Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 120 tys. osób skorzystało z ubezpieczenia w Orange

120 tys. osób skorzystało z ubezpieczenia w Orange

sirmark 9 Stycznia 2009 21:10

0 0

Na koniec 2008 roku ponad 120 tys. klientów Orange korzystało z ubezpieczenia - Bezpieczny Telefon lub Bezpieczny Rachunek - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik TP.



Dzięki pierwszemu ubezpieczeniu po zgubieniu lub kradzieży telefonu można dostać nowy aparat. Nie płaci się za rozmowy o wartości nawet do 4 tys. zł, jeśli zostały wykonane po utracie telefonu. Drugie ubezpieczenie chroni zdolność opłacenia rachunku telekomunikacyjnego w przypadku utraty pracy lub niezdolności do pracy.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2009-01-09 21:20:03

    Czyli prawie 13 milionów się nie skusiło jednak? Powiało optymizmem :)

  • 0

    2.  2009-01-09 21:52:52

    r,ale z ciebie pesymista (szklanka w polowie posta,hmmm?) :)

  • 0

    3. ~  2009-01-09 22:13:58  host: abnj35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1 - trzeba powiedzieć też jedno, że ta usługa ma bardzo słabą rozpoznawalność. Statystyczny Kowalski pewnie o tym wcale nie słyszał. według mnie wyniki i tak niezłe.

  • 0

    4.  2009-01-09 22:15:38

    A jaki jest koszt takiego ubezpieczenia?

  • 0

    5. ~kika  2009-01-09 22:40:10  host: 86-48-n1.aster.pl

    do abj.neoplus............> statystyczny kowalski to idiota, dlatego nie wie.

  • 0

    6.  2009-01-09 22:42:06

    Chyba pusta do 99,5% :D

  • 0

    7. ~tyt  2009-01-09 22:44:34  host: abk35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak duzo bo lwia czesc jak nie 95% byla wpychana ludziom za darmo do abonamentow przekraczajacych 100zl (np orange premium), ostatni raz jak mialem do czynienei z orangem (okolo rok temu) kosztowalo to 14zl miesiecznie. Na dodatek jak sie mial okazje przekonac moj przyjaciel kiedys kiedy mu skradziono w brutalny sposob telefon, to ubezpieczenie nie dziala jak powinno, pomimo zgloszenia jak nalezy (przewidziane w regulaminie) nie dostal omawianego tu "nawet nowy telefon", "nawet" jest tu strzalem w dziesiatke... okazalo sie, ze czepiali sie kazdego szczegolu i dostal ledwie 15% zwrotu wartosci telefonu za ktora to mogl wybrac telefon z oferty orange dla jego abonamentu... Takie jajca Panie...

  • 0

    8.  2009-01-09 23:02:03

    dlatego, nie korzystam z tego typu ofert. Bo weźmy te 14zł z postu powyżej, abo na 2 lata o daje 336zł, w sumie nie wiele, ale jeśli faktycznie zdarzy się kradzież aparatu to i tak (jak w poście powyżej) ciężko jest wyegzekwować należne profity z tytułu ubezpieczenia. dodam, że gdyby usługa działała jak należy (tzn np jak w UK), to skorzystało by z niej ok 50-70% abonentów.

  • 0

    9. ~  2009-01-09 23:26:09  host: f96-043.opera-mini.net

    Pewnie wszyscy pracownicy ptk centertel i tp to maja.innych beneficjentow brak..oni nawet dostaja nowy tel gdy poprzedni zniknie.mirekb

  • 0

    10. ~brunet_ka  2009-01-09 23:50:47  host: 78.8.220.233

    A ja mam pytanko, co zrobić, gdy zgubi się ubezpieczenie? Czy jest na to jakieś ubezpieczenie?

  • 0

    11. ~boczi  2009-01-10 01:39:30  host: apn-95-41-82-150.gprs.plus.pl

    Ubezpieczenie w Orange? NIGDY. Zapraszam do lektury - http://www.wykop.pl/ramka/97165/nie-bezpieczny-telefon-w-sieci-o range

  • 0

    12. ~skalarek  2009-01-10 02:43:35  host: nat10.siec.alfa.pl

    czy to nie jest aby kolejny pomysł tej dennej sieci na wyciągnięcie z klienta pieniędzy ? w ogóle jak dowodzi JKM ubezpiecza się tylko głupi...

  • 0

    13.  2009-01-10 05:52:26

    #2: ale gdzie ta szklanka jest pusta? Chyba u orange. To jest dla mnie pocieszające. Z resztą po przeczytaniu powyższych postów może zmieniłeś jednak zdanie i też zostałeś optymistą? :)

  • 0

    14. ~użytkownicy  2009-01-10 09:13:31  host: host8925215122.3s.pl

    Podobno orange to ulubiony operator wszystkich gejów.

  • 0

    15. ~re 10  2009-01-10 10:22:07  host: ars158.internetdsl.tpnet.pl

    Mozna wykupić ubezpieczenie od zgubienia ubezpieczenia, itd...:)

  • 0

    16. ~vol  2009-01-10 15:35:04  host: public8611.xdsl.centertel.pl

    Cymbal Jabczynski nie podal ze ubezpieczenie telefonu dawali w cenie dla ofert biznesowych. PR (show) must go one.

  • 0

    17. ~  2009-01-10 16:12:31  host: aasj133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    120 tys. frajerów http://peb.pl/showthread.php?p=1501093#post1499271 A ile skorzystało z ubezpieczenia podróżnego Generali ?

  • 0

    18.  2009-01-11 08:08:26

    Usługa dość ciekawa,w starych ofertach Premium bezpłatna,kilku moich znajomych skorzystało,poszło szybko i sprawnie,wymiana telefonu bezproblemowa.

  • 0

    19. ~kwistas  2009-01-11 17:55:04  host: w3cache.wignet.pl

    14. ja mam Orange, a nie jestem gejem. Z reszta co ma siec komórkowa do orientacji seksualnej? ~skalarek pomyśl raz proszę, sieć Era, sieć Plus też oferują taką usługę jak Orange.

  • 0

    20.  2009-01-11 19:51:11

    to mamy 14mln gejów w Polsce z czego jakaś ich część jest kobietą ;) ubezpieczenie jak to ubezpieczenie, jeśli jest taka możliwość to ok...

Dodaj swoją opinię