Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 120 Mb/s od UPC w kolejnych miastach

120 Mb/s od UPC w kolejnych miastach

WitekT 8 Czerwca 2010 14:47

0 0

Wszyscy obecni i nowi klienci UPC z Krakowa, Wieliczki, Brzegu i Starogardu Gdańskiego mogą już zamawiać najszybsze opcje Internetu Fiber Power o prędkościach przesyłu danych do 120 Mb/s.

UPC sfinalizowało proces unowocześniania sieci kablowej na terenie Krakowa, Wieliczki, Starogardu Gdańskiego i Brzegu do standardu EuroDOCSIS 3.0, co umożliwia dostarczanie najszybszych opcji Internetu Fiber Power do 120 Mb/s wszystkim obecnym i nowym klientom UPC. Na dzień dzisiejszy, już blisko 64% całej sieci UPC zostało zmodernizowane do EuroDOCSIS 3.0.




Łącza Fiber Power 50 i 120 dostępne są obecnie w całej sieci UPC na terenie Warszawy, Katowic, Krakowa, Wieliczki, Starogardu Gdańskiego i Brzegu. Najszybszy Internet UPC mogą zamawiać także mieszańcy Gdańska. Z opcji Internetu Fiber Power do 25 Mb/s mogą korzystać klienci we wszystkich miejscowościach, w których UPC świadczy usługi internetowe. W tych lokalizacjach prowadzone są dalsze prace nad modernizacją sieci umożliwiające wprowadzenie najszybszych parametrów usług internetowych.

UPC Fiber Power w opcji do 50 i 120 Mb/s dostępne będzie dla wszystkich obecnych i nowych klientów w zasięgu sieci UPC do końca bieżącego roku.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2010-06-08 14:59:43  host: chb190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tymi katowicami to bym nie przesadzal. Mieszkam w centrum, w duzym bloku i co? Nic. UPC nie jest na wszystkich ulicach i taka syt. trwa juz od wielu lat. A do ich kabla odemnie z bloku pewnie jest raptem z 50m (zreszta ze dwa bloki obok tez nie maja dostepu). Co telefon to telefon :-) Na dzis 120mb jest niewykorzystywalne - nawet streamow HD (1080p nie ma w sieci).Netia z podobnym laczem jest tansza (i bardziej dostepna) :-)

  • 0

    2.  2010-06-08 15:00:25

    Tychy czekają, z tego co u siebie widzę w Tychach uruchomiono UPC NA ŻADANIE, więc coś robią. Ale 10zł za film, to więcej niż w wypożyczalni.

  • 0

    3.  2010-06-08 15:03:47

    Jeszcze żeby internet Netii działał jak UPC...

  • 0

    4. ~123  2010-06-08 15:08:30  host: 83.1.16.15

    Fajnie! Kiedy Pruszków?

  • 0

    5. ~  2010-06-08 15:09:01  host: 216-18-212-218.hosted.static.webnx.com

    u mnie działa więcej niż zadowalająco ale faktycznie mam dość blisko do centrali

  • 0

    6. ~Warszawa Śródmieście  2010-06-08 15:22:04  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    Prawie-ścisłe Centrum. I UPC ani widu, ani słychu. Jest za to 2mbit z Astera, za jedyne 80zł na 2 lata. Żenua.

  • 0

    7. ~  2010-06-08 15:23:20  host: 87-205-73-10.adsl.inetia.pl

    a toruniu kiedyś upc będzie ;-/ ?

  • 0

    8. ~Andrzej  2010-06-08 15:40:11  host: mail.teleksiegarnia.com

    1 o jakim łączu Netii mówisz??

  • 0

    9.  2010-06-08 15:51:57

    A co z multimedią się dzieje, wie ktoś ? Czy 6mbit to ich szczyt możliwości ?

  • 0

    10. ~  2010-06-08 16:49:11  host: 212.160.172.70

    upc w Ciechanowie działa bez zarzutu. Polecam.

  • 0

    11. ~sss  2010-06-08 17:09:23  host: 212.160.172.70

    UPS to lipa, maja non stop problemy. Odcinaja internet w całych miejscowościach

  • 0

    12. ~inter  2010-06-08 17:20:20  host: chello089072120116.chello.pl

    dzisiaj właśnie zainstalowali mi upc dosłownie mam go od 10 minut wybrałem bo żaden inny dostawca nie obsługiwał mnie tak sprawnie i szybko oraz bezawaryjnie co UPC. :) UPC posiadam już po raz drugi mieszkam w centrum Krakowa ( Ruczaj )

  • 1

    13. ~  2010-06-08 17:33:41  host: t03-10.opera-mini.net

    NA RUCZAJU W 'CENTRUM KRAKOWA' HAHAHAHA coza brednie z ruczaju do centrum jest 10 km ja mam 1.5 km ale pewnie to jest wg ciebie rynek :D

  • 0

    14. ~Dziki  2010-06-08 20:37:34  host: chello089073161037.chello.pl

    Ciekawe, kiedy UPC przestanie dzielić klientów na tych z Warszawy i tych spoza. Warszawiak za 75 zł dostanie 15 Mb/s, inni tylko 8 mb/s.

  • 0

    15. ~p2pmen  2010-06-08 22:36:24  host: matylda.kokarda.pl

    Zapomnieli o najważniejszym: Rozpoznany ruch p2p jest limitowany do ok. 80 kB/s - http://skroc.pl/p2p lub http://img204.imagevenue.com/img.php?image=28577_Clipboard_1_122 _565lo.jpg

  • 0

    16.  2010-06-08 23:43:16

    kiedy łódź...

  • 0

    17.  2010-06-08 23:45:01

    @15 Ten drugi scren nie smiga. A co do Pierszego - emule jako wyznacznik łącza .Zarujesz sobie?? Daj screena z torrenta z prywatnego tarckera.

  • 0

    18. ~p2pmen  2010-06-09 11:27:09  host: chello089076182122.chello.pl

    @17 Pijo od razu widać, że nie znasz się. http://je.pl/at76

Dodaj swoją opinię