Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 12 Mpix od SonyEricssona

12 Mpix od SonyEricssona

WitekT 15 Lutego 2009 22:18

0 0
SonyEricsson rozpoczął wyścig z koreańskimi producentami. Jeszcze przed wakacjami zaprezentuje szczegóły nowego telefonu z 12-megapikselowym aparatem fotograficznym.

sonyericsson konf sonyericsson konf sonyericsson konf sonyericsson konf

Nowy telefon, który jeszcze nie ma przydzielonej nazwy, będzie działał na Symbianie Series60 z dotykowym interfejsem. Będzie wyposażony w 3,5-calowy wyświetlacz w formacie 16:9.

Zdjecia pochodzą z dzisiejszej konferencji prasowe SonyEricssona podczas Mobile World Congress w Barcelonie. Kolejne informacje z imprezy już wkrótce na TELEPOLIS.PL.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~qwerty  2009-02-16 18:25:30  host: public60543.xdsl.centertel.pl

    i bardzo dobrze że inni producenci wprowadzają divix, dużą ilość fps. wysokie rozdzielczości, WDR i inne. Poprzednie Se nie oferowały nic poza aparatem który był i tak gorszy niż cyfrówka (np c905). Ten model próbuje to zmienić bo sam aparat to za mało na obecną chwile.

  • 0

    43. ~  2009-02-16 21:21:18  host: ebm114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kolejna zabawka SE zrobiona z C905 i LG KU990.

  • 0

    44.  2009-02-17 08:03:33

    Szczerze mówiąc i tak jakość artystyczna zdjecia zależy od jego autora i nieważne czy będzie je robił lustrzanką 10 mega czy starym poczciwym zenitem.

  • 0

    45. ~koala  2009-02-18 19:00:47  host: koniczynka.metronet.pl

    wole 3,2 mpx z bardzo dobrą optyka niz 12 mpx z byle jaką.. SE ma dobrą reklamę to fakt, z tego powodu jest obiektem westchnien wielu myślących ze jest to super telefon z super aparatem... z moich obserwacji i doświadczeń wynika cały czas jedna jak dla mnie dosyc istotna uwaga - we wszystkich które miałem w ręku po chwili radości nastepowało rozczarowanie - migawka jest zdecydowanie za wolna co przekłada sie na rozmazane zdjęcia, chyba że ktoś lubi fotografować budynki lub drzewa. Każdy SE którego miałem : 750i, 550i, 910i, po miesiącu lądował na allegro. Mam teraz inną markę - nie napisze jaką zeby nie było że zachwalam - to jest moje subiektywne zdanie o firmie SE jako producenta telefonów z funkcją dobrego aparatu. Dodam jeszcze ze przy pokojowym oświetleniu zdjęcia zawsze wychodziły bure, chyba ze ustawiłem opcję zdjęc w nocnej scenerii ale wtedy czas otwarcia migawki jest tak dłuuugi ze nie ma możliwości aby zdjęcie było nieporuszone.

  • 0

    46. ~  2009-02-19 16:33:15  host: 80.51.91.252

    kolejny klockowaty szmelc w stylu SE.

  • 0

    47. ~do 46  2009-02-19 19:38:30  host: 87-205-35-27.adsl.inetia.pl

    Kolejny debilny post od kolejnego dziecka neostrady

  • 0

    48. ~n  2009-02-20 05:43:42  host: public8700.xdsl.centertel.pl

    JEŚLI ktoś kupując ten telefonik będzie cieszyć się na aparat fotograficzny to współczuję tym którzy na codzień muszą z takim pustakiem przebywać. 2(dwa!)megapiksele to rozdzielczość 1600x1200, 12MPix dawałoby plik rozdzielczości 4tys.x3tys. punktów z "optyki" i "matrycy" w jakości żenująco niskiej do obiecanych 12MPix. A wielkość tego pliku, że szkoda czasu zapisu i karty pamięci.

  • 0

    49. ~aha  2009-02-20 19:36:33  host: ayi208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aha. Co 1 to mądrzejszy... to, co pisze połowa z was (12 mpix w telefonie to głupota itd.) każdy w miarę ogarnięty wie, że to chwyt marketingowy. Co próbujecie udowodnić tymi komentarzami? To, że jesteście Alfą i Omegą? Samego telefonu nie ocenię, za mało informacji.

  • 0

    50. ~~`  2009-02-21 16:11:08  host: 194.165.rze.vectranet.pl

    Ale sprzęt...wow !!!

  • 0

    51. ~do 47  2009-02-22 19:21:01  host: 80.51.91.252

    kolejny durny post znawcy

  • 0

    52. ~omniks  2009-02-23 11:51:01  host: hom146.internetdsl.tpnet.pl

    Thonka,od kiedy lumix lx3 jest telefonem,bo jakoś to przegapiłem,wg.mnie jest to aparat ,ale foto,który jest moim marzeniem...

  • 0

    53. ~  2009-02-23 13:30:55  host: dgy233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zdziwie sie jak nie wloza optycznego. skoro ma 12 mpx to powinien miec

  • 0

    54. ~Raf02  2009-02-23 17:16:52  host: bdu81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co komu 12mpx w telefonie?, mi wystarczy 3.2mpx Lepiej kupić aparat cyfrowy z 10mpx za 799zł i będzie robił 10 razy lepsze zdjęcia.

  • 0

    55. ~ziomek13  2009-02-23 17:51:45  host: abni14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niektorzy chca zastapic aparaty,komputery,wieze uniwersalnymi bublami i nie wazne czy marki nokia czy se;a moze zamiast w domach to powinnismy mieszkac w uniwersalnych przyczepach kampingowych?

  • 0

    56.  2009-02-23 20:00:37

    i tak wszystko zależy od softu. Iphone robi zdjęcia porównywalne do Omnii, a różnica 3 pixeli. I tak nowy iPhone będzie lepszy :P

  • 0

    57. ~  2009-02-23 22:47:58  host: 94.254.138.42

    morgoth, nie porownuj zdjec iphone do Omni. Roznica w zdjeciach jest ogromna na korzysc Omni. Pewnie boli Cie, ze kupiles bubla ktory nie ma nawet dobrego apratau.

  • 0

    58. ~  2009-02-24 13:14:39  host: 212.160.172.70

    tel na petardzie

  • 0

    59. ~nick  2009-03-11 23:58:33  host: aie37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jest szajs a nie telefon juz wolę Nokia N95 8GB klasyczny bardzo sprawny i jedyny w swoim rodzaju

  • 0

    60. ~do nick  2009-03-27 20:31:08  host: 87-205-163-106.adsl.inetia.pl

    A ja wolę idou. Nokia n95 8 gb bardzo klockowaty i do tego z słabej jakości plastiku, nie mówiąc już jak muli.

  • 0

    61. ~SE  2009-03-31 00:47:12  host: acct241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 45: gdybyś miał k800 to zmieniłbyś zdanie

Dodaj swoją opinię