej konferencji, a nasi czytelnicy będą informowani na bieżąco o jej przebiegu.

Więcej o MVNO mBanku pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~Zico  2006-12-07 17:56:01  host: 213.158.194.228

    Ciekawe dlaczego wybrali akurat te date? Nie brzmi to optymistycznie.

  • 0

    3.  2006-12-07 17:57:28

    taa, i dostęp do serwisu transakcyjnego tylko przez mBankostradę :P

  • 0

    4. ~noname  2006-12-07 18:47:47  host: efa173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyżby w końcu pierwsze MVNO, własnym oczom nie wierzę. Pierwsze i ostatnie w tej sieci bo pewnie jeszcze nie znają "możliwości" sławnej plusianej platformy bilingowej co prawda dla pre-paid ale kto wie co tak naprawdę mają dla abo.

  • 0

    5. ~mirekb  2006-12-07 18:55:56  host: host-100-141.gprsbal.plusgsm.pl

    z tego co mi mówia "słuchy na miescie" to oficjalnie oglosza to tylko a jak benda ruszac tak serio to juz z nową platforma.wierze w to oczywiscie..ale sprawdze;-))pozdr.moze wreszcie cos zacznie sie ruszac na naszym skostnialym rynku teleinformatycznym..

  • 0

    6. ~~wojtek  2006-12-07 20:19:05  host: 195.189.142.170

    Konkurencji nigdy za wiele.

  • 0

    7. ~dt  2006-12-07 20:37:40  host: wap.plusgsm.pl

    Noname- platforme musi miec mBank swoja...

  • 0

    8.  2006-12-08 00:43:02

    gdyby jeszcze uslugi wap dzialaly normalnie. ale moze za duzo wymagam ;-)

  • 0

    9. ~  2006-12-08 01:04:54  host: 195.189.142.222

    Słyszałem, że mBank chce być pierwszym mvno. Styczen to dobry czas na start. P4 ruszy pewnie około marca, T-Mobie około maja. mBank da impuls dla kolejnych wirtualnych, którzy do tej pory ślamazarnie prowadzili rozmowy z operatorami. Pierwszy wirtualny bank, pierwszy wirtualny operator - mBank ;-)

  • 0

    10. ~PLANET  2006-12-08 03:17:22  host: gprs10.orange.pl

    9#: opatentuj haslo i zrob copyright, jeszcze bedziesz zbijal na nich lots'o'cash ;)

  • 0

    11.  2006-12-08 09:39:27

    hmm jak będzie ciekawa oferta to kto wie czy nie wezmę sobie kolejnej karty :>

  • 0

    12. ~Karol  2006-12-08 09:58:52  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Zico: a coś Ty taki przesądny? No nie myślałem, że ktoś w obecnych czasach może źle patrzeć na liczbę 13 :) Za dużo horrorów się chyba naoglądałeś;)

  • 0

    13.  2006-12-08 10:27:29

    A mój bank (marmurowy jak najbardziej) zostawił w skrzynce kontaktowej wiadomość, że od nowego roku zmienia sposób autoryzowanaia dyspozycji - przechodzą na kody jednorazowe... Na szczęście też token będzie oferowany bo przecież nie wiem jak często musiałbym o te kary kodów prosić... ;-) A jakie to nieygodne nosic/wodzić ze sobą!

  • 0

    14. ~Przemolog  2006-12-08 10:29:39  host: alj26.internetdsl.tpnet.pl

    Karol - chyba młody jesteś (bez urazy). Zicowi,jak przypuszczam, chodzi o 25 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.

  • 0

    15.  2006-12-08 11:19:00

    *wlo: mBank sobie poradził w ten sposób, że kody dostajesz SMS'em na kom. I problem z głowy: nie trzeba nosić papierowych spisów kodów, token też zbędny. A co do MVNO - zobaczymy co czas przyniesie (w mBanku siedzę już dobrych parę lat i póki co się nigdzie od nich nie wybieram)

  • 0

    16. ~  2006-12-08 11:26:41  host: 195.189.142.222

    Są ludzie, którzy korzystają z banków marmurowych. Sami dają się doić takiej dojarce... ja w moim banku byłem ostatni raz 4 lata temu... jak zakładałem konto.

  • 0

    17. ~jimmy55  2006-12-08 11:44:06  host: 193.138.110.138

    jeśli banki idą w MVNO, to tpsa moze zacznie sprzedawac uslugi finasowe?

  • 0

    18. ~Karol  2006-12-08 12:00:01  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Przemolog: nie jestem najmłodszy ale w stanie wojennym miałem 4 latka;) Nie patrzę więc w przeszłość (tak jak większość idiotów u władzy), a w przyszłość. Stan Wojenny był i kojarzy mi się głównie z opowiadaniem o Jaruzelskim zamiast Teleranka:) Niech tak więc zostanie w mojej świadomości. Trzeba iść naprzód, a nie rozpamiętywać w nieskończoność czołgi na ulicach:)

  • 0

    19.  2006-12-08 12:20:19

    pedros77 - problem, że ja się nie zaloguję na konto z komorki - nie pozwalają na to zabezpieczenia ;-) Nawet jeśli mam przeglądarkę z możliwością szyfrowania połączeń. Ja też się nie wybieram nigdzie z mojego banku. 16. - i nie jest to dojenie żadne. To nie wiem dlaczego mit jest. Banki jak mBank są owszem dobre, ale jak MVNO czy pre-paidy - do bardzo podstawowych usług ;-))) Takich to ja potrzebowałem 15-10 lat temu, kiedy tylko wypłaty przelewali na konto (a i tak z oporami pracodawcy to robili). Ja już teleranka nie oglądałem 13.12 tamtego roku. Ale pamiętam piękny słoneczny, zimny poranek z zaspami odgarnietego (!!!) śniegu o wysokości 2-3 metry oraz brak chleba w osiedlowym "samie" otwartym w niedziele w godzinach 7-9 żeby świeży chleb i mleko ludzie mogli kupić... Chleb odjeżdzał wojskowymi "gazikami" do koszar...

  • 0

    20. ~jimmy55  2006-12-08 12:31:38  host: 193.138.110.138

    z pewnościa jest olbrzymia grupa klientów , ktorzy poszukuja prostych tanich usług głosowych. Jeśli do takiej grupy mBank skieruje ofertę, to będzie ciekawie. Nie wszyscy przecież muszą korzystać z bankowości internetowej. Poza tym płatności mobilne w oparciu o technologię GSM są przygotowywane i były nawet ostatnio prezentowane przez mPay w Wawie. To jest pewnie właściwy produkt dla bardziej zaawansowanych klientów.

  • 0

    21. ~Przemolog  2006-12-08 18:29:24  host: alj26.internetdsl.tpnet.pl

    Karol - ja uważam, że teoretycznie ta data jest dobra jak każda inna i nie sądzę też ,aby przez ogłoszenie tej oferty 13.12 ktokolwiek poczuł się urażony. Ale pomysł jest nie do końca dobry, bo message do targetu może być mało dostrzegalny na tle hucznej celebry tragedii narodowej :-(.

Dodaj swoją opinię