Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 12 MPix w Erze

12 MPix w Erze

WitekT 31 Sierpnia 2009 12:46

0 0
samsung m8910 pixon12Era wprowadza do swojej oferty Samsunga Pixon12. To pierwszy na rynku terminal z aparatem cyfrowym o rozdzielczości 12 Mpix.

Poza standardowym zestawem, Pixon12 będzie wyposażony w nawigację Naviexpert z licencją na 3 miesiące. Telefon będzie dostępny w ofercie od 1. września.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2009-08-31 13:09:44

    Ech - jedni mówią, że playpolis, a innym brakuje newsów o Play. I jak tu wszystkim dogodzić? PS. IMHO news o 6-miesięcznych umowach nie jest aż taki najwazniejszy W TYM MOMENCIE, kiedy nie znamy szczegółów.

  • 0

    14. ~Daniel_K  2009-08-31 13:16:29  host: eml70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heh playpolis xD Witek witek... :P Ja osobiscie nie miałbym nic przeciwko temu aby dowiedzieć się coś na temat tych umów 6- miesięcznych. pozdrawiam

  • 0

    15. ~despera  2009-08-31 13:17:45  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    13.Witek - eee jak się na kawę nie łazi to tak jest...

  • 0

    16.  2009-08-31 13:18:49

    Daniel_K: no ale co, tak nie jest? Bo mało kto zechce spojrzeć na to wszystko spokojnie, merytoryczne i z szerokim horyzontem dotyczącym zarówno "mocy przerobowych" redakcji, jak i dostępności źródeł. Co do 6-miesięcznych umow - brakuje mi szczegółów takich, jak np. w jakiej taryfie, jaki bonus, co po 6 miesiącach, itp.

  • 0

    17. ~Pietia  2009-08-31 13:20:23  host: host-193-34-162-129.dag.pl

    Wszystko pieknie, tylko skoro najbardziej eksponowana funkcja tej sluchawki jest aparat foto, to jaka on ma rzeczywista rozdzielczosc? Nie sadze, aby polaczenie matrycy tych rozmiarow i wykorzystanej optyki pozwolilo na faktyczne 12Mpix.

  • 0

    18. ~  2009-08-31 13:24:48  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    17# 4256x2832 px , procesor pewnie ma z 800mhz , skoro 600 mhz obsługuje aparaty do 8mpix , a tu jeszcze rozdzielczość 480x800 przy 3,1 cala .

  • 0

    19.  2009-08-31 13:25:00

    NO nie wiem, mi się nie podoba:)

  • 0

    20. ~zax  2009-08-31 13:29:51  host: dpw117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi pasuję, wiadomo, że aparat w telefonie nie będzie lepszy od oddzielnego urządzenia, ale porządne zdjęcie zrobi. ciekawe, czy Era ma na niego wyłącznosć

  • 0

    21. ~  2009-08-31 13:29:57  host: p05-07.opera-mini.net

    Dla zainteresowanych tym samsungiem http://mobile.mail.ru/reviews/samsung/Samsung_M8910-rev.html

  • 0

    22.  2009-08-31 13:39:15

    Wyglada calkiem fajnie, akurat aparat foto w telefonie nie jest dla mnie najwazniejszy, jednak przydaje sie czesto. Nie wiem czy nie ciekawszym debiutem bedzie Galaxy, pierwszy Samsung z Androidem.

  • 0

    23.  2009-08-31 13:56:31

    a jakie to ma znaczenie czy 2MPx czy 12 MPx, do zdjecia 10x15cm wystarcza 2Mpx, wiekszosc aparatow w telefonach, jak nie wszystkie, robia dobre zdjecia przy "sredniej" pogodzie - nie moze byc ciemno ani slonecznie ... optyka sie liczy, a nie MPx

  • 0

    24. ~  2009-08-31 14:02:05  host: v03-08.opera-mini.net

    12Mpx w telefonie to cos jak 200Hz w telewizorze z sygnalu 50Hz. Animacja komputerowa ala Park Jurajski. Kazdy kwiatek kolyszacy sie na horyzoncie widac rownie wyraznie jak z pol metra :-)

  • 0

    25. ~  2009-08-31 14:09:32  host: ip-94-42-41-114.multimo.pl

    Po co komu takie aparaty w telefonie???

  • 0

    26. ~3m  2009-08-31 14:12:16  host: aif164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na szczęście wojna na megapixele w kompaktach dobiegła końca.Miejmy nadzieję, że na komórki nie pojawią się nigdy 15 mpix monstra. Tu trochę żartuję, bo już wiadomo, że się niestety pojawią w 2010r, ale miejmy nadzieję, ze na tym koniec.

  • 0

    27. ~elmo  2009-08-31 14:18:00  host: dpq195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon zapowiada się bardzo ciekawie. Era lubi jako 1 wprowadzać nowe telefony na rynek

  • 0

    28. ~Pietia  2009-08-31 14:33:04  host: host-193-34-162-129.dag.pl

    @18 Podajesz suche dane techniczne, a mi chodzi o faktyczna rozdzielczosc robionych zdjec. Nie od dzis wiadomo, ze kawalek szkielka tej wielkosci, roboiacy za obiektyw dla 12Mpix matrycy nie bedzie w stanie przepuscic wszystkich szczegolow fotografowanych obiektow.

  • 0

    29.  2009-08-31 14:52:26

    Im wiecej pixeli w lustrzankach tym drozsze obiektywy trzeba stosowac dla wydobycia 100% mozliwosci takiej matrycy. To dwie strony medalu gonitwy za pixelami. Ladnie 12 czy 15 mpix wyglada na pudelku lub reklamie, a inaczej wypada w samym uzytkowaniu. No ale ja pisze o aparatach, a tu mowa o Pixon12.

  • 0

    30. ~a  2009-08-31 15:51:31  host: dcc31.prz.rzeszow.pl

    i jak znam życie, tzn. obecne ceny telefonów w Erze, cena w taryfie ~60zl będzie identyczna z ceną rynkową... A kiedyś Era miała tanie fajne telefony, ale niestety poszła śladem Orżnąć...

  • 0

    31. ~miro  2009-08-31 22:44:34  host: 188.33.110.170

    Czy w specyfikacji telefon jest błąd czy faktycznie nie ma BLUETOOTH???

  • 0

    32.  2009-09-02 20:28:56

    Ze zdjęć z telefonów nie korzysta się tylko w telefonie. Mój telefon ma 3,2 mpx i robi całkiem fajne zdjęcia. 12 nawet mój kompaktowy aparat nie ma. Parametry telefonu- bardzo dobre.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-221-93-187.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~PZ | 2017-12-12 01:11:03

Za cepik powinna polecieć


~G | 2017-12-12 01:02:24

...garbie


~G | 2017-12-12 01:01:40

7 pokołysz sie na garbre i sam sobie ssij


~GD | 2017-12-12 00:44:48

@6 ssij


~sztuczna | 2017-12-12 00:34:05

To przez sztuczne pompowanie pojemnosci baterii. Standardowo litowe ogniwa oznacza sie 3,6/3,7v i laduje do 4,2v. Aby zwiekszyc pojemnosc powstaly...

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet