Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 12 Mpix od Nokii

12 Mpix od Nokii

LuiN 23 Marca 2010 23:26

0 0

Do sieci trafiły zdjęcia dotykowej Nokii N8-00 wyposażonej w potężny aparat fotograficzny z matrycą 12 Mpix, ksenonową lampę błyskową i optykę Carl Zeiss.

n800 n800 n800 n800

Póki co Nokia nie przyznaje się do zagadkowego urządzenia. Według źródła liczyć możemy na nagrywanie filmów o jakości HD (30 klatek na sekundę), 4-calowy ekran z funkcją multitouch, wyjście HDMI, odtwarzacz DivX i egzotyczną jak dla Symbiana rozdzielczość ekranu WVGA.




n800 n800 n800 n800

Całość pracować ma w oparciu o dotykowy interfejs ^3. Oczywiście pod warunkiem, że zdjęcia nie są jedynie fotomontażem. Pojedynczy przycisk na przednim panelu w nowych dotykowych Nokiach potwierdziła już witryna Mobile Review, jednak pisząc o modelu E7-00, o którym przeczytać można w tej wiadomości.

Źródło tekstu: it168, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 1

    1. ~Ziomek  2010-03-24 00:00:44  host: host-n2-77-66.telpol.net.pl

    To chyba zbyt piękne, żeby było nokią

  • 1

    2.  2010-03-24 00:36:26

    Ciekawe jak z jakością tych zdjęć:), ja mam swoją Nokie N82 i bardzo sobie ją chwale pod względem jakości wykonywanych zdjęć, a przecież ten telefon nie należy do najnowszych :)

  • 0

    3. ~pawuLon  2010-03-24 07:05:57  host: adsj122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uwazam ze 12 mpix to sporo lecz jak @2 powiedzial 5mpix w n82 wystarczy zeby zrobic ladne zdjecia bijace na leb niektore nowe wychwalane telefony :) jerzeli ten n8 wyjdzie bycmoze bedzie godnym zastepca

  • 0

    4. ~  2010-03-24 07:22:35  host: t11-11.opera-mini.net

    Ekran 3.5,nHD Pare miesiecy temu byl przeciek z pelna spec.6 ekranow,jak na renderingu tej zielonej nseries z qwerty

  • 1

    5. ~  2010-03-24 07:37:38  host: t18-10.opera-mini.net

    To jest telefon z aparatem czy już aparat z telefonem?

  • 0

    6. ~Rysiek  2010-03-24 07:58:55  host: 212.160.172.70

    Dla mnie na pierwszym zdjęciu jest inny napis niż NOKIA - dziwnie on wygląda. To raczej kakaś chińska podróbka

  • 0

    7. ~  2010-03-24 08:06:51  host: ip-89-174-83-228.multimo.pl

    czemu dotykowa a nie normalna? :( oj zle sie dzxieje - epoka macanek

  • 2

    8.  2010-03-24 08:15:20

    I co z tego ze 12Mpix... jak duza jest martyca? Jesli taka sama lub mniejsza niz w poprzednich modelach (jej rozmiar fizyczyny) to czy tel ma 5 czy 12 nie robi wiekszej roznicy. Moze tylko taka, ze przy 5 zdjecia beda ostrzejsze i z mniejsza iloscia szumow. Ale niewatpliwie 12 brzmi lepiej (i sprzedaje sie lepiej) niz 5 :)

  • 1

    9. ~sanczo  2010-03-24 08:33:05  host: poczta.kckancelaria.pl

    Tak, tak...a cena pewnie sięgnie z 5tys

  • 0

    10. ~  2010-03-24 08:39:39  host: 212.160.172.70

    nie mowcie, ze sie wam to cos podoba buahhaha

  • 0

    11. ~pol189  2010-03-24 09:06:48  host: etl70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygląda całkiem nieźle, ale te śrubki z boku na obudowie ;) To prototyp?? TAK?!?

  • 0

    12. ~  2010-03-24 20:48:16  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    12 mpx i obiektyw wielkości 5 mm kw.

Dodaj swoją opinię