Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 120 tys. osób skorzystało z pakietu 20 GB z Orange

120 tys. osób skorzystało z pakietu 20 GB z Orange

orson_dzi 21 Marca 2018 11:19

10 2

orange 20gb

Urodzinowy pakiet danych w sieci Orange aktywowało już ponad 120 tys. klientów.

Z okazji 20 urodzin Orange udostępnił swoim klientom darmowy pakiet 20 GB. Można go wykorzystać we wszystkich ofertach, głosowych i internetowych, zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.






Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści 20 na numer 80820 (bezpłatny).

Istnieje również możliwość zdalnej aktywacji pakietu 20 GB na numerach Internetu mobilnego. W tym celu należy wysłać SMS-a o treści 20naNUMER, gdzie NUMER jest numerem telefonu w standardowym, 9-cyfrowym formacie - np. 20na500XXXYYY.

Pakiet można uruchomić do 12 kwietnia.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | 20 lat

w sumie: 37
  • 0

    18.  2018-03-21 13:30:10

    20. urodziny czegoś co nie istnieje od ponad 12 lat

  • 1

    19.  2018-03-21 13:30:58

    @12: darowanemu koniowi...

  • 0

    20.  2018-03-21 13:33:29

    @18 Jak nie istnieje? Zmienia (zmieniło) nazwę od 1998r. ale cały czas działa od 20 lat.

  • 0

    21. ~///  2018-03-21 14:02:13  host: public-gprs380377.centertel.pl

    10 - Powinno przedłużyć ,teoretycznie 44 dni

  • 0

    22. ~Koń  2018-03-21 14:06:20  host: a24-06-09.opera-mini.net

    @18, 19 hi. Hi........!!!!!!

  • 0

    23.  2018-03-21 15:29:15

    To wychodzi 24 000 000 GB ? Czy sieć to wytrzyma ? W sensie, czy użytkownicy sieci to wytrzymają ? Trochę się chyba "przytka" na jakiś czas, zanim się wszyscy nacieszą darmowym pakietem... Taki stres-test przepustowości sieci sobie Orange chyba robi.. :)

  • 0

    24. ~///  2018-03-21 15:37:31  host: public-gprs381144.centertel.pl

    23 - Na pewno jesteś z Plusa, takie rzeczy, tylko w Plusie.

  • 0

    25.  2018-03-21 15:39:32

    24. ~/// :... pudło... strzelaj dalej....

  • 0

    26. ~mućka  2018-03-21 15:43:14  host: public-gprs407938.centertel.pl

    24 - no no no właśnie. Plus nadajniki by spalił.

  • 0

    27. ~  2018-03-21 16:11:34  host: host-89-231-204-187.dynamic.mm.pl

    Testują sieć po rozwodzie z T-MOBILE . Jak na tym wyjdą. W mojej lokalizacji Dębica to Orange w szczycie szał normalnie do 3 Mb/s dochodzi.

  • 0

    28. ~ciekawski  2018-03-21 16:43:00  host: a25-05-11.opera-mini.net

    @23 Jo ciekawą uwagę napisałeś. A czy znasz może wartość mocy, jaką Orange dysponuje na terenue Polski? Ta promoja obejmuje wszystkich w całym kraju. Mam wątpliwości, czy się nie przeliczyłeś!?!

  • 0

    29.  2018-03-21 18:11:54

    28. ~ciekawski: Nie znam "mocy Orange" :) tak sobie tylko spekuluje :) Zresztą ocena tej "mocy" globalnie w Polsce, chyba ma się nijak do obciążenia teraz nadajników w konkretnych lokalizacjach... Co komu z tego że ogólnie w Polsce sieć LTE ma jakąś tam przepustowość ? Dla użytkowników w konkretnych lokalizacjach może być teraz zapchana. Co bardziej płaczliwi już płaczą na telepolis, ze im prędkość internetu LTE w Orange spadła...

  • 0

    30.  2018-03-21 18:19:18

    28. ~ciekawski: W sumie to jestem bardziej ciekawski, jak sobie sieć z tym poradzi, niż skory do jej krytykowania w jakiś sposób. Fajnie, ze dali ludziom po 20GB internetu za darmo okazji 20 lecia Orange (nie czepiajcie się zaraz że wcześniej to była Idea - dla mnie to bez znaczenia w tym temacie), sporo ludzi będzie mogło swobodniej korzystać z internetu bez dodatkowych opłat :) Ciekawi mnie, czy ? i jak bardzo zwolnią prędkości internetu, przy tak zwiększonej konsumpcji w tej sieci ? Pożyjemy zobaczymy :)

  • 0

    31. ~  2018-03-21 18:20:40  host: public-gprs392510.centertel.pl

    u mnie bardzo dobrze śmiga Net, właściwie żadnych zmian nie ma w związku z tą darmochą. Nawet podnieśli ostatnio upload całkiem sporo

  • 0

    32.  2018-03-21 18:36:12

    31. ~ : Nie mam powodów Ci nie wierzyć, pewnie zależy od lokalizacji, ilości osób które zaczęły więcej korzystać z tych pakietów, etc. etc. , ja oprócz innych mam również kartę Orange z której korzystam, i z mojej perspektywy widzę spadek prędkości ichniejszego LTE w mojej lokalizacji od dobrych kilku dni. Ale tak jak mówię, równie dobrze mogłem trafić na kilka, może kilkanaście tzw. "pijawek" które się po tej promocji jakoś bardziej uaktywniły i tyle... Tragedii wielkiej jeszcze nie ma, ale spadek prędkości jest naprawdę widoczny.

  • 0

    33.  2018-03-21 19:00:18