Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 124 tys. klientów korzysta z iPlusa

124 tys. klientów korzysta z iPlusa

WitekT 23 Listopada 2006 12:36

0 0
Z iPlusa korzysta aktualnie 124 tys. klientów - poinformował Przemysław Bukato, który w Polkomtelu odpowiada za tę ofertę.

To więcej niż w konkurencyjnej usłudze blueconnect w Erze, z której do końca roku ma korzystać około 100 tys. klientów. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Najprawdopodobniej podobną liczbą aktywacji Twojego Internetu i Business Everywhere może pochwalić się Orange.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Szalony  2006-11-23 12:52:38  host: asx3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus udostepnil bardzo dobra mape interaktywna na swoich stronach :) niestety jak patrze na zasieg edge/umts w Lodzi i okolicach to nie jest mi do smiechu :((( Poczekam do konca roku tak jak Plus mi odpisal i nie bede juz nic narzekal ;) a jak Plus slowa dotrzyma to znaczy ze jednak to porzadna firma :) poczekamy zobaczymy...

  • 0

    2. ~zib  2006-11-23 12:52:49  host: 217.97.135.146

    w ERZE jest ponad 100 tys już teraz to trochę stare dane i liczba klientów rośnie szybko po wprowadzeniu HSDPA.

  • 0

    3. ~Szalony  2006-11-23 12:57:22  host: asx3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do poczatku grudnia ma byc ladna pogoda to technicy moga bez obaw na maszty wchodzic i je do edge przystosowywac :))) Bo jak przyjdzie zima - snieg itp to podobno- nie wchodzi sie na maszty(tylko w ostatecznosci)akurat u mnie sa 2-a maszty... a jak jednak Plus nie da edge na planowanych stacjach to... zostawie to bez komentarza...

  • 0

    4.  2006-11-23 13:03:34

    Trzeba jeszcze dodać, że I-plus ma ofertę na kartę, czego chyba Era i orange nie ma ? I to jedyny plus i-plusa... bo na tą chwilę Era z HSDPA jest najszybsza...

  • 0

    5. ~jaski  2006-11-23 13:20:55  host: 199.67.140.83

    HSDPA ma równiez PLUS w Wawie, także Era nie jest taka szybka.

  • 0

    6.  2006-11-23 13:23:40

    Ale plus ma tylko w Warszawie...

  • 0

    7. ~Robo  2006-11-23 13:28:16  host: bbu29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Szalony - cisnij mocno Plusa, to moze i UMTS-a szybciej bedziesz mial. Plus ma np. pozwolenia na budowe stacji GSM/UMTS we Wloszczowej (moze to robota EDGEara Gosiewskiego albo za sprawa tamtejszego Stolbudu) i w liczacym tylko 150 mieszkancow Dryszczowie (gm. Zmudz, woj. lubelskie).

  • 0

    8.  2006-11-23 13:47:52

    Robo- narazie poczekam bo podobno w 4 kwartale ma być "już" edge na lokalizacji Aleksandrow - Łódź Romanów. Na dziś tylko gprs jest . Jeśli jednak do stycznia edge nie będzie to chyba nigdy nie będzie a Plus pewnie dopiero w 2008roku da tu umts :( Założe się o wszystko że napewno ktoś z Plusa czytał na telepolis moje "żale" i wniosek mi nasuwa się sam-jeśli faktycznie nie będzie edge Plusa bądź co bądź w części aglomeracji łódzkie -potencjalnie 30tys mieszkańców wliczając część łodzi romanowa to sądzę że nic moje nawet listy nie dadzą i po prostu jednak przejdę do Ery . I kompletnie bym tego posunięcia Plusa nie rozumiał :( Nadal pozostaje mi czekać i mieć nadzieję.

  • 0

    9.  2006-11-23 13:55:59

    a czy oni wliczyli w to, także klientów którzy mają aktywnego iPlus'a do karty SIM?

  • 0

    10.  2006-11-23 14:04:53

    D@rio: wydaje mi się, że tak.

  • 0

    11. ~remi  2006-11-23 14:23:30  host: chello087206151164.chello.pl

    no ja mam simdatę że zużytym limitem startowym i raz doładowaną kwotą 10zł To chyba też i-plusa używam mimo że karta gdzieś od 1,5 miecha leży w szufladzie?

  • 0

    12. ~koral  2006-11-23 15:07:20  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    a ja mam internet plus... jak podpisywałem umowę to czegoś takiego jak iplus jeszcze nie było, więc ciekawe gdzie mnie wliczyli? ;)

  • 0

    13. ~A  2006-11-23 15:18:34  host: fhv210.internetdsl.tpnet.pl

    Zastanawiam się dlaczego jeszcze Era i orange nie wprowadziła czegoś takiego jak SIMDATA w Plusie.

  • 0

    14.  2006-11-23 16:41:40

    Szalony spójrz na zachód od Łodzi, po trasie 12/14 ;-) Zdaje sie, że Łodź może sobie pomarzyć tylko o takim obszarowo zasięgu ;-) Dodam, że jakoś dziwnie zachowuje się następny BTS w mojej okolicy... Albo literka "G/E" na wyświetlaczu w 6233 nie jest zsynchronizowana ze zmianą stacji, albo... miałbym niebawem jeszcze większy zasięg EDGE?? ;-)

  • 0

    15.  2006-11-23 17:06:44

    Ja na iPlusa nie narzekam w moich okolicach wszedzie jest EDGE i działa bardzo dobrze, jakbym nie miał edge w mojej okolicy to wybrał bym BlueConnect, Oranga nie wybrał bym nigdy bo mającfatalne transfery na edge (spoawdziłem to bo mam modem bez sim-locka)

  • 0

    16. ~  2006-11-23 19:55:49  host: abte178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era tak się chwali HSDPA, ale trzeba sobie zadać pytanie jakie ma w ogóle pokrycie zwykłaym UMTS w porównaniu do PLUSA.

  • 0

    17.  2006-11-23 20:00:07

    16: kwestię pokrycia "sygnałem" można rozważać przy 2G (TDMA), ale już byłbym ostrożny przy 3G (WCDMA) z racji efektu "pompowania komórek", czyli zależności wielkości komórki od jednocześnie obsługiwanych rozmów. A nodeB Plus ma akurat najmniej ze wszystkich 3 graczy (no, 4) na rynku. ;)

  • 0

    18. ~er  2006-11-24 00:30:19  host: b1b7-atm.krak.tke.pl

    *szalony skończ juz pisac o tym plusie i jego edge bo tego nie da sie juz czytac... co news to twoje zale... idz do salonu Ery kup sobie umowe na czas nieokreslony z BC i korzystaj z tego co jest, a nie strasz ze odejdziesz, bo tobie jednemu nikt nic specjalnie nie postawi i pora bys to zrozumial, a nie plakal jak dziecko...

  • 0

    19. ~szalony  2006-11-24 09:38:16  host: ary174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Er- badz spokojny ;) postawi i nie dla mnie ale dlatego ze jesli PLus mysli w mojej okolicy konkurowac z era musi kiedys dac edge :) no chyba ze Plus Lodz i okolice nie traktuje powaznie to wtedy badz pewny ze przejde do ery :)

  • 0

    20. ~tym  2006-11-26 15:10:54  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    a ja mialem miec niby taki super szybki umts w iPlusie, a tak naprawde to w porywach mam edge

Dodaj swoją opinię