Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 120 zł za przeniesienie numeru do Heyah

120 zł za przeniesienie numeru do Heyah

LuiN 28 Grudnia 2011 12:27

0 0
Klienci, którzy zdecydują się przenieść numer od dotychczasowego operatora do PTC i wybiorą ofertę Heyah dostaną 120 złotych.

Przez 6 miesięcy, po każdym pierwszym w miesiącu doładowaniu o wartości minimum 20 złotych klienci otrzymają bonus w wysokości 20 złotych. Bonusowe złotówki można przeznaczyć na dowolne usługi w Heyah.

Wszystkie doładowania o wartości minimum 20 złotych dają dodatkowo również możliwość wzięcia udziału w konkursie Sięgaj po więcej i wygrania nagród rzeczowych, w tym nagród głównych - skuterów Vespa.


Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    53.  2011-12-29 14:25:32

    Słoneczny (49, 52), no ok, ale faktem jest, że przez pewien czas (przed wchłonięciem przez Plusa) taka usługa jak "Esy Nielimitesy" wsieci 36.6 działała. Zanim popularne stały się pakiety wewnątrzsieciowe, PTC wprowadzając ofertę Heyah, która ostro konkurowała cennikiem także z Tak Tak'iem, także dobijała tą ostatnią? Takie rzeczy robi się celowo, a szczególnie teraz gdy istnieje możliwość MNP w do inne sieci w ciągu jednego dnia, aby zwyczajnie utrzymać bazę klientów u siebie tyle, że pod inną marką. Lepsze to, niż oddanie zupełnie bez walki tych klientów konkurencji.

  • 0

    54. ~  2011-12-29 14:28:44  host: 213.156.120.85

    szkoda, że nie można przenieść z heyah do heyah ;) ale teraz na pewno uda mi się namówić na przeniesienie moją siostrę :)

  • 0

    55. ~Słoneczny  2011-12-29 14:32:46  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    @53 No zgadza się. Nie da rady wprowadzić nowej marki bez uszczerbku dla pozostałych swoich ofert. Ale później już trzeba zacząć się odróżniać, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Sam przez długi czas korzystałem z oferty Sami Swoi (tak tu wyśmiewanej), a były tam ciekawe pakiety do plusa o których mało kto wiedział. Jednak ostatecznie te pakiety zostały wycofane i oferta wkrótce padła. Każdy tu ma trochę racji, a co będzie, zobaczymy. :-)

  • 0

    57. ~  2011-12-30 08:39:59  host: host-89-229-143-56.chelm.mm.pl

    Jestem taki biedny, że z pewnością przeniosę numer tylko dlatego, by dostać te 20 zł/mc. Zawsze to na fajki więcej zostanie...

  • 0

    58. ~mkkot  2011-12-30 10:30:32  host: ip-157-25-51-176.multimo.pl

    120zł to ja przez rok nie wydam we freshu, więc podziękuję. I nie żebym mało dzwonił.

  • 0

    59. ~mkkot  2011-12-30 10:31:19  host: ip-157-25-51-176.multimo.pl

    Ach, zapomniałem dodać, że strona heyah nie działa. To znaczy działa, ale jest w tym całym czymś przestarzałym... flashu znaczy.

  • 0

    60. ~lemur  2011-12-30 21:09:23  host: 77-253-195-57.adsl.inetia.pl

    @56, chyba można to zrobić online: http://www.heyah.pl/#/na-karte/przenies-numer , @54, to przenieś do innego opa i z powrotem do Heyah :P Niestety nie da się też przenieść numeru bezpośrednio z T-Mobile do Heyah i trzeba zahaczać o inną sieć.

  • 0

    61. ~  2011-12-31 19:30:32  host: user-31-175-17-128.play-internet.pl

    ha, to juz wiem gdzie przeniose numer ;) poczekam jeszcze na to odswiezenie oferty Heyah, które ma być.

  • 0

    62. ~jolka23  2012-01-03 20:15:26  host: dtm73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy przejdzie taki myk, że numer 501.. przeniosę do Play, otrzymam 60zł na konto, wydam to i zawinę ten numer do Heyah, gdzie zgarnę bonusy i dalej hop do Orange po bonusy i tak do końca roku aż księgowi zczają proceder ;)

  • 0

    63. ~  2012-01-03 20:19:25  host: 213.156.120.85

    @jolka23 można próbować :) Tylko, że po Heyah nikt już nic więcej chyba nie daje ;)

  • 0

    64.  2012-01-09 17:22:45

    @7 A to dobre, akt rozpaczy. Jeszcze chwilę temu nie było opcji przenoszenia numeru. Później ope robili to za Ciebie, wystarczyło zgłosić chęć. Teraz płacą za przejście a dla Ciebie to akt rozpaczy. Mi w takim razie na rękę.

  • 0

    65. ~  2012-01-09 17:34:57  host: z06-06.opera-mini.net

    62). A ti ti ! Ładnie to tak na waleta po sieciach biegać ?

  • 1

    66. ~  2012-01-12 23:01:36  host: z34-10.opera-mini.net

    wie ktos ile jest zl na karcie po przeniesieniu numeru do Heyah?

  • 1

    67. ~  2012-01-12 23:14:30  host: 89-69-70-80.dynamic.chello.pl

    @66, Niestety tylko 1zł

  • -1

    68.  2012-01-29 12:02:58

    Mam pytanie czy ktoś już sprawdził tą wiadomość? Dzwoniłem w tej sprawie do bok i powiedzieli że nic o tym nie wiedzą.

  • 0

    69. ~puz  2012-03-22 07:42:05  host: eic14.internetdsl.tpnet.pl

    rzenoszenie numeru do Heyah to droga przez mękę.14 wysłałem komplet dokumentów , 15 uzupełniłem dziś 21 jeden numer mam wyłączony a starterów jeszcze nie otrzymałem. Do play przenosiłem 15min.i na drugi dzień zmieniłem tylko SIM .DZIŚ ÓSMY DZIEŃ PRZENOSZENIA NIE MAM KART SIM A STARE SĄ JUŻ NIEAKTYWNE.

  • 0

    70. ~Puz  2012-03-22 18:48:20  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Dziś otrzymałem karty SIM oczywiście bez problemu się nie obyło jedna z kart nie aktywna .

  • 0

    71. ~  2012-04-22 15:04:20  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    Dlaczego ,czym to jest spowodowane iż po zakupie pakietu " 1000 SMS-ów do wszystkich sieci za 9 zł miesięcznie" SMS wysyłane w ramach sieci Heyah również są z tego pakietu odliczane.W heyah darmowe SMS-y do wszystkich w sieci masz w standardzie bez aktywacji, bez limitów tak brzmi opis na waszej stronie wiec skoro SA darmowe dlaczego są odliczane od płatnego pakietu ?

  • 0

    72. ~filip  2012-04-23 12:48:24  host: np-17-138.prenet.pl

    wie ktos czy te 20 zl idzie na konto glowne czy to sa extra zlotowki? Pozdrawiam. Jak nie chca zaprosic do podwojnego chyba trzeba tak kombinowac.

  • 0

    73. ~  2012-04-23 12:57:41  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    @72, konto główne.

Dodaj swoją opinię